ŽHAVÝ VÝPREDAJ -50 % - SPORTALM zima 23/24

 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-1.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-2.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-3.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-4.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-5.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-6.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-1.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-2.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-3.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-4.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-5.jpg
 • Panske--tenisky-Blauer-USA-Dawson-01-6.jpg

Pánske tenisky Blauer USA Dawson 01

53 €

Tento produkt sa už nedá zakúpiť

PORADÍM VÁM, NEBOJTE SA MI ZATELEFONOVAT ČI NAPÍSAŤ

Michaela Kovářová – Online poradkyňa pre výber oblečenie a doplnkov

Michaela Kovářová
+420 775 860 840
store@ski-max.cz

Poradkyňa pre
výber
luxusného
oblečenie
a doplnkov

Dotazník pre výber oblečenia ako vybrať oblečenie O Míše

Popis produktu

Pánské tenisky Blauer USA Dawson 01

Pohodlná módna obuv sa perfektne hodí na prechádzky po meste, nenáročný výlet za hranice našich obydlí alebo na posedenie s priateľmi. Obľúbený štýl topánok Blauer je teraz vyrobený zo zmesi syntetiky a brúsenej kože. Prémiové materiály ponúka komfort a oporu pri chôdzi. Pevný materiál s extra spevnenou pätou oceníte predovšetkým pri dlhšej chôdzi. Čierna farba je menej náchylná na nečistoty, preto sa nemusíte obávať využitie topánok pri mnohých príležitostiach.

Zážitkový nákup ve SKIMAX STORE

Nákup u nás není jen pouhé nakupování, ale skutečný zážitek se servisem, který tomu odpovídá. SKIMAX STORE přesně odráží to, jací jsme. Možná to není nejmodernější přístup, ale my trváme na tom, že některé věci by se měnit neměly. Nejdůležitějším parametrem je Vaše spokojenost, pohodlí a důvěra ve svého prodejce.

 • Pro zpříjemnění nákupu Vám rádi nabídneme kávu, prosecco či vodu
 • Náš profesionální personál se srdečným přístupem se postará o to, aby byl Váš nákup příjemným zážitkem, na který dlouho nezapomenete
 • Jedinečný výběr
 • Unikátní portfolio světových značek
 • 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

Úprava oděvu na míru

Zakoupil/a jste u nás zboží, ale potřebujete udělat menší úpravu? Pokud se jedná o zkrácení, zúžení či jiné drobné úpravy nabízíme Vám služby naší švadlenky, se kterou spolupracujeme již mnoho let. V prodejně SKIMAX STORE s Vámi naši prodejci prokonzultují úpravy, které jsou potřeba na Vámi zakoupeném zboží udělat. Zboží od Vás rovnou převezmou a předají švadlence k úpravě. Vaše zboží bude nejpozději do 14 dnů od převzetí upraveno. Poté Vás budeme telefonicky kontaktovat o způsobu vyzvednutí.

ONLINE NÁKUP

Pokud cokoliv potřebujete, chcete si objednat, vrátit, vyměnit, poradit s velikostí, nefunguje Vám objednávka, nevíte jak postupovat při vrácení či reklamaci – nebojte se na mě obrátit. Ve SKIMAX STORE mám na starosti online poradenství pro výběr volnočasového i lyžařského oblečení, lyžařských a zimních doplňků včetně obuvi. Pokud si nejste jistí, zavolejte +420 775 860 840 nebo napište na e-mail store@ski-max.cz, jsem tu pro Vás! Míša

Instagram_iconFacebook_icon

Špecifikácie a funkčnosť topánok
 • PohlavieMuži
 • ZnačkaBlauer USA
 • Produktové čísloS1DAWSON01
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaČierna
 • SezónaJar Leto
 • Modelová rada 2021
 • Materiál 1Kůže Textilie
 • PodšívkaTextilie
 • Typ zapínaniaŠnúrky
 • PodrážkaPryž
 •   
 • Detaily modeluViditeľné logo značky Potlač Spevnená päta
 • UžitieVoľný čas Mestská móda Vycházková obuv Módna obuv

„Buď vždy pripravený k akci, premýšľaj rýchlo, konaj rýchlo, nikdy sa neunav."

Mestská značka Blauer USA

Blauer je módna značka, ktorá ctí a obnovuje tradíciu amerického vrchného odevu, bola založená v Bostone v roku 1936, aby zásobovala políciu, námorníctvo a ďalšie ozbrojené sily technickým oblečením. Dnes znovu interpretuje koncept uniformy pre nezávislé a kozmopolitné muža a ženy, ktorí sú citliví na kvalitu, autentickosť a prevedenie materiálov.

Americký príbeh

Príbeh Blauer súvisí s americkým snom. Spoločnosť bola založená v Bostone Louisom Blauer v roku 1936 a v päťdesiatych rokoch začala spoločnosť vyrábať vlastné odevy. Svetlo šedá nepremokavá bunda, ktorú vyvinula, bola čoskoro prijatá armádou, námorné pechotou a letectvom. Výskum v oblasti materiálov, riešenia a strihov pre odevy pre mužov aj ženy viedol firmu k tomu, aby sa stala všeobecne uznávaným najlepším výrobcom uniforiem pre verejné služby. Túto pozíciu vedenie si dnes udržiava. V roku 2001 podpísala talianska spoločnosť držiaca holding FGF Industry licenčnú zmluvu so spoločnosťou Blauer na uvedenie značky na módnej trh. V roku 2017 získala FGF 50% značky.

Naše hodnoty

Americké dedičstvo a výkon produktu sú základnými kameňmi povahy Blauer a jedinečného postavenia na trhu.

Nekompromisný výkon

Náš štít je známka kvality, ktorá identifikuje a certifikuje odevy Blauer USA. Hovorí o našom americkom dedičstve a našich hodnotách, zhrnutých v hesle „nekompromisný výkon“

Korene

Blauer USA má sto let dlouhou tradici ponořenou v americkém životním stylu – život, svoboda, hledání štěstí a ty všeamerické věci, které se nikdy nezmění: od kaňonů v Utahu po newyorské večeře, od veletrhů dobytka po Chicago jazzové kluby.

Pravosť

Blauer USA je verný svojej povahe. Poctiví a optimistickí ako občania Ameriky, autentickosť značky je vyjadrená v jej hesle „nekompromisný výkon“ a v neporušených odevoch, v ktorých každý detail má účel a funkciu.

Mestská značka Blauer USA

 

„Hovorte o sne a skúste ho uskutočniť."

Bruce Springsteen

Produkty značky Blauer nájdete ↓

TU

Mestská značka Blauer USA

Kvalita

Odevy značky Blauer USA trvalo spĺňajú tie najvyššie štandardy z hľadiska materiálov a procesov, štýlu a detailov. Sú výsledkom kombinácie amerického pragmatizmu, talianskej kreativity a posadnutosti výkonom, ktorý bol vždy ochrannou známkou tejto značky.

Objav

Blauer USA stelesňuje altruistický a dobrodružný duch amerických ozbrojených síl, ktorý občania Ameriky dlho obdivovali ako príklady integrity a neskrotného ducha. Túžba po objavení sa premieta do hľadanie produktov, ktoré prelomí konštrukčné a technické riešenie.

Vytrvalosť

Silný, odolný, tvrdý ako klince. Rovnako ako vojaci a policajti, ktorí nosili svoj odev po celé desaťročia, aj značka Blauer USA má tvrdú kožu a nie je ľahko odraditelná. Tento postoj sa premieta do radu odevov vyrobených z robustných materiálov, ktoré chránia nositeľa a vydrží dlhú dobu.

Internacionalita

Blauer USA, zahŕňa mestský kozmopolitný životný štýl to je otvorené novým myšlienkam, trendom a vplyvom. Tieto inšpirácie vstupujú do zbierok, ktoré sú verné DNA značky a spĺňajú očakávania sofistikované a moderné zákazníckej základne.

Voľba správnej veľkosti

je azda to najdôležitejšie pri správnom výbere oblečenia. Naše veľkostné tabuľky sú prevedené na európske číslovanie, aby sa nákup u nás stal jednoduchšiem.

Voľba parametrov

je ďalšou dôležitou súčasťou. Ponúkame široký sortiment funkčného tovaru, ale aj voľnočasové oblečenie, ktoré dopĺňa nadčasový dizajn. Vysvetlenie jednotlivých pojmov nájdete u každého nášho produktu v popise.

Akú pomoc Vám pri výbere môžeme ponúknuť:

1. premeranie Vami vybraného modelu

2. detailnejšie fotky produktov

3. konzultáciu pri výbere celého kompletu

 

Jsme tu pro Vás. Obraťte se na nás, pokud si s čímkoliv ohledně výběru nevíte rady.

Pre akúkoľvek radu kontaktujte našu online predajnú poradkyňu Michaelu

Tel.: +420 775 860 840 | E-mail: store@ski-max.cz

 

Pre viac informácií navštívte našu stránku Ako vybrať oblečenie, tu sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Čerpajte výhody a zľavy! Zaregistruje sa a staňte sa členmi SKIMAX VIP KLUBU.

Tabuľka veľkostí

 ťabulka

EU číslovanie 40 41 42 43 44 45
Dľžka stielky v cm 25,7 26,4 27 27,7 28,4 29
Súvisiace produkty
Zľava 50%
Panska_bunda_Blauer_Hodgson_868_1.jpg

Pánska bunda Blauer Hodgson 868

245 €122 €

Panska_bunda_Blauer_Hodgson_868_2.jpg
Zľava 50%
Panske-kratasy-Blauer-USA-Pantalone-Bermuda-802-1.jpg

Pánske kraťasy Blauer USA Pantalone Bermuda 802

79 €39 €

Panske-kratasy-Blauer-USA-Pantalone-Bermuda-802-2.jpg