Ako vybrať oblečenie a doplnky

Lyžiarske oblečenie a doplnky na lyže nevyberáte každý deň. Ich správny výber nie je vôbec jednoduchý, rozhoduje však o tom, ako sa pri pobyte na horách budete cítiť. Zlá voľba môže negatívne ovplyvniť váš pobyt na horách. Preto je vždy dôležité obrátiť sa s výberom na špecialistov, ktorí Vám dobre poradí, ktorí sa skvele orientujú vo svojich produktoch a poznajú všetky úskalia, ktorá Vás môžu u výbere stretnúť.

obr1

25 rokov skúseností s predajom a testovaním lyžiarskych značiek a doplnkov nám umožňuje vykonať Vás Vašim výberom a poradiť Vám to najlepšie práve pre Vás! Navyše vieme, čo predávame a preto v našom SKIMAX STORE Nena všetky výrobky, ale vyberáme pre Vás len tie najlepšie, ktoré sú na trhu k dostaniu. Takže máte istotu, že z nášho sortimentu vyberajú vždy medzi produktmi tej najvyššej kvality.

Nejste si jistí velikostí či vaší volbou?

Nejste si jistí velikostí či Vaší volbou?

Poradíme Vám so všetkým, s čím budete potrebovať. Nebojte sa na nás kedykoľvek obrátiť, vždy spoločne efektívne vyriešime Vaše požiadavky. Poradenstvom v tejto oblasti sa zaoberáme 25 rokov, poznáme tovar, ktorý predávame a vždy Vám radi a dobre poradíme:

 • s výberom veľkosti, farby i strihu
 • oblečenie Vám premeriame
obr2

Nech hneď poznáte odpovede na Vaše otázky, nebojte sa na mňa obrátiť.
Som Vám k dispozícii: PO - PIA - 9:00 - 17:00 hod.

+420 775 860 840
 • vyfotíme Vami vybranú kombináciu
 • poradíme najlepšiu alternatívu
obr3

Ak sa Vám nepodarí ma zastihnúť, napíšte mi kedykoľvek na môj e-mail a ja Vám v čo najkratšom čase odpoviem na Vaše otázky.

ODOSLAŤ DOTAZNÍK
NA store@ski-max.cz
Jak vybrat oblečení

AKO VYBRAŤ OBLEČENIE

Výber lyžiarskeho oblečenia nie je ľahká vec. Pre nás však jednoduchá je, my ho vykonávame denne. Na našom eshope nájdete v detaile každého oblečenia maximálny opis každého produktu, aby Váš nákup bol čo najjednoduchší. Ak si ale aj napriek tomu nie, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám s výberom poradíme a všetko doladíme k Vašej úplnej spokojnosti!

AKO VYBRAŤ VEĽKOSŤ

Je vždy ťažké zorientovať sa v ponuke značiek a ich veľkostí. Pre Vašu jednoduchšiu orientáciu, Vám na našom e-shope prevádzame veľkosti do tabuliek DE (EÚ). Tieto tabuľky nájdete u každého oblečenia na našom e-shope. Ak je značka veľkostne špecifická, nájdete u tabuľky našu poznámku.

TABUĽKA – VEĽKOSTI ŽENY

XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
32 34 36 38 40 42 44 46 48 50

TABUĽKA – VEĽKOSTI MUŽI

XXS XS M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
46 48 50 52 54 56 58 60 62

TABUĽKA – VEĽKOSTI DETI

1 rok 2 roky 3 roky 4 roky 5 let 6 let 7 let 8 let 9 let 10 let 12 let 14 let 16 let
86 92 98 104 110 116 122 128 140 146 152 164 176

ROZSAH VEĽKOSTÍ

Žijeme všetkými veľkosťami, preto iba u nás nájdete širokú ponuku produktov vo všetkých veľkostiach, ktoré sú u nás k dostaniu:

 • dámsku kolekciu vo veľkostiach 32 – 50
 • pánsku kolekciu vo veľkostiach 46 – 62
 • detskú kolekciu vo veľkostiach 86 – 176

NENAŠLI STE, ČO POTREBUJETE?

Ak nemáme skladom Vašu veľkosť, alebo zháňate nejaký iný výrobok, ktorý nemáme v ponuke, nebojte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás na:

ODOSLAŤ DOTAZNÍK
NA store@ski-max.cz

Vyměňujete nebo vracíte zboží?

Potrebujete vymeniť veľkosť za inú? Alebo z nejakého dôvodu vracia Vami objednaný tovar? Žiadny problém! Máte na to 14 dní. Všetky podrobné informácie nájdete TU.
Neviete si rady? Kedykoľvek nás kontaktujte na telefónnom čísle 775 860 840, alebo píšte ZDE.

Návratový list nájdete s faktúrou v prílohe e-mailu, ktorý ste od nás obdržali pri Vašom nákupe. Stiahnuť si ho môžete ZDE.
Návratový list si vytlačte, vyplňte ho a odošlite spoločne s dokladom o kúpe a vráteným tovarom či tovarom k výmene na adresu SKIMAX STORE, Týnecká 714/6, Olomouc 779 00, Česká republika.

Reklamujete?

Neviete si rady? Kedykoľvek nás kontaktujte na telefónnom čísle 775 860 840, alebo píšte ZDE.
Reklamačný formulár nájdete buď v balíku, alebo s faktúrou v prílohe e-mailu, ktorý ste od nás obdržali pri Vašom nákupe. Stiahnuť si ho môžete ZDE.
Reklamačný formulár si vytlačte, vyplňte ho a dešlete spoločne s dokladom o kúpe a s reklamovaným tovarom na adresu SKIMAX STORE, Týnecká 714/6, Olomouc 779 00, Česká republika.

Jak vybrat lyžařské doplňky

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE DOPLNKY

Najmenší kúsky lyžiarskej výbavy v sebe skrývajú celú radu prekážok pri ich výbere. V nasledujúcom príspevku sme pre Vás pripravili celý rad tipov, ako im predísť a na čo si pri výbere dať pozor.

obvod hlavy

Jak vybrat lyžařskou helmu

Základným údajom, ktorý si musíte zistiť, je obvod Vašej hlavy. Meranie vykonávajte podľa obrázka. Pomocou merania získate číslo Vášho obvodu hlavy, ktoré zodpovedá veľkosti heliem, ktoré nájdete na našom e-shope. Ak ste niekde medzi celými číslami, tak vyberajte z prilieb s väčším rozsahom veľkostí. Dávajte si ale pozor, nielen obvod Vašej hlavy zaisťuje vhodnosť Vami vybraného modelu helmy - je potrebné zohľadniť aj vnútorné výstelku a celkový tvar vnútorné helmy. Tiež je dôležité sa rozhodnúť, či je pre Váš príjemnejší klasická kombinácia helma + okuliare alebo štítová helma s integrovaným zorníkom. Preto vždy odporúčame vyberať helmu osobne u nás na predajni. Ak to k nám máte ďaleko, zavolajte nám, čo ste si vybrali, ešte než urobíte objednávku. Poradíme Vám!

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE OKULIARE

Je základné pravidlo, ktoré platí pri výbere okuliarov. Vždy je potrebné mať prvý vybranú helmu. Aj najlepší okuliare sa pre Vás stanú problémom, pokiaľ Vám nebudú dobre pasovať do helmy - to znamená, že Vám na čele medzi helmou a okuliarmi bude vznikať veľká medzera. Kompatibilita helmy a Vašich okuliarov je pre Vás zásadný. Ďalším dôležitým faktorom pri výbere lyžiarskych okuliarov je typ priezoru. Aj tvar okuliarov a penové výstelky môže ovplyvňovať kompatibilitu okuliarov s Vaším tvárou. Ak nosíte dioptrické okuliare aj pri lyžovaní, odporúčame vyberať skôr zo štítových heliem. Opäť platí, že lepšie je výber na našej predajni. Ak to k nám máte ďaleko, zavolajte nám, čo ste si vybrali, ešte než urobíte objednávku. Poradíme Vám!

obvod ruky

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE RUKAVICE

Pre Vašu jednoduchšiu orientáciu vo veľkostiach Vám všetky rukavice prevádzame na jednotnú - číselnú veľkosť. Ruku si premerajte podľa obrázka a v tabuľke zistíte svoju veľkosť. Potom už môžete vyberať z modelov, ktoré v danej veľkosti nájdete na našom eshope. Ak si nie ste istí a potrebujete poradiť, obráťte sa kedykoľvek na nás. V našom sortimente tiež nalzenete špeciálne vyhrievané rukavice, ktoré spríjemnia lyžovanie tým, ktorí trpia na zmrznuté ruky.

AKO VYBRAŤ LYŽIARSKE PALICE

Najjednoduchším spôsobom, ako vybrať správnu dĺžku palice pre Vás je:

 • otočíme palici rúčkou na zem a palici
 • chytíme medzi krúžkom a špičkou
 • správna dĺžka palice je taká kedy pri tomto držaní hokejky zviera naše predlaktia s paží pravý uhol
SKIMAX VIP služby

SKIMAX VIP Klub

Zaregistrujte sa a čerpajte výhody SKIMAX VIP KLUBU ešte dnes a to ako na e-shope, tak aj v našej predajni SKIMAX STORE. Čakajú Vás špeciálne cenové ponuky, akčné zľavy na služby i tovar z našej ponuky a mnoho ďalšieho. Preto neváhajte a staňte sa členmi nášho SKIMAX VIP KLUBU! Registrácia je jednoduchá a nezaberie Vám viac ako jednu minútu. Potom už môžete ihneď využívať všetkých akčných ponúk.

VÝHODY ZAREGISTROVANÝCH ČLENOV VIP KLUBU

SKIMAX store

 • 5% zľava na nákup nezľavneného tovaru po registrácii do SKIMAX KLUBU
 • 10% zľava na nákup nezľavneného tovar pre držiteľov vernostnej karty SKIMAX na nasledujúce nákupy podľa obratu a výrobcu
 • 10% zľava na servis lyží a VIP TESTCENTRUM
 • 20% zľava na nákup nezľavneného tovaru v deň narodenín pre držiteľa - majiteľa karty SKIMAX na ktorého meno je karta vystavená

SKIMAX E-SHOP

 • 5% zľava na nákup nezľavneného tovaru
 • špeciálna ponukové newslettre:
  • vybrané dni dopravy zdarma
  • zľavové kódy
  • extra zľavy na zľavy

VŠEOBECNÉ PODMIENKY

Zľava 10% alebo zľava k narodeninám sú zľavy základné a nesčítavajú sa s ostatnými zľavami. Základné zľavy platia len na nezľavnený tovaru. Zľava možné uplatniť len v predajni SKIMAX STORE, Týnecká 714, Olomouc..

Zľava 5% je zľava základné a platí len pre nezľavnenej tovaru a tovar, ktorý nie je v akčnej cenovej ponuke. Zľava je možné uplatniť iba na e-shope SKI-MAX.cz

Zaregistrujte sA!

SKIMAX VIP nákup

 • Objednajte si osobné nákup s Vaším súkromným poradcom v termíne, ktorý Vám najviac vyhovuje.
 • Naši profi poradcovia sa o vás postarajú, at potrebujete poradiť s čímkoľvek z našej ponuky.
 • Po príchode Vám zabezpečíme drobné občerstvenie.
 • V cene nákupu Vám zohľadníme Vašu cestu, ak to k nám máte ďaleko.
 • Využite dopravu vlakom, vyzdvihneme Vás a potom odvezieme späť na stanicu. Nákupy pošleme zadarmo za Vami.
 • Zaregistrujte sa do nášho SKIMAX VIP KLUBU a využite ďalšie výhody.
vip nákup

Zarezervujte si Váš VIP nákup!

Telefonická objednávka

Chcete objednávať ihneď a nechcete vypĺňať žiadne formuláre? Zavolajte a môžete vykonať svoju objednávku telefonicky.

obr2

Volajte Michaele Kovářové, ktorá s Vami vykoná okamžitou telefonickú
objednávku.
Je Vám k dispozici: PO – PÁ – 9:00 – 17:00 hod.

+420 775 860 840

Mimo tento čas pre okamžitú telefonickú objednávku volajte
na telefónne číslo: 736 533 552
Ak by ste nás aj napriek tomu nezastihol, nebojte sa, budeme Vás čo najskôr
kontaktovať.

obr

Máte dotaz, potřebujete poradit?
Zavolejte nebo mi napište. Jsem zde pro vás.

Neradi vyplňujete dotazníky? Zavolejte mi: +420 775 860 840