Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1.časť 

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu

1. čásť – Podľa materiálu

2020 | Skimax STORE

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_1

Či už ste aktívny lyžiarka, běžkařka, snowboardistka alebo sa chystáte navštíviť hory na účely načerpanie energie, bez kvalitné lyžiarske bundy sa nezaobídete. Vzhľadom k tomu, že sa v zimnej sezóne veľmi často stretávam s otázkami, čo je v skutočnosti pri výbere bundy najdôležitejšie, rozhodla som sa Vám, spolu s kolegyňami, týmto článkom pomôcť pri neľahkom rozhodovaní.
V první řadě je velmi důležité zvážit, jak aktivní lyžařkou jste, na jaký tip zimních sportů budete bundu využívat a zda se za lyžováním vydáte třeba do Alp, nebo strávíte zimu v našich klimatických podmínkách. Není také od věci se alespoň maličko zorientovat ve zkratkách a technických pojmech, kterými Vámi vybraný model disponuje. Ve stručnosti se Vám pokusím přiblížit například i technické specifikace, ve kterých se my ženy často ztrácíme nebo je vůbec neřešíme.

Základom je, aby bunda chránila pred vlhkom, vetrom, dažďom a zároveň aby bol materiál pevný. Najčastejšie ide o zlúčenie syntetických vlákien (v prvom rade polyesteru), ktoré dokážu, že je tkanina vetru a vode odolná a zároveň priedušná. Oboje je pri zimnom športovaní naozaj dôležité.
Každá z nás určite vie, ako veľmi je nepríjemné, keď sa pri lyžovaní zapotíte a potom sa zastavíte pod svahom a v mokrom oblečení mrznete pri vychutnávaní si bombardina. ☕ Významný faktor ako je priedušnosť a vodný stĺpec Vám priblížim v ďalšom diele!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_2.jpg

Prezrite si našu ponuku dámskych lyžiarskych bund

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_3

Pokud budete potřebovat i přesto poradit při výběru, kontaktujte mě na e-mailu store@ski-max.cz, nebo na telefonu +420 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůžu!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_4

Doporučuji také navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!

Míša


Späť

Ďalšie novinky

Nestihli ste vrátiť?

Nestihli-jste-vratit-vybavu.jpg

Nestihli ste vrátiť? Nevadí! Predĺžený termín vrátenia BEZ SANKCIÍ je do 30.4.2021

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte_si_smlouvu.jpg

Pre nebývalý záujem zo strany zákazníkov o túto službu vám ponúkame možnosť si zapožičanú výbavu predĺžiť na ďalšiu sezónu. A ako to urobiť?

Ako vrátiť požičanú výbavu jar 2021

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Pomocou tohto oznámenia vám načrtneme, ako bude vrátenie prebiehať a zodpovieme všetky otázky, ktoré s ním súvisia