Novinky 

Aby ste boli vždy informovaní o tom, čo je nové v SKIMAXE a nemuseli to zložito hľadať. Všetky aktuálne informácie o prichádzajúcich kolekciách, plánovaných akciách, zľavách či nových značkách nájdete v našich novinkách.

2 letné komplety pre ženy

2_letni_komplety_pro_zeny.jpg

Vybrali sme pre Vás dva letné komplety od značky Sportalm, ktoré splní Vaše požiadavky a to či už preferujete športovú módu alebo si naopak potrpíte na eleganciu.

Tenisky, ktoré tento rok frčí

Tenisky_ktere_letos_frci.jpg

Tenisky, botasky, sneakers. Či už im hovoríte akokoľvek, určite sa zhodneme na jednom. Sú to skrátka topánky, ktoré zaberú najviac miesta v botníku, znosíte je celoročne, hodí sa takmer pre každú príležitosť a skvele ladí s nohavicami aj sukňou.

Čo so sebou na bazén, kúpalisko alebo pláž

Co_s_sebou_na_bazen_koupaliste_nebo_plaz.jpg

Viete, čo Vám rozhodne nesmie chýbať ak sa chystáte k moru alebo na plaváreň? Míša s Gabča dali hlavy dokopy a spísali Vám pár tipov, čo si so sebou nesmiete zabudnúť zobrať.

K vode jedine s Karlom L.

K_vode_jedine_s_Karlem_L.jpg

Zoznámte sa s Karlom L., horúcou novinkou nášho portfólia. Vybrali sme pre Vás modely, s ktorými môžete vyraziť na bazén, kúpalisko či pláž.

2 letné komplety pre mužov

2_letni_komplety_pro_muze.jpg

Pripravte sa na leto s novou kolekciou Karl Lagerfeld Spring & Summer 2020. Aleš pre Vás vybral dva letné komplety, vďaka ktorým už nemusíte premýšľať, čo na seba.

Mikiny pre každú príležitosť

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost.jpg

Mikina je nevyhnutnou súčasťou každého šatníka. Využijete ju od jari až do zimy a skvele sa hodí do práce aj pri domácom leňošenie. Potrpíte si na komfort spojený s kvalitným materiálom a nezameniteľným dizajnom? Vybrali sme pre Vás pár modelov, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky.

TOP 5 letných šiat, ktoré tento rok musíte mať!

TOP_5_letnich_satu.jpg

Leto už klope na dvere. Ak si lámete hlavu nad tým, aké šaty tento rok oblečiete, či už na dovolenke alebo do práce, dáme Vám zopár tipov.

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak_vratit_pujcenou_vybavu.jpg

PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE, které vám sdělujeme, dozvíte se tak všechno, co je pro vrácení důležité. Pomocí tohoto sdělení vám nastíníme, jak bude vrácení probíhat a zodpovíme všechny otázky, které s ním souvisí. Je potřeba zodpovědně chránit zdraví nás všech, a přestože je letos vrácení komplikovanější, pevně věříme, že to společně zvládneme.