BLACK FRIDAY AŽ -70% s dopravou ZADARMO s GLS až do 27.11.2022

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 3. časť 

AKO VYBRAŤ DÁMSKU LYŽIARSKU BUNDU

3. ČÁSŤ – PODLA VÝPLŇOVÉHO MATERIÁLU

SKIMAX STORE | Olomouc

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu

Technická čiže syntetická výplň poskytuje izolačné vlastnosti aj v nadmerne vlhkom prostredí. Odolnosť proti vlhkosti je naozaj značná, rýchlo vysychá a ďaleko ľahšie sa udržuje a perie. Tento materiál je najvhodnejší vo chvíli, keď sa vonkajšie teploty pohybujú okolo 0 °C, najmä ak sa strieda sneh s dažďom. Hoci má rovnakú váhu ako bunda páperová a je väčšinou objemnejšie, syntetika všeobecne hreje menej, takže sa toľko neohreje. Avšak oproti páperovým bundám môžete tie so syntetickou výplňou pokojne vložiť do práčky a nič sa jej nestane. Akonáhle sa rozhodnete syntetickou bundu prať, kúpte si špeciálny prací prostriedok.

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1.čásť

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu

Páperová výplň dokáže skvele akumulovať teplo a neprepúšťať ho ďalej, má nízku hmotnosť, a navyše sú výrobky s perovou výplňou vyrobené z obnoviteľných zdrojov, ľahko recyklovateľné a k prírode ďaleko šetrnejšie. Produkty s perovou výplňou nahradí aj niekoľko vrstiev oblečenia a zahrejú aj v najdrsnejších podmienkach. V péřovce sa len tak neprehreje a zbytočne nezpotíte, pretože perie ako prírodné izolant vyprodukuje vždy presne toľko tepla, koľko potrebujete k tomu, aby ste sa dostatočne zahriali. Bonusom je tiež nízka hmotnosť, výborná skladnosť, odolnosť voči pokrčeniu a dlhá životnosť. Ako malé mínus je, že páperová bunda nemá spravidla vysoký vodný stĺpec a musíte počítať s tým, že výplň je náchylná na vlhkosť a ďaleko dlhšiu dobu vysychá.

 

NAŠA PONUKA DÁMSKYCH LYŽIARSKYCH BUND

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu
Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu

 

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamačné oddelenie
  Online poradkyňa pre výber oblečenia

Ak budete potrebovať pri výbere dámske lyžiarske bundy poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rada Vám pomôžem. Môžete mi zavolať na tel.: +420 775 860 840, alebo napísať e-mail na store@ski-max.cz, či vyplniť dotazník pre výber oblečenia a doplnkov.

DOTAZNÍK

Odporúčam Vám tiež navštíviť našu kamennú predajňu SKIMAX STORE v Košiciach, kde Vám budú pri výbere nápomocné naše veľmi ochotné poradkyňa Gabča s Luckou!     Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusných lyžiarskych špecialít
  pod jednou strechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00

Jak vybrat dámskou lyžařskou bundu podle výplňového materiálu


Späť

Ďalšie novinky

Darček, ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek-ktery-netrefite-po-Vanocich-vymenite-2021.jpg

Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!

Black Friday 2022

Black-Friday-2021.jpg

SKIMAX BLACK FRIDAY frčí v plnom prúde až do 27.11.2022 a to s dopravou ZADARMO s GLS as možnosťou výmeny nesediaceho darčeka do 9.1.2023

Doručenie vianočných balíčkov 2022

Doruceni-vanocnich-balicku.jpg

Vianočné darčeky objednané do 20.12.2022 Vám stihneme zaslať ešte pod stromček