SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

Ako vybrať oblečenie a doplnky


Jak vybrat oblečení a doplňky

Lyžiarske oblečenie a doplnky na lyže nevyberáte každý deň. Ich správny výber nie je vôbec ľahký, rozhoduje však o tom, ako sa pri pobyte na horách budete cítiť. Zlá voľba totiž môže Váš pobyt ovplyvniť negatívne. Preto je vždy dôležité obrátiť sa s výberom na špecialistov, ktorí Vám dobre poradia, pretože sa skvele orientujú vo svojich produktoch a poznajú všetky úskalia, ktoré Vás môžu pri výbere stretnúť. 25 rokov skúseností s predajom a testovaním lyžiarskych značiek a doplnkov nám umožňuje urobiť Vás Vaším výberom a poradiť Vám to najlepšie práve pre Vás! Navyše vieme, čo predávame, a preto v našej predajni SKIMAX STORE či na našom e-shope nenájdete všetky výrobky, ale iba tie najlepšie, ktoré sú na trhu v predaji. Z tohto dôvodu máte istotu, že z nášho sortimentu vyberáte vždy medzi produktmi tej najvyššej kvality.

ONLINE PORADENSTVO

S akoukoľvek otázkou pri výbere oblečenia a doplnkov sa môžete kedykoľvek obrátiť na Míšu a to prostredníctvom telefónu: +420 775 860 840 alebo e-mailu:  store@ski-max.cz.

Dotazník pre výber oblečenia a doplnkov

Jak vybrat oblečení a doplňky

Nejste si jistí velikostí či vaší volbou?

NIE STE SI ISTÍ VEĽKOSŤOU ALEBO VAŠOU VOĽBOU

Radi Vám poradíme so všetkým, s čím budete potrebovať.
Nebojte sa na nás kedykoľvek obrátiť, vždy spoločne efektívne vyriešime Vaše požiadavky. Poradenstvom v tejto oblasti sa zaoberáme 25 rokov, poznáme tovar, ktorý predávame a vždy Vám radi a dobre poradíme.

 • poradíme Vám s výberom veľkosti, farby aj strihu
 • premeriame Vami vybrané oblečenie
 • vyfotíme Vami Vami vybranú kombináciu
 • poradíme Vám najlepšiu alternatívu
 • špeciálne veľkosti, oversize strihy či predĺžené dĺžky pre Vašu ľahšiu orientáciu označujeme v titulnej fotke daného produktu
 • u produktov, ktoré sa veľkostne, strihom alebo dĺžkou líšia nájdete vždy detailné tabuľky s presnými mierami všetkých veľkostí

Jak vybrat oblečení a doplňky

Nech hneď poznáte odpovede na Vaše otázky, nebojte sa na mňa obrátiť. Som Vám k dispozícii:
PO – PIA – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Pokiaľ sa Vám nepodarí ma zastihnúť, napíšte mi kedykoľvek na môj e-mail a ja Vám v čo najkratšom čase odpoviem na všetky Vaše otázky.

store@ski-max.cz

 

PREČÍTAJTE SI NAŠE ČLÁNKY, KTORÉ VÁM POMOHÚ PRI VÝBERE LYŽIARSKEHO OBLEČENIA A DOPLNKOV

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle materiálu
Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu
1. časť – Podľa materiálu
Chcem si prečítať článok

 

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle technických parametrů
Ako vybrať dámske lyžiarske nohavice
1. časť – Podľa technických parametrov
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle technických parametrů
Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu
2. časť – Podľa technických parametrov
Chcem si prečítať článok

 

Jak vybrat dámské lyžařské kalhoty podle střihu
Ako vybrať dámske lyžiarske nohavice
2. časť – Podľa strihu
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu
Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu
3. časť – Podľa výplňového materiálu
Chcem si prečítať článok

 

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu
Ako vybrať dámske lyžiarske rukavice
Pripravujeme
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle střihu
Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu
4. časť – Podľa strihu
Chcem si prečítať článok

 

Jak vybrat lyžařské hole
Ako vybrať lyžiarske palice
Podľa dĺžky, materiálu a gripu
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat oblečení

AKO VYBRAŤ OBLEČENIE

Chápeme, že pre Vás výber oblečenia nemusí byť ľahká a bežná vec. Pre nás však ľahká je, my ho totiž robíme denne. Aby bol Váš nákup čo najjednoduchší, nájdete u nás na e-shope v detaile každého produktu detailný popis daného oblečenia. Pokiaľ si aj napriek tomu nebudete vedieť rady, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám pri výbere Vašej novej lyžiarskej bundy, mikiny či nohavíc poradíme a všetko doladíme k Vašej úplnej spokojnosti!

Oversize střih

OVERSIZE STRIH

Označujeme Vám všetky oversize strihy a dodávame k nim špeciálne tabuľky, kde dohľadáte všetky potrebné miery daných modelov.

LONG DĹŽKA

Ikonkou „LONG“ označujeme všetky produkty s predĺženou dĺžkou. Aj pri týchto produktoch vždy nájdete tabuľku s presnými mierami.

Prodloužená délka

Umělá kožešina

UMELÁ KOŽUŠINA

Aby ste ihneď rozoznali umelé kožušiny od tých prírodných, označujeme Vám pomocou ikonky aj všetky produkty s umelou kožušinou.

 

AKO VYBRAŤ VEĽKOSŤ

Je vždy ťažké zorientovať sa v ponuke značiek a ich veľkostí. Pre Vašu jednoduchšiu orientáciu, Vám na našom e-shope prevádzame veľkosti do tabuliek DE (EU). Tieto tabuľky nájdete pri každom oblečení na našom e-shope. Ak je značka veľkostne špecifická, nájdete v tabuľke našu poznámku.

ROZSAHY VEĽKOSTÍ

Žijeme všemi velikostmi, proto pouze u nás naleznete širokou nabídku produktů ve všech velikostech, které jsou u nás k dostání:
dámsku kolekciu vo veľkostiach 32 – 50
pánsku kolekciu vo veľkostiach 46 – 62
detskú kolekciu vo veľkostiach 86 – 176

NENAŠLI STE, ČO POTREBUJETE?

Ak nemáme na sklade Vašu veľkosť alebo zháňate nejaký iný výrobok, ktorý aktuálne nemáme v ponuke, nebojte sa na nás obrátiť:

Odoslať dotazník na store@ski-max.cz


Tabuľka – veľkosti ženy

XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
32 34 36 38 40 42 44 46 48 50

Tabulka – velikosti muži

XXS XS M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
46 48 50 52 54 56 58 60 62

Tabulka – velikosti děti

1 rok 2 roky 3 roky 4 roky 5 rokov 6 rokov 7 rokov 8 rokov 9 rokov 10 rokov 12 rokov 14 rokov 16 rokov
86 92 98 104 110 116 122 128 140 146 152 164 176

VRÁCATE, VYMEŇUJETE ALEBO REKLAMUJETE?


ADRESA NA VRÁTENIE A REKLAMÁCIU

SKIMAX STORE

Týnecká 714/6, 779 00 Olomouc

FORMULÁRE NA VRÁTENIE A REKLAMÁCIU

Formulár na vrátenie

Formulár pre reklamáciu


VRÁTENIE TOVARU

Tovar môžete do 14 dní od doručenia vrátiť bez udania dôvodu. Tovar, ktorý vraciate, musí byť nepoškodený a neopotrebovaný, v pôvodnom neponičenom obale a so štítkom (cenovkou). V prípade, že tovar vrátite v inom stave, vyhradzujeme si právo na strhnutie až 50% z vrátenej čiastky. Súčasťou balíčka musí byť vyplnený návratový list. Akonáhle tovar prevezmeme, budú Vám vrátené finančné prostriedky do 5 pracovných dní.

VÝMENA TOVARU

Klasickú výmenu tovaru neponúkame, iba vrátenie peňazí. Pokiaľ chcete tovar napríklad v inej veľkosti, strihu alebo farbe, jednoducho vráťte pôvodnú položku a objednajte si ju znova. Urýchlite tým doručenie požadovaného produktu a predídete možnosti, že bude Vami požadovaný tovar vypredaný.

REKLAMÁCIA TOVARU

Na náš tovar Vám poskytujeme dvojročnú záruku. Pokiaľ chcete tovar reklamovať, vyplňte reklamačný protokol a pošlite nám tovar. Po prijatí Vami reklamovaného tovaru, Vás bude kontaktovať naše reklamačné oddelenie, a to najneskôr do 3 pracovných dní od obdržania reklamácie, na Vami uvedenom tel. čísle. Reklamácia musí byť vybavená čo najskôr, najneskôr však do 30 kalendárnych dní odo dňa jej prevzatia. Vo všetkých prípadoch reklamácie je nutné predložiť kópiu faktúry/dokladu o kúpe.

ĎALŠIE INFORMÁCIE K VRÁTENIU, VÝMENE A REKLAMÁCII TOVARU
Jak vybrat lyžařské doplňky

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE DOPLNKY

Jak vybrat lyžařskou helmu

AKO VYBRAŤ

LYŽIARSKU HELMU

Základným údajom, ktorý si musíte pred výberom helmy zistiť, je obvod Vašej hlavy. Meranie vykonávajte podľa obrázku vyššie, na ktorom vidíte, v akej časti tento údaj zistíte. Ak ste niekde medzi celými číslami, tak vyberajte z heliem s väčším rozsahom veľkostí. Celkovo ale musíte zohľadniť aj vnútornú výstelku a celkový tvar vnútornej helmy a tiež, či dáte prednosť klasickej kombinácii, a to helma + okuliare alebo štítová helma s integrovaným zorníkom. Preto vždy odporúčame vyberať helmu osobne u nás na predajni. Pokiaľ to k nám máte ďaleko, zavolajte nám, čo ste si vybrali, ešte než urobíte objednávku.

Prečítajte si náš článok

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKU HELMU

AKO VYBRAŤ

LYŽIARSKE OKULIARE

Než začnete vyberať lyžiarske okuliare, je naozaj základom, mať vopred vybranú helmu. Kompatibilita helmy a Vašich okuliarov je totiž zásadná, okuliare Vám musia presne pasovať do helmy – to znamená, že Vám na čele medzi helmou a okuliarmi nesmie vznikať žiadna medzera. Medzi ďalšie faktory pri výbere patrí typ zorníka, tvar okuliarov, či nosíte dioptrické okuliare a pod. Odporúčame voliť rovnakú značku helmy aj okuliarov, potom je takmer zaručené, že Vám oboje k sebe sadne. Opäť platí, že lepší je výber na našej predajni. Pokiaľ to k nám máte ďaleko, zavolajte nám, ešte než urobíte objednávku. Poradíme Vám.

Prečítajte si náš článok

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE OKULIARE

Jak vybrat lyžařské brýle

Jak vybrat lyžařské hole

AKO VYBRAŤ

LYŽIARSKE PALICE

Dĺžku Vašich lyžiarskych palíc zistíte tak, že otočíte palicu rúčkou na zem a chytíte ju pod tanierikom. Správna dĺžka palice je potom taká, kedy pri tomto držaní palice zviera Vaše predlaktia s pažou pravý uhol – rovnako ako to vidíte na obrázku vyššie. Ďalej palice môžeme vyberať podľa hmotnosti, v ponuke sú ľahké karbónové palice alebo napríklad palice hliníkové, ktoré sú o trochu ťažšie. Samozrejme Vám musí vyhovovať aj úchop palice, tzv. grip, ten Vám musí padnúť priamo do ruky. Pokiaľ si nie ste istí a potrebujete poradiť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Prečítajte si náš článok

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE PALICE

AKO VYBRAŤ

LYŽIARSKE RUKAVICE

Pre Vašu jednoduchšiu orientáciu vo veľkostiach Vám všetky rukavice prevádzame na jednotnú číselnú veľkosť. Ruku si prosím premerajte podľa obrázku nižšie av prevodnej tabuľke pod produktom zistíte Vašu veľkosť u danej značky. Pri skúšaní by pri špičke prsta nemala rukavice presahovať viac ako 0,5 cm, predídete tak premŕzaniu rúk. V našom sortimente okrem klasických rukavíc nájdete aj špeciálne vyhrievané rukavice, ktoré spríjemnia lyžovanie tým, ktorí trpia na zamrznuté ruky. Pokiaľ si nie ste istí a potrebujete poradiť, zavolajte alebo napíšte, poradíme Vám.

Prečítajte si náš článok

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE RUKAVICE

Jak vybrat lyžařské rukavice

SKIMAX VIP služby

SKIMAX VIP SLUŽBY

SKIMAX VIP KLUB

Zaregistrujte sa a čerpajte výhody SKIMAX VIP KLUBU ešte dnes a to ako na e-shope, tak aj v našej predajni SKIMAX STORE. Čakajú Vás špeciálne cenové ponuky, akčné zľavy na služby aj tovar z našej ponuky a mnoho ďalšieho. Preto neváhajte a staňte sa členmi nášho SKIMAX VIP KLUBU! Registrácia je jednoduchá a nezaberie vám viac ako jednu minútu. Potom už môžete ihneď využívať všetky akčné ponuky.

VÝHODY REGISTROVANÝCH ČLENOV VIP KLUBU

SKIMAX STORE

 • 5% zľava na nákup nezľavneného tovaru po registrácii do SKIMAX VIP KLUBU
 • 10% zľava na nákup nezľavneného tovaru pre držiteľov vernostnej karty SKIMAX na nasledujúce nákupy podľa obratu a výrobcu
 • 10% zľava na servis lyží a VIP TESTCENTRUM
 • 20% zľava na nákup nezľavneného tovaru v deň narodenín pre držiteľa – majiteľa karty SKIMAX na ktorého meno je karta vystavená

SKIMAX E-SHOP

 • 5% zľava na nákup nezľavneného tovaru
 • špeciálne ponukové newslettre
 • vybrané dni dopravy ZADARMO
 • zľavové kódy
 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  PO REGISTRÁCII DO SKIMAX VIP KLUBU A PRIHLÁSENIE DO VÁŠHO ÚČTU ZÍSKATE IHNEĎ ZĽAVU 5% UŽ NA VÁŠ PRVÝ NÁKUP.

  ZAREGISTRUJTE SA!

VŠEOBECNÉ PODMIENKY

Zľava 10% alebo zľava k narodeninám sú zľavy základné a nesčítajú sa s ostatnými zľavami. Základné zľavy platia iba na nezľavnený tovar.

Zľavu je možné uplatniť iba v predajni:

 • SKIMAX STORE
 • Týnecká 714
 • Olomouc

 

Zľava 5% je zľava základná a platí iba pre nezľavnený tovar a tovar, ktorý nie je v akčnej cenovej ponuke.

Zľavu je možné uplatniť iba na e-shope:

 • www.SKI-MAX.cz
 • www.SKI-MAX.sk

 

TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

Chcete objednávať ihneď a nechcete vypĺňať žiadne formuláre? Máme pre Vás riešenie. Zavolajte a môžete vykonať svoju objednávku telefonicky.

Pre vykonanie tel. objednávky volajte našej online poradkyni Michaele Kovářovej. PO – PIA – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Mimo nami uvedený čas, pre okamžitú telefonickú objednávku, volajte na nižšie uvedené telefónne číslo.

+420 736 533 552

 

SKIMAX VIP NÁKUP

 • Objednajte si osobný nákup s Vaším súkromným poradcom v termíne, ktorý Vám najviac vyhovuje.
 • Naši profi poradcovia sa o Vás postarajú, nech potrebujete poradiť s čímkoľvek z našej ponuky.
 • Po príchode Vám zaistíme drobné občerstvenie.
 • V cene nákupu Vám zohľadníme Vašu cestu, pokiaľ to k nám máte ďaleko.
 • Využite dopravu vlakom, vyzdvihneme Vás a potom odvezieme späť na stanicu. Nákupy pošleme zadarmo za Vami.

Zaregistrujte sa do nášho SKIMAX VIP KLUBU a využite ďalšie výhody.

vip nákup

Zarezervujte si Váš VIP nákup!

obr

Máte dotaz, potřebujete poradit?
Zavolejte nebo mi napište. Jsem zde pro vás.

Neradi vyplňujete dotazníky? Zavolejte mi: +420 775 860 840