20% ZĽAVA na aktuálne zimné kolekcie Sportalm a 50% ZĽAVA na jesenné kolekcie Sportalm

Prečo pro tester lyží najlepšie poradí? 

PREČO PROFI TESTER LYŽÍ najlepšie poradí?

pavel štancl

pavel štancl

Chcete si kúpiť lyže. Ponuka je v súčasnosti obrovská, ako je teda vybrať? Máte dve možnosti. Všetko si sami naštudovať, alebo si nechať poradiť ... otázka znie, kde a u koho? Na túto druhú otázku neexistuje vôbec ľahká odpoveď.

V roku 2000 som sa stal profesionálnym testerom lyží európskeho SUPER SKITESTU. Na rakúskom ľadovci Pitztal som prešiel všetkými výberovými kolami. Zo 120 účastníkov vybrali 15. A ja som mal to šťastie, že som bol jedným z nich. Na SUPER SKITESTU som bol nakoniec celkom 15x, čo zo mňa v tom čase robilo najdlhšie testujúceho účastníka v histórii tohto podujatia. SUPER SKITEST bola skutočne významná udalosť a ja som mal obrovské šťastie, že som tak dlho mohol byť jej súčasťou. Odniesol som si z neho celý rad dôležitých skúseností a informácií. Tie sú dodnes úplne kľúčové pri výbere lyží pre moje klientov.

Už na prvom teste som zistil, že testovanie lyží je úplne zásadné. Nikdy by som neveril, aký môže byť medzi lyžami rozdiel. A ako ich otestovanie pomôže k pochopeniu každého aspektu lyže. Zákazník ale nemá vždy možnosť a čas si vybraný model pred nákupom vyskúšať. Preto dodnes lyže, ktoré predávam, poctivo testujem a vychádzam pri ich skúšanie z poznatkov zo SUPER SKITESTU, aby som pochopil a zažil všetko, čo sa dá o lyžu pri jazde zistiť.

A teraz späť k nákupu. Môžete si všetko naštudovať, ale úspech si tým nezaručíme. Nie všetky informácie o lyžiach sa dajú načítať, niektoré sa musí jednoducho zažiť. A ja testujem lyže skoro celý svoj dospelý život a poznám modely, ktoré predávam, skrz na skrz zo všetkých strán. Práve vďaka týmto skúsenostiam Vám vyberiem tie najlepšie lyže pre Vás. Ako someliér pozná svoje flašku, ja poznám svoje lyže a ich predaj ma aj po tých rokoch neustále baví. Pomôžem Vám sa vyvarovať chýb a nasmeruje Vás k lyžiam, z ktorých budete skutočne nadšení.

pavel štancl

  

Video_pozadi_Pavel

Do SKIMAX STORE vyberám len to najlepšie, čo je na trhu. Preto u nás nenájdete všetko, nie sme žiadny nadnárodný eshop s ponukou bez hlavy a päty. Sme rodinná lyžiarska špeciálka a spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Stojíme si za výberom a kvalitou nami predávaných výrobkov. Ak premýšľate o nákupe lyží, obráťte sa na nás! Naše osobné zážitky s lyžami sú rovnako obsiahle, ako vedomosti o nich. A my sa o ne s Vami radi podelíme a vyberieme Vám tie najlepšie lyže práve pre Vás! Ak to k nám máte ďaleko, môžete nás kontaktovať cez náš online dotazník na našich webovkách. Pozrieť sa na našu ponuku lyží môžete tu.

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami v našej predajni SKIMAX STORE pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás!

PhDr. Pavel Štancl
Späť

Ďalšie novinky

AK SKI POP – skvelé švajčiarske lyže s jedinečným dizajnom

AK-Ski-POP-0.jpg

AK Ski je známa švajčiarska značka vyrábajúca ručne robené luxusné lyže tej najvyššej kvality. Jedná sa o veľmi malú a veľmi precíznu produkciu, s veľkým dôrazom na kvalitu použitých materiálov

Trblietavé Volant Ski iba v SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-S.jpg

Ďalším zástupcom luxusných lyží v SKIMAX STORE je americká značka Volant. A opäť sa jedná o perličku, na ktorú len tak niekde nenarazíte

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Damske-lyze-ktere-ohromily-test-00.jpg

Jarný SKIMAX SKITEST v talianskom Suldene ako každý rok prilákal aj tento rok množstvo testeriek, ktoré sa tešili na krásnu atmosféru a počasie, aperoly medzi jazdami a nové testovacie lyže