Iba tento víkend! 20% zľava na novú kolekciu Goldbergh.

ZATVÁRAME predajňu, ale E-SHOP frčí ďalej! 

ZATVÁRAME predajňu Skimax Store a POŽIČOVŇU lyží,

ale E-SHOP frčí ďalej!

2020 | Skimax | Olomouc | Česká republika

Drahí priatelia a zákazníci,
hoci sme my lyžiari zdraví ako rybičky a neskolí nás len tak nič, maximálne iný zatiaľ neskúsený lyžiar, je nám naozaj veľmi ľúto, ale vzhľadom k Uznesenia vlády Českej republiky z 14. marca 2020 č.211 o prijatí krízového opatrenia, sme nútení uzavrieť našu predajňu Skimax STORE a tiež požičovňu lyží, bežiek a snowboardovdo ODVOLANIA.

Smútiť ale nemusíte!

Ak budete mať túžbu a potrebu, a my veríme, že takáto situácia naozaj nastane, zaobstarať si niečo krásne, čo vám v týchto dňoch zlepší náladu, budeme pre vás stále dostupní vo všedné dni Po - Pia od 9:00 do 17:00 hodín v podobe nášho on-line poradenstva a E-SHOPU www.ski-max.sk

Strachovať sa nemusí ani tí z vás,

 

kto ešte nestihli vrátiť zapožičanú výbavu z našej Skimax POŽIČOVNE, s ohľadom na situáciu, ktorú ste nemohli predpokladať vám umožníme vrátenie v predĺženom termíne, ktorý vám bude upresnený v závislosti od vývoja celej situácie, a to bez akýchkoľvek sankcií.
Vám všetkým, našim milým zákazníkom, prajeme príjemný víkend a veľa zdravia.

Váš team SKIMAX


Späť

Ďalšie novinky

2 letné komplety pre ženy

2_letni_komplety_pro_zeny.jpg

Vybrali sme pre Vás dva letné komplety od značky Sportalm, ktoré splní Vaše požiadavky a to či už preferujete športovú módu alebo si naopak potrpíte na eleganciu.

Tenisky, ktoré tento rok frčí

Tenisky_ktere_letos_frci.jpg

Tenisky, botasky, sneakers. Či už im hovoríte akokoľvek, určite sa zhodneme na jednom. Sú to skrátka topánky, ktoré zaberú najviac miesta v botníku, znosíte je celoročne, hodí sa takmer pre každú príležitosť a skvele ladí s nohavicami aj sukňou.

Čo so sebou na bazén, kúpalisko alebo pláž

Co_s_sebou_na_bazen_koupaliste_nebo_plaz.jpg

Viete, čo Vám rozhodne nesmie chýbať ak sa chystáte k moru alebo na plaváreň? Míša s Gabča dali hlavy dokopy a spísali Vám pár tipov, čo si so sebou nesmiete zabudnúť zobrať.