NOVÉ LETNÉ KOLEKCIE SPORTALM až -40 %

 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-3.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Crest-8-Light-Blue-3.jpg

Skialpové viazanie ATK Bindings Crest 8 Light Blue

449 €315 €-30% (Ušetríte 135 €)

Veľkosti skladom:
PRIDAJTE SA KU SKIMAX VIP KLUBU A ZÍSKAJTE IHNEĎ ZĽAVU 10% NA NEZĽAVNENÝ TOVAR UŽ NA VÁŠ PRVÝ NÁKUP

Doprava: Za 4 € pri nákupe nad 200 €
Platí po celé SR, viac o doprave

Dostupnosť: Skladom vo SKIMAX STORE v Olomouci
s odoslaním do 2.dňa

Poradím Vám, nebojte sa mi zavolať či napísať

Marek Čech – Online poradca prč výbčr skialpov

Marek Čech
+420 730 516 053
cech@ski-max.cz

Dlhoročný tester
európskeho
SKITESTU
a poradca
pre výběr skialpov

AKO VYBRAŤ SKIALPY DOTAZNÍK PRE VÝBER SKIALPOV O MARKOVI

Popis produktu

Skialpové viazanie ATK Bindings Crest 8 Light Blue

ATK CREST 8, technicky jednoducho riešené skialpové viazanie so skvelým spracovaním a nízkou hmotnosťou z talianskej dielne výrobcu ATK Bindings. CREST 8 sa vyznačuje skĺbením práve týchto vlastností, čo z neho robí ideálne viazanie ako pre začínajúcich skialpinistov, tak pre skúsených matadorov. Na trhu navyše vyniká skvelým pomerom medzi cenou a výklonom. Viazanie CREST 8 je vhodné hlavne pre ženy a ľahších mužov, vzhľadom k nižšej vypínacej sile DIN 3-8, obom pohlaviam bude slúžiť dokonale. Nebojte sa osadiť svoje lyže modelom CREST 8, či už ste lyžiar vyhľadávajúci "výbehy" pozdĺž zjazdoviek alebo sa rád/a prejdete a zveziete dole voľným terénom. V oboch prípadoch Vám CREST 8 zaistí ľahký výstup na vrchol a pokojné a presné vedenie lyží pri zjazde.
Ideálne pre lyže šírky: 75-108 mm
Tento model je možné osadiť na všetky modely skialpových lyží, pozrite sa na správnu voľbu lyží a viazania, tak, aby maximálne vyhovovali Vašim požiadavkám - aj keď sa to nezdá, správna konfigurácia lyže + viazanie robí divy. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, poradím Vám, kontaktujte ma na tel.: +420 730 516 053. Marek

Kľúčové vlastnosti

 • Nízka hmotnosť
 • Jednoduchý výstup a skvelý zážitok pri zjazdě
 • Jednoduché a přesné ovládanie lyží
 • Kvalitné zpracovánie

Ako vybrať skialpy

Jak vybrat skialpové lyže
Ako vybrať
skialpové lyže
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpové lyžáky
Ako vybrať
Skialpové lyžiarky
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpové vázání
Ako vybrať
skialpové viazanie
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpový set
Ako vybrať
skialpový set
Chcem si prečítať článok

 

Online nákup

Som Marek av SKIMAX STORE mám na starosti skialpové vybavenie. Čokoľvek Vás bude zaujímať, budete potrebovať poradiť s výberom skitouringovej výbavy alebo servisom tej existujúcej, neváhajte sa na mňa obrátiť. Som v SKIMAXe takmer denne a budem Vám vždy venovať maximum svojich znalostí a pozornosti. Na starosť mám aj online poradenstvo, a preto som k dispozícii na telefóne +420 730 516 053 a na e-maile cech@ski-max.cz. Teším sa na Vás. Marek

Specifikace a funkčnost
 • PohlavieMuži Ženy
 • ZnačkaATK Bindings
 • Produktové číslo51ATK000152
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaModrá
 • Modelová rada 21/22
 • Rozsah vypínacie sily3 - 8
 • Hmotnosť280
 • TypTLT
 • Šírka brzdičiek mm86 75 91 97 102 108 120
 • Polohy pre výstup0 mm +36 mm +50 mm
 •   

Pozrite sa na unikátne technológie firmy ATK Bindings, ktoré Vám prináša viac komfortu a bezpečia pri Vašich skialpových výletoch

ERS – Elastic Response System

Medzi základnú dosku viazania a nastavovacie skrutku na päte viazania je klzný systém. Ten, pri priehybu lyže v oblúku, v kompresii či pri dopade skoku, umožňuje prirodzený priehyb lyže a menšie namáhanie systému upínania topánky.

CAM Release Systém

Jedná sa o jeden z najlepších patentovaných systémov ATK Bindings, používaný na skitouringových viazaniach, v ich pätnej. Predpäté pružina v päte zaistí dokonale presné ovládanie lyží pri jazde dole a veľmi efektívne a šetrné pri vypínaní lyží počas pádu. Nízka hmotnosť a malé rozmery systému umožňujú široké využitie.

Magneto Heel Flaps

Dômyselný a jednoduchý magnetický systém zaisťujúci ľahkú manipuláciu s výškou pätových opôr a veľmi jednoduchú stabilizáciu podpatěnek. Skialpinistom zaručuje nízku hmotnosť technológie a veľmi komfortné a jednoduché ovládanie podpatěnek.

Snow Pack Proof

Špeciálna konštrukcia špičky viazania, ktorá zabraňuje hromadeniu snehu a ľadu pod upínacími prvkami špičky. Aj sneh niečo váži a Vy tak nemusíte ťahať zbytočné gramy do kopca. Navyše nahromadený sneh alebo ľad pod špičkou môže obmedzovať presnosť ovládania a reakcií Vašich lyží.

UP-HILL Hardness Variator

Viacpolohový volič, umožňujúce zmenu tvrdosti uzamknutie topánky vo viazaní. Vyrovnáva opotrebenie insertov Vašej topánky v priebehu rokov. Poskytuje správnu pevnosť uzamknutie viazanie pre všetkých užívateľov (menšiu pevnosť pre ľahších jazdcov atď.)

Automatic Brake System

Prvá brzda na skialpinistické viazanie s automatickou aktiváciou.

EES – Easy Entry System

Nová geometria prvkov špičky viazania ponúka veľmi jednoduchý nástup do viazania takmer s každým typom skialpinistické TLT obuvi, a to aj v prípade veľmi opotrebovaných podrážok Vašej topánky.

Monolink Technology 1.0

Vďaka využitiu leteckých zliatin mohli v ATK Bindings ubrať pružiny na špičke viazanie, konkrétne ich počet zredukovali na polovicu, ostali teda 2 pružiny a fixné ľavé rameno špičky. Tým bola znížená hmotnosť viazanie a bolo dosiahnuté vyššej tuhosti viazanie pri vysokej záťaži a znížený tak tlak na uzamykací systém.

 

Tradícia, oddanosť, inovácie

Oddanosť, inovácie a extrémne pozornosť každému detailu robí z viazania ATK® vznešený výraz talianskeho výrobného umenia. Toto robí celý rozdiel a robí produkty ATK® jedinečnými.

Rodinná firma

Sídlo a výrobné závody sa nachádzajú vo Fiorano Modenese, v srdci slávneho talianskeho motoristického údolia, kde sú inovácie, strojárstvo a vysoko kvalitné mechanické výrobky koncipované, integrované, vyvíjané a exportované každý deň do celého sveta. Know-how a vášeň pre vysoko kvalitné výrobky boli základy, na ktorých Giovanni indultom založil v roku 2007 spoločnosť. Vďaka získaným skúsenostiam a ich dokonalému využitiu kombinácii s intenzívnou tímovou prácou dosiahlo ATK za niekoľko rokov prominentné pozície na trhu a vyniká svojimi inovatívnymi riešeniami, vysokou kvalitou, presnosťou a jedinečnú ľahkosťou svojich produktov.

„Výroba viazanie je našou prácou, DOKONALOSŤ je náš každodenný cieľ.“

Giovanni Indulti (Ceo – ATK BINDINGS)

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Inovace

Veľký úspech ATK spočíva v jeho charaktere: neustále inovácie a technologický výskum od výrobných metód až po prieskum nových patentovaných systémov. Celé kovové časti viazania sú opracované CNC strojmi, čím je získaná maximálnu presnosť, spoľahlivosť a bezkonkurenčnú ľahkosť, vďaka ktorej sú produkty ATK preslávené po celom svete.

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Vyrobeno v Itálii

Celý proces (od koncepcie až po dodávku produktu) je realizovaný talianskou vynaliezavosťou a remeselným spracovaním, čo je zárukou najvyšších štandardov kvality, inovácie a dizajnu. ATK je dnes jednou zo spoločností, ktorá najviac prispela k revolúcii vo svete skialpinizmu a výraznému zvýšeniu technickej úrovne vybavenia, čo dokazuje, že Made in Italy je aj dnes stále dôležitá pridaná hodnota.

exkluzivita

Produkty ATK BINDINGS®, ktoré vznikli z naozajstné vášne odovzdávané z generácie na generáciu, si vybudovali svoju identitu na dokonalosti. Neporovnateľná ľahkosť v kombinácii s najvyššou kvalitou a funkčnosťou okamžite priniesla plný potenciál viazanie ATK® a tak vytvorila jedinečný produkt, ktorý má najlepší výkon.

ATK dokázalo príkladným spôsobom spojiť typické hodnoty, ako je technické spracovanie remeselné spoločnosti s najmodernejšou a najinovatívnejšie priemyselnú technológií. Od návrhu, po výrobu s následným popredajným servisom, je všetko vykonané s maximálnou pozornosťou k detailu a presnosti.

 

Prezrite si našu ponuku produktov značky ATK Bindings ↓

Do produktov

Súvisiace produkty
Zľava 41%
Damske-skialpove-lyzaky-Salomon-MTN-Summit-Pro-W-Rainy-Belluga-1.jpg

Dámske skialpové lyžiarky Salomon MTN Summit Pro W Rainy/Belluga

651 €386 €

Damske-skialpove-lyzaky-Salomon-MTN-Summit-Pro-W-Rainy-Belluga-2.jpg
Zľava 25%
Rukavice-Leki-Guide-Lite-Charcoal-Petrol-White-1.jpg

Rukavice Leki Guide Lite Charcoal/Petrol/White

65 €49 €

Rukavice-Leki-Guide-Lite-Charcoal-Petrol-White-2.jpg