Sportalm Outside Edge 

Jesenná fashion kolekcia

Sportalm Outside Edge

2021 | Kitzbühel | Rakúsko

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Do SKIMAX STORE aj na náš E-SHOP dorazili prvé kúsky z jesennej fashion kolekcie Sportalm Outside Edge, ktoré prídu na chuť predovšetkým náročnejší zákazníčka milujúci exkluzívny nadčasovú módu v prírodných odtieňoch, metalických odleskoch a nežných kvetinových vzoroch doplnených kontrastnými prvky v bielej farbe.

Všetky tieto požiadavky módne línie Outside Edge spĺňa, a vďaka kvalitne zvoleným materiálom a perfektne padnúcim strihom splní Vaše požiadavky nad očakávania.

My sme pri výbere mysleli úplne na všetkých a vybrali sme pre Vás už tradične tie najlepšie modely, ktoré sa nesporne stanú ozdobou Vášho jesenného šatníka.

 

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

Vedľa radu extravagantnejšie poňatých modelov hrajúcich sa s kombinovaním materiálov, vzorov, farieb a nápisov nájdete totiž tiež hŕbu tých minimalističtěji riešených, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a ponúka tak takmer nekonečnú možnosť pre vytváranie unikátnych outfitov, s ktorými počas pochmúrnejších dní samozrejme oslníte.

Kolekciu Outside Edge by sme teoreticky mohli rozdeliť na také dve pomyselnej časti, ktoré sa líšia drobnými detailmi, avšak všetky modely, a to ako tie prepracovanejšie, tak aj tie jednoduchšieho rázu majú jedno spoločné. Pýši sa pozoruhodnou kvalitou, docielite s nimi jednak luxusného a úplne jedinečného looku jednak Vám poskytnú maximálny komfort počas nosenia, a navyše k sebe náramne ladia.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

 

Geometrický vzor

Geometricky vyobrazený reťaz pôsobí naozaj luxusným dojmom a prelína sa naprieč celou kolekciou od doplnkov cez tričká, mikiny, bundy až po nohavice. Stretnete sa s ním prevažne v bielom prevedení na čiernom podklade, výnimkou však nie je ani menej kontrastný verzie, a to béžový vzor v kombinácii s čiernym základom.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

 

KvEtinový vzor

Nežný kvetinový vzor vo farbách krémovej, béžovej až hnedej farby zdobia z veľkej časti elegantnejšie modely ako sú napríklad šaty, sukne, blúzky a šatky, na ktorých sa vyníma na čiernom podklade. Kvetinový motív vyobrazený v podobe obrysu nájdete na športovejších modeloch ako sú tričká, mikiny, legíny či tepláky.

Módní podzimní kolekce Sportalm Outside Edge

DO KOLEKCIE SPORTALM OUTSIDE EDGE

NEPREHLIADNITE

S modelmi z kolekcie Outside Edge sa prelína navyše oblečenie na golf, ktoré sa pýši rovnakými farbami aj vzormi, ale získalo materiály určené priamo pre športové aktivity. Z toho dôvodu Vám tieto kúsky poskytnú pohodlie pri pohybe a Vy sa tak budete môcť poriadne oprieť do každého vášho odpalu na greene a vytrieť tak zrak Vášmu súperovi.

  • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

    MICHAELA KOVÁŘOVÁ

    Reklamačné oddelenie
    Online poradkyňa pre výber oblečenia

Pokud budete potřebovat při výběru oblečení a doplňků poradit neváhajte sa obrátiť na našu online poradkyňu Míšu, ktorá Vám veľmi rada pomôže. Môžete jej zavolať na tel .: +420 775 860 840, alebo napísať e-mail na store@ski-max.cz, či vyplniť náš dotazník pre výber oblečenia a doplnkov.

DOTAZNÍK


Späť

Ďalšie novinky

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy

AK.POPART – Dizajnová lahôdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitovaného radu AK.POPART sú dizajnovou lahôdkou švajčiarskej prémiovej značky AK Ski. Nielen dizajnovú, ale aj funkčnú