ŽHAVÝ VÝPREDAJ -50 % - SPORTALM zima 23/24

 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-3.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-LightBlue-3.jpg

Skialpové viazanie ATK Bindings Raider 12 LightBlue

414 €

Tento produkt sa už nedá zakúpiť

Poradím Vám, nebojte sa mi zavolať či napísať

Marek Čech – Online poradca prč výbčr skialpov

Marek Čech
+420 730 516 053
cech@ski-max.cz

Dlhoročný tester
európskeho
SKITESTU
a poradca
pre výběr skialpov

AKO VYBRAŤ SKIALPY DOTAZNÍK PRE VÝBER SKIALPOV O MARKOVI

Popis produktu

Skialpové viazanie ATK Bindings Raider 12 LightBlue

Viazanie ATK Raider 12, to je to najlepšie viazanie z talianskej dielne výrobcu ATK Bindings. Je dokonalým skĺbením funkčnosti, nízkej hmotnosti, jednoduchého ovládania a skvelého designu. To všetko sa podarilo dať dohromady a vytvoriť tak skvelé viazanie, ktoré je na výstupe ľahké a pri zjazde neuveriteľne presné. Pri jazde nadol sa tak budete cítiť oveľa istejšie.
Ideálne pre lyže šírky: 80-120 mm

Tento model je možné osadiť na všetky modely skialpových lyží, pozrite sa na správnu voľbu lyží a viazania, tak, aby maximálne vyhovovali Vašim požiadavkám - aj keď sa to nezdá, správna konfigurácia lyže + viazanie robí divy. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, poradím Vám, kontaktujte ma na tel. +420 730 516 053.

Klíčové vlastnosti:

 • Nízká hmotnost
 • Jednoduchý výstup a skvelý zážitok pri zjazde
 • Jednoduché a presné ovládanie lyží
 • Kvalitné zpracovanie
Specifikace a funkčnost
 • PohlavieMuži Ženy
 • ZnačkaATK Bindings
 • Produktové číslo51ATK000150
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaModrá
 • Modelová rada 21/22

Tradícia, oddanosť, inovácie

Oddanosť, inovácie a extrémne pozornosť každému detailu robí z viazania ATK® vznešený výraz talianskeho výrobného umenia. Toto robí celý rozdiel a robí produkty ATK® jedinečnými.

Rodinná firma

Sídlo a výrobné závody sa nachádzajú vo Fiorano Modenese, v srdci slávneho talianskeho motoristického údolia, kde sú inovácie, strojárstvo a vysoko kvalitné mechanické výrobky koncipované, integrované, vyvíjané a exportované každý deň do celého sveta. Know-how a vášeň pre vysoko kvalitné výrobky boli základy, na ktorých Giovanni indultom založil v roku 2007 spoločnosť. Vďaka získaným skúsenostiam a ich dokonalému využitiu kombinácii s intenzívnou tímovou prácou dosiahlo ATK za niekoľko rokov prominentné pozície na trhu a vyniká svojimi inovatívnymi riešeniami, vysokou kvalitou, presnosťou a jedinečnú ľahkosťou svojich produktov.

„Výroba viazanie je našou prácou, DOKONALOSŤ je náš každodenný cieľ.“

Giovanni Indulti (Ceo – ATK BINDINGS)

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Inovace

Veľký úspech ATK spočíva v jeho charaktere: neustále inovácie a technologický výskum od výrobných metód až po prieskum nových patentovaných systémov. Celé kovové časti viazania sú opracované CNC strojmi, čím je získaná maximálnu presnosť, spoľahlivosť a bezkonkurenčnú ľahkosť, vďaka ktorej sú produkty ATK preslávené po celom svete.

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Vyrobeno v Itálii

Celý proces (od koncepcie až po dodávku produktu) je realizovaný talianskou vynaliezavosťou a remeselným spracovaním, čo je zárukou najvyšších štandardov kvality, inovácie a dizajnu. ATK je dnes jednou zo spoločností, ktorá najviac prispela k revolúcii vo svete skialpinizmu a výraznému zvýšeniu technickej úrovne vybavenia, čo dokazuje, že Made in Italy je aj dnes stále dôležitá pridaná hodnota.

exkluzivita

Produkty ATK BINDINGS®, ktoré vznikli z naozajstné vášne odovzdávané z generácie na generáciu, si vybudovali svoju identitu na dokonalosti. Neporovnateľná ľahkosť v kombinácii s najvyššou kvalitou a funkčnosťou okamžite priniesla plný potenciál viazanie ATK® a tak vytvorila jedinečný produkt, ktorý má najlepší výkon.

ATK dokázalo príkladným spôsobom spojiť typické hodnoty, ako je technické spracovanie remeselné spoločnosti s najmodernejšou a najinovatívnejšie priemyselnú technológií. Od návrhu, po výrobu s následným popredajným servisom, je všetko vykonané s maximálnou pozornosťou k detailu a presnosti.

 

Prezrite si našu ponuku produktov značky ATK Bindings ↓

Do produktov

Súvisiace produkty
Zľava 50%
Skialpove-lyze-Movement-Alp-Tracks-85-1.jpg

Skialpové lyže Movement Alp Tracks 85

1 025 €513 €

Skialpove-lyze-Movement-Alp-Tracks-85-2.jpg