20 ZĽAVA na letné kolekcie GOLDBERGH.

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 4. časť 

JAK VYBRAT DÁMSKOU LYŽAŘSKOU BUNDU

4. ČÁST – PODLE STŘIHU

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Keď zabudnete všetky tie technické parametre, materiál, výplň či farbu, určite Vás zaujíma, ako Vám zrovna Vami vybraná bunda bude sedieť. Strih je pri výbere lyžiarske bundy veľmi dôležitý. Každej žene totiž vyhovuje úplne niečo iné. Pre niektorých z nás je nepredstaviteľné lyžovať v kratšej bunde do pása, zatiaľ čo iná žena si na kratšiu bunde či takzvanom bomberu vyložene zakladá. Niekto zase uprednostňuje vypasované modely, medzitým čo iným vyhovujú skôr voľnejšie rovné strihy a takto by som mohla ešte pokračovať.

Presne z tohto dôvodu pre Vás vyberáme každú sezónu modely v rozličných strihoch aj dĺžkach a trúfam si tvrdiť, že si z nášho portfólia lyžiarskych búnd vyberiete aj Vy.

Ženám, ktoré chcú vyzerať žensky aj pri lyžovaní a volia skôr vypasovanejší modely, odporúčam všeobecne skôr bundy od značky Goldbergh. Táto značka vo valnej väčšine ponúka prevažne bundičky tohto strihu.

 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1.čásť

Ak sa však skôr radíte medzi ženy, ktoré uprednostňujú predovšetkým pohodlnosť, ale zároveň si nechcete nechať ujsť najnovšie trendy, potom pre Vás bude skvelou voľbou bunda od rakúskej značky Sportalm, ktorej strihy sedí naozaj všetkým.

Dôležité je, urobiť v bunde, najlepšie v celom komplete, všetky pohyby, ktoré robíte aj pri lyžovaní. Ak sa Vám bude zdať, že bunda príliš vysúva nahor alebo niekde tlačí, je lepšie zvoliť iný strih či skúsiť o jednu veľkosť väčšie. Ak Vás potom bunda nikde neťahá, príliš sa nevyťahuje a má dosť dlhé rukávy, máte vyhrané a hlavne vybrané.

NAŠA PONUKA DÁMSKYCH LYŽIARSKYCH BUND

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamačné oddelenie
  Online poradkyňa pre výber oblečenia

Ak budete potrebovať pri výbere dámske lyžiarske bundy poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rada Vám pomôžem. Môžete mi zavolať na tel.: +420 775 860 840, alebo napísať e-mail na store@ski-max.cz, či vyplniť dotazník pre výber oblečenia a doplnkov.

DOTAZNÍK

Odporúčam Vám tiež navštíviť našu kamennú predajňu SKIMAX STORE v Košiciach, kde Vám budú pri výbere nápomocné naše veľmi ochotné poradkyňa Gabča s Luckou!     Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusných lyžiarskych špecialít
  pod jednou strechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme brigádnika!

Hledame-brigadnika-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu na výpomoc

Hľadáme vedúceho požičovne!

Hledame-vedouci-vedouciho-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu.

Hľadáme brigádnicu!

Hledame-brigadnici-0.jpg

Do nášho priateľského tímu si hľadáme kolegyňu na výpomoc v SKIMAX STORE