Novinky 

Aby ste boli vždy informovaní o tom, čo je nové v SKIMAXE a nemuseli to zložito hľadať. Všetky aktuálne informácie o prichádzajúcich kolekciách, plánovaných akciách, zľavách či nových značkách nájdete v našich novinkách.

ZATVÁRAME predajňu, ale E-SHOP frčí ďalej!

Zavirame_prodejnu.jpg

Drahí priatelia a zákazníci, hoci sme my lyžiari zdraví ako rybičky a neskolí nás len tak nič, maximálne iný zatiaľ neskúsený lyžiar, je nám naozaj veľmi ľúto, ale vzhľadom k Uznesenia vlády Českej republiky z 14. marca 2020 č.211 o prijatí krízového opatrenia, sme nútení uzavrieť našu predajňu Skimax STORE a tiež požičovňu lyží, bežiek a snowboardov až do 11.4.2020 do 6:00 hod.

Blauer Spring&Summer 2020

Blauer_SS_2020.jpg

Kolekcia Jar&Leto 2020 evokuje dedičstvo značky mestským štýlom. Pre tohtoročnú sezónu sa nevyhnutným odevom, ktorý nesmie chýbať ani vo Vašej skrini či na vešiaku v chodbe, stávajú modely vyrobené kompletne, od textílie po polstrovanie, z recyklovaného materiálu REPREVE.

Goldbergh Spring&Summer 2020

Goldbergh_SS_2020.jpg

PAMÄTÁTE SA EŠTĚ CESTU DO FITKA? Neberte si to zle, ale nebudeme si nič nahovárať. Ak nie, tak je skrátka najvyšší čas si spomenúť. A verte, že ma to tiež zrovna 3x neteší. Zima síce ešte nie je úplne u konca, ale jarné dni sa nanešťastie alebo snáď vďakabohu (?), To záleží na človeku, čím ďalej tým viac blíži.

Skimax SKITEST 2020

Skimax_SKITEST_2020.jpg

Už po štrnástej zakončíme sezónu v Juhotirolskej Sulden. Ako sa stalo v posledných rokoch tradíciou, pripravili sme pre Vás dva termíny. Prvý termín bude spestrený tradičným karnevalom, v druhom termíne usporiadame testovanie skialpinistického vybavenia.

Sportalm Spring&Summer 2020

Sportalm_SS_2020.jpg

Po príliš nevydarenej zime sa nám o slovo opäť hlási jar a s ním novej jarnej a letnej kolekcie Sportalm. Slnečné počasie priamo nabáda na kombinovanie rôznych farebných variantov a nekonečného množstva vzorov.

Yniq Sports Luxury

Yniq_2019.png

Yniq vytvára najestetickejšie lyžiarske okuliare známe človeku, kombinujúci funkciu s vysokým módnym dizajnom. Všetko v najlepšej možnej kvalite a doplnené patentovaným riešením pre extrémne periférne videnie.

Aleš – bootfitter Skimax STORE

Ales_bootfitter_SS.jpg

Dobrá lyžiarska topánka je rovnako dôležitá, ako kvalitné lyže. Ak si chcete lyžovanie skutočne užívať, je výber tej správnej lyžiarske topánky základným predpokladom Vášho úspechu. Volám sa Aleš a vo SKIMAX STORE mám na starosť práve poradenstvo pri výbere lyžiarskej obuvi a tiež všetky bootfittingové úpravy Vašich lyžiarok.

Detská sekcia vo Skimax STORE

Detska_sekce_ve_Skimax_Store.jpg

My vo SKIMAX deťom, ktoré milujú zimu, zimnú zábavu i športy proste FANDÍME! A preto pre nich vyberáme oblečenie, ktoré im poskytne všestranný komfort - nasleduje ich pohyb, zahreje, nepremokne, a hlavne podporuje ich hravosť i športového ducha.