SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

Trblietavé Volant Ski iba v SKIMAX 

TRBLIETAVÉ VOLANT SKI

LEN V SKIMAX

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Ďalším zástupcom luxusných lyží v SKIMAX STORE je americká značka Volant. A opäť sa jedná o perličku, na ktorú len tak niekde nenarazíte. A čím je značka Volant tak unikátna? Keď idete na ich lyžiach, pripadáte si ako iný lyžiar. Konštrukčné zloženie lyží Volant je úplne odlišné od európskych značiek. Preto aj jazda na týchto modeloch je úplne iný lyžiarsky zážitok. A skutočne to stojí za to! Lyže Volant sú harmonické, vyrovnané, pokojné a jazda na nich je doslova elegantným lyžiarskym zážitkom. Pri lyžovaní na týchto modeloch jazda vyvoláva úplne iné emócie a pocity, než na ktoré ste zvyknutí. Dominuje harmónia a pocit bezpečia, a to po celý deň!

Lyže Volant boli stvorené pre všetkých lyžiarov, ktorí hľadajú luxusnú a úplne originálnu lyžu na krásne celodenné lyžiarske zážitky. Modely značky Volant Vám v našom SKIMAX STORE ponúkame ako v prevedení pánskom, tak dámskom. A aby toho nebolo málo, môžete ich doladiť aj palicami či helmami od tejto značky a vytvoriť si tak úplne jedinečný a nevšedný Volant look. Ďalším, úplne nezabudnuteľným podpisom tejto značky je jej design. Značka Volant má ako jediná na svete patent na finálnu povrchovú vrstvu tvorenú z jedného plátu kovu, vďaka ktorému tieto lyže vyzerajú ako diamanty na snehu. Jednoducho dokonalosť na svahu za každej situácie.

NÁZORY TESTEROV

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Silver-H

TERKA

Tento model je úplne iný. Ťažko sa to slovami popisuje. Vždy keď idem na modeloch značky Volant, pripadám si ako iný lyžiar. Ich konštrukčné poňatie lyží je úplne odlišné od akýchkoľvek iných značiek. Preto aj jazda na týchto lyžiach je úplne iný lyžiarsky zážitok. A že tento zážitok stojí skutočne za to! Lyža je vyrovnaná, rozvážna, pokojná, chladivo elegantná. Jazda z kopca na nej vyvoláva úplne odlišné emócie a pocity. Pocit bezpečia a jedinečnosti Vás na tomto modeli neminie. Ľad ani rozbitý sneh pre Volant Silver nie je prekážkou. A nakoniec, až si užijete tento unikátny lyžiarsky zážitok, zdvihnete lyže zo snehu a môžete sa kochať krásou a nekonečnými odleskami tohto modelu. Ja milujem veci, ktoré sú iné ako všetko ostatné. Preto ma dizajn modelov Volant vždy dostane do kolien. Evokuje vo mne zabudnuté časy trblietavej elegancie dávnych, už neexistujúcich časov, ktoré mám vďaka tomuto modelu možnosť zažiť v úplne inej dobe priamo na svahu. Pokiaľ túžite po niečom jedinečnom, v čom sa budete cítiť jedinečne, sú tieto lyže stvorené práve pre Vás!

CHCEM DÁMSKE LYŽE
VOLANT SILVER

MAREK

Jednoduchá a nekomplikovaná, taká je jazda na lyžiach Volant STEEL. Ich konštrukcia aj geometria priamo nabáda k pohodovej jazde za každých snehových podmienok. Aj v tej najväčšej hmle budete na svahu žiariť vďaka jedinečnému leštenému povrchu. Rozhodne odporúčam lyžiarom pohodárom, ktorí sa na kopci nechcú nadrieť. Na model STEEL sa môžu zamerať aj ženy, tým dodá pocit istoty a pomôže im s rozvíjaním svojich lyžiarskych zručností. A žiariť budú tiež, to si buďte istí...

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE
VOLANT STEEL

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Steel-H

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Champagne-H

TERKA

Ďalší vysoko zaujímavý kúsok od značky Volant. Táto lyža je taký elegantný a harmonický lyžiarsky bonbónik. Pokojne schádzajú všetky typy zjazdoviek a nenechá sa ničím vykoľajiť. Príjemná je aj na šmýkaný oblúk. Jazda na nej je niečo úplne odlišné, čo môžete zažiť skutočne iba na lyžiach Volant. A jej jedinečný dizajn je úplne dokonalý. Prekrásna champagne farba vydáva nekonečné množstvo odleskov a robí z tejto lyže bohyňu svahu, rovnako tak, ako z jej majiteľky. Tento model bol stvorený pre ženy, ktoré sa neboja ísť proti prúdu a milujú nadčasové krásne a originálne veci, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

CHCEM DÁMSKE LYŽE
VOLANT CHAMPAGNE

MAREK

Luxusné a pokojné zvezenie na lyžiach s luxusným dizajnom. Jazda na modeli PLATINUM ma veľmi milo prekvapila. Toľko pohody pri jazde som dlho nezažil, lyže sú pokojné, stabilné a veľmi isté v prehranení a to vlastne stačí. Šírka 75 mm lyžiari veľmi pomáha v rozbitom teréne, ktorým hravo prepláva. Kto sa pozerá po harmonických univerzálnych lyžiach s nevšedným dizajnom, mal by sa na model PLATINUM každopádne zamerať. Skvelá univerzálka s jedinečným designom.

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE
VOLANT PLATINUM

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Black-H

PAVEL

Jedinečná perlička značky Volant. Veľmi vyvedený kúsok, ktorý nadchne každého, kto hľadá pokojnú, nadčasovú univerzálku pre krásne lyžiarske zážitky a pohodové celodenné lyžovanie za akýchkoľvek snehových podmienok. Modely Volant sa vyznačujú svojou chladnou pokojnosťou a veľmi príjemným vedením oblúka. Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii si svoje jazdné vlastnosti udržia naozaj dlho. Pokiaľ hľadáte originálny a nadčasový model s nádych nevšedného luxusu, práve ste našli svojho favorita. Tento model by som odporúčal skôr mužom, a to aj vo vyšších váhových kategóriách.

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE
VOLANT BLACK

Všetky modely Volant patria do kategórie univerzálnych lyží. Preto sú vhodné ako ráno na tvrdú zjazdovku, tak popoludní do ťažkého a rozbitého snehu. Očakávať od nich môžete vysoko kvalitné jazdné vlastnosti, vďaka kovovému jadru a špeciálnej povrchovej úprave tiež extrémne dlhú životnosť. A ďalšou skvelou výhodou pri týchto modeloch je ich nadčasový dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy. Volant modely ponúkame v povrchovej úprave silver, steel, champagne, black a platinum. To znamená, že vybrať si ten správny dizajn u značky Volant je naozaj ťažké, pretože je jeden krajší ako druhý. Takže prajeme krásne chvíle pri vyberaní toho najkrajšieho dizajnu. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom modelu, obráťte sa na nášho profi testera a majiteľa firmy SKIMAX Pavla Štancla, rád Vám pomôže vybrať ten najlepší model práve pre Vás!

DOLAĎTE SVOJ LOOK

Třpytivé Volant Ski pouze ve SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-Hole-H

PAVEL VÁM PORADÍ

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy