Novinky 

Aby ste boli vždy informovaní o tom, čo je nové v SKIMAXE a nemuseli to zložito hľadať. Všetky aktuálne informácie o prichádzajúcich kolekciách, plánovaných akciách, zľavách či nových značkách nájdete v našich novinkách.

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytvára najestetickejšie lyžiarske okuliare známe človeku, kombinujúci funkciu s vysokým módnym dizajnom. Všetko v najlepšej možnej kvalite a doplnené patentovaným riešením pre extrémne periférne videnie.

Darček ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek_ktery_netrefite.png

Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!

Doručenie vianočných balíčkov 2019

Doruceni_vanocnich_balicku.png

Vianočné darčeky objednané do 16.12. 2019 Vám stihneme zaslať ešte pod stromček.

TEST

4.png

My jsme na nadcházející lyžařskou sezónu připraveni! Chcete-li si na dovolenou půjčit více VIP modelů lyží, nebo váháte při nákupu mezi modely a nevíte, který bude ten nejlepší právě pro Vás? Pak navštivte naše SKIMAX STORE TESTCENTRUM VIP LYŽÍ, kde v letošní sezóně najdete 150 párů luxusních VIP modelů lyží od značek Stöckli, Vist, AK, Atomic, Salomon, Head, K2, Kastle, Volant a Völkl.

BLACK FRIDAY 2019

Black_Friday.png

Užite si tie najlepšie nákupné dni v roku s ponukou SKIMAX STORE. Black Friday 2019 vo SKIMAX STORE a na eshopu SKIMAX bude naozaj stáť za to! Nakúpte svoje darčeky s predstihom a vo výnimočných zľavách. Ak niečo netrafíte, do 10. januára 2020 vymeníte!

OneMore Gold lyžiarska kolekcia

onemore gold mini.png

V limitovanej edícii OneMore Gold bolo vyrobených len pár kúskov, takže ak túžite po skutočne originálnom a jedinečnom lyžiarskom kompletu, odporúčame Vám práve modely z tejto kolekcie. Taliansku značku OneMore a jej limitovanej modely možno zakúpiť v celej ČR a SR len vo SKIMAX STORE, ktorý je exkluzívny partnerskou predajňou tejto značky.

SKIMAX - najväčší Stöckli špeciálka

Untitled design (5).png

Zo SKIMAX STORE je najväčší Stöckli špeciálka v Českej a slovenskom republike. Za roky spolupráce s touto jedinečnou značkou sme rozšírili naše predajné portfólio aj o kolekciu pánskeho lyžiarskeho oblečenia a celý rad sprievodných lyžiarskych doplnkov od tejto značky.

Sportalm zima 2019/2020

3.png

A je to tu !!! Najobľúbenejšie značka dámskeho portoflia SKIMAX STORE opäť predstavuje svoje dychberúci zimnej kolekcie a my máme zo všetkých kolekcií vo SKIMAX STORE bohatý výber.