Prečo pro tester lyží najlepšie poradí? 

PREČO PROFI TESTER LYŽÍ najlepšie poradí?

pavel štancl

pavel štancl

Chcete si kúpiť lyže. Ponuka je v súčasnosti obrovská, ako je teda vybrať? Máte dve možnosti. Všetko si sami naštudovať, alebo si nechať poradiť ... otázka znie, kde a u koho? Na túto druhú otázku neexistuje vôbec ľahká odpoveď.

V roku 2000 som sa stal profesionálnym testerom lyží európskeho SUPER SKITESTU. Na rakúskom ľadovci Pitztal som prešiel všetkými výberovými kolami. Zo 120 účastníkov vybrali 15. A ja som mal to šťastie, že som bol jedným z nich. Na SUPER SKITESTU som bol nakoniec celkom 15x, čo zo mňa v tom čase robilo najdlhšie testujúceho účastníka v histórii tohto podujatia. SUPER SKITEST bola skutočne významná udalosť a ja som mal obrovské šťastie, že som tak dlho mohol byť jej súčasťou. Odniesol som si z neho celý rad dôležitých skúseností a informácií. Tie sú dodnes úplne kľúčové pri výbere lyží pre moje klientov.

Už na prvom teste som zistil, že testovanie lyží je úplne zásadné. Nikdy by som neveril, aký môže byť medzi lyžami rozdiel. A ako ich otestovanie pomôže k pochopeniu každého aspektu lyže. Zákazník ale nemá vždy možnosť a čas si vybraný model pred nákupom vyskúšať. Preto dodnes lyže, ktoré predávam, poctivo testujem a vychádzam pri ich skúšanie z poznatkov zo SUPER SKITESTU, aby som pochopil a zažil všetko, čo sa dá o lyžu pri jazde zistiť.

A teraz späť k nákupu. Môžete si všetko naštudovať, ale úspech si tým nezaručíme. Nie všetky informácie o lyžiach sa dajú načítať, niektoré sa musí jednoducho zažiť. A ja testujem lyže skoro celý svoj dospelý život a poznám modely, ktoré predávam, skrz na skrz zo všetkých strán. Práve vďaka týmto skúsenostiam Vám vyberiem tie najlepšie lyže pre Vás. Ako someliér pozná svoje flašku, ja poznám svoje lyže a ich predaj ma aj po tých rokoch neustále baví. Pomôžem Vám sa vyvarovať chýb a nasmeruje Vás k lyžiam, z ktorých budete skutočne nadšení.

pavel štancl

  

Video_pozadi_Pavel

Do SKIMAX STORE vyberám len to najlepšie, čo je na trhu. Preto u nás nenájdete všetko, nie sme žiadny nadnárodný eshop s ponukou bez hlavy a päty. Sme rodinná lyžiarska špeciálka a spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Stojíme si za výberom a kvalitou nami predávaných výrobkov. Ak premýšľate o nákupe lyží, obráťte sa na nás! Naše osobné zážitky s lyžami sú rovnako obsiahle, ako vedomosti o nich. A my sa o ne s Vami radi podelíme a vyberieme Vám tie najlepšie lyže práve pre Vás! Ak to k nám máte ďaleko, môžete nás kontaktovať cez náš online dotazník na našich webovkách. Pozrieť sa na našu ponuku lyží môžete tu.

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami v našej predajni SKIMAX STORE pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás!

PhDr. Pavel Štancl
Späť

Ďalšie novinky

E-SHOP frčí ďalej, ale zatvárame PREDAJŇU a POŽIČOVNU

Zavirame_prodejnu_a_pujcovnu_ale_e_shop_frci_dal.jpg

E-SHOP frčí ďalej aj s ONLINE PROFI PORADENSTVOM, ale vzhľadom k nariadeniu vlády zatvárame predajňu SKIMAX STORE aj POŽIČOVŇU LYŽÍ, SNB A BEŽIEK až do 2.11.2020

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 3. časť

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_vyplnoveho_materialu.jpg

Často sa stretávam s otázkou, či je v perové bunde väčšie teplo, alebo nie. Tak si to poďme vysvetliť. Výplňový materiál môže byť technický alebo páperový.

Dámske lyže sú skvelou voľbou

Untitled design (9).png

Prečo je dámsky model vhodnejšie? Jeho konštrukcia lepšie vyhovuje lyžiarske technike žien, ktorá je iná ako u mužov. Ide hlavne o postavení ťažisko v priebehu oblúku či veľkosť tlaku do hrán, ktorý vychádza z ich rýchlosti a váhy.