Novinky 

Aby ste boli vždy informovaní o tom, čo je nové v SKIMAXE a nemuseli to zložito hľadať. Všetky aktuálne informácie o prichádzajúcich kolekciách, plánovaných akciách, zľavách či nových značkách nájdete v našich novinkách.

Almgwand jedinečná retro móda

ALMGWAND SKIMAX STORE.png

Surfujte na retro vlne a oživte svoj zimný šatník luxusnými retro kúsky rakúskej značky Almgwand! Krásne ALMGWAND sa skvele hodí na dopněn Vášho zimného outfitu.

SKIMAX bootfitter Aleš

2.png

Dobrá lyžařská bota je stejně důležitá, jako kvalitní lyže. Pokud si chcete lyžování skutečně užívat, je výběr té správné lyžařské boty základním předpokladem Vašeho úspěchu. Jmenuji se Aleš a ve SKIMAX STORE mám na starost právě poradenství při výběru lyžařské obuvi a také veškeré bootfittingové úpravy Vašich lyžáků.

Sportalm Undefined

Untitled design (5).png

Nikdy nie je neskoro pre oživenie Vášho šatníka zvieracími vzormi. A v kolekcii Sportalm Undefined ich nájdete a čo viac? Skvele skombinované so žltou farbou, ktorá sa svojím dotykom prelína celou kolekciou a krásne oživuje a podčiarkuje jedinečnosť modelov z tejto kolekcie.

Dámske lyže sú skvelou voľbou

Untitled design (9).png

Prečo je dámsky model vhodnejšie? Jeho konštrukcia lepšie vyhovuje lyžiarske technike žien, ktorá je iná ako u mužov. Ide hlavne o postavení ťažisko v priebehu oblúku či veľkosť tlaku do hrán, ktorý vychádza z ich rýchlosti a váhy.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitovať edícia univerzálnych lyží, ktorú je možné zakúpiť na celom svete iba vo SKIMAX STORE - rad VIST X LIMITED

Sportalm Check Me

Untitled design (3).png

Sportalm Check Me je pulzujúce jesenná kolekcia, hýriaci krásnymi, výraznými farbami, ktoré skvele oživí Váš jesenný šatník!

Prečo pro tester lyží najlepšie poradí?

Untitled design (1).png

Chcete si kúpiť lyže. Ponuka je v súčasnosti obrovská, ako je teda vybrať? Máte dve možnosti. Všetko si sami naštudovať, alebo si nechať poradiť... otázka znie, kde a u koho?

Sportalm Stardust

Sportalm_Stardust_466x248.jpg

Hviezdna a metalická - to je nová kolekcia Sportalm Stardust pre sezónu 2019/2020. Dychberúci kúsky inšpirované vo hviezdach, snehu a ľadu, akoby vystúpili z rozprávkovej ríše ľadového kráľovstva.