SPORTALM ZIMA 20/21 TERAZ VO 30% ZĽAVĚ

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1.časť 

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu

1. čásť – Podľa materiálu

2020 | Skimax STORE

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_1

Či už ste aktívny lyžiarka, běžkařka, snowboardistka alebo sa chystáte navštíviť hory na účely načerpanie energie, bez kvalitné lyžiarske bundy sa nezaobídete. Vzhľadom k tomu, že sa v zimnej sezóne veľmi často stretávam s otázkami, čo je v skutočnosti pri výbere bundy najdôležitejšie, rozhodla som sa Vám, spolu s kolegyňami, týmto článkom pomôcť pri neľahkom rozhodovaní.
V první řadě je velmi důležité zvážit, jak aktivní lyžařkou jste, na jaký tip zimních sportů budete bundu využívat a zda se za lyžováním vydáte třeba do Alp, nebo strávíte zimu v našich klimatických podmínkách. Není také od věci se alespoň maličko zorientovat ve zkratkách a technických pojmech, kterými Vámi vybraný model disponuje. Ve stručnosti se Vám pokusím přiblížit například i technické specifikace, ve kterých se my ženy často ztrácíme nebo je vůbec neřešíme.

Základom je, aby bunda chránila pred vlhkom, vetrom, dažďom a zároveň aby bol materiál pevný. Najčastejšie ide o zlúčenie syntetických vlákien (v prvom rade polyesteru), ktoré dokážu, že je tkanina vetru a vode odolná a zároveň priedušná. Oboje je pri zimnom športovaní naozaj dôležité.
Každá z nás určite vie, ako veľmi je nepríjemné, keď sa pri lyžovaní zapotíte a potom sa zastavíte pod svahom a v mokrom oblečení mrznete pri vychutnávaní si bombardina. ☕ Významný faktor ako je priedušnosť a vodný stĺpec Vám priblížim v ďalšom diele!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_2.jpg

Prezrite si našu ponuku dámskych lyžiarskych bund

PREČÍTAJTE SI TIEŽ

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_3

Pokud budete potřebovat i přesto poradit při výběru, kontaktujte mě na e-mailu store@ski-max.cz, nebo na telefonu +420 775 860 840, ráda Vám s výběrem pomůžu!

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_materialu_CZ_SK_4

Doporučuji také navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám budou při výběru nápomocné naše velmi ochotné poradkyně Gabča s Luckou!

Míša


Späť

Ďalšie novinky

Lyže AK Ski novo vo SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusná ručne vyrábané lyže od švajčiarskej značky AK Ski. Prečítajte si názory dlhoročných profi testerov na jednotlivé zjazdové modely, od dámskych lyží cez univerzálky po slalomky

Darček, ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek_ktery_netrefite.jpg

AKTUALIZOVANÉ 23.12.2020: Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!

E-SHOP frčí ďalej, ale zatvárame PREDAJŇU

Zavirame_prodejnu_a_pujcovnu_ale_e_shop_frci_dal.jpg

AKTUÁLNE: E-SHOP frčí ďalej aj s ONLINE PROFI PORADENSTVOM, ale vzhľadom k nariadeniu vlády zatvárame predajňu SKIMAX STORE