20 ZĽAVA na letné kolekcie GOLDBERGH.

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1. časť 

AKO VYBRAŤ DÁMSKU LYŽIARSKU BUNDU

1. ČÁSŤ – PODĽA MATERIÁLU

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu

Či už ste aktívny lyžiarka, běžkařka, snowboardistka alebo sa chystáte navštíviť hory na účely načerpanie energie, bez kvalitné lyžiarske bundy sa nezaobídete. Vzhľadom k tomu, že sa v zimnej sezóne veľmi často stretávam s otázkami, čo je v skutočnosti pri výbere bundy najdôležitejšie, rozhodla som sa Vám, spolu s kolegyňami, týmto článkom pomôcť pri neľahkom rozhodovaní.

V prvom rade je veľmi dôležité zvážiť, ako aktívny lyžiarkou ste, na aký tip zimných športov budete bundu využívať a či sa za lyžovaním vydáte napríklad do Álp, alebo strávite zimu v našich klimatických podmienkach. Nie je tiež od veci sa aspoň máličko zorientovať v skratkách a technických pojmoch, ktorými Vami vybraný model disponuje. V stručnosti sa Vám pokúsim priblížiť napríklad aj technické špecifikácie, v ktorých sa my ženy často strácame alebo ich vôbec neriešime.

 

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 2.čásť

Základom je, aby bunda chránila pred vlhkom, vetrom, dažďom a zároveň aby bol materiál pevný. Najčastejšie ide o zlúčenie syntetických vlákien (v prvom rade polyesteru), ktoré dokážu, že je tkanina vetru a vode odolná a zároveň priedušná. Oboje je pri zimnom športovaní naozaj dôležité.
Každá z nás určite vie, ako veľmi je nepríjemné, keď sa pri lyžovaní zapotíte a potom sa zastavíte pod svahom a v mokrom oblečení mrznete pri vychutnávaní si bombardina. ☕ Významný faktor ako je priedušnosť a vodný stĺpec Vám priblížim v ďalšom diele.

 

NAŠA PONUKA DÁMSKYCH LYŽIARSKYCH BUND

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu
Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu

 

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamačné oddelenie
  Online poradkyňa pre výber oblečenia

Ak budete potrebovať pri výbere dámske lyžiarske bundy poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rada Vám pomôžem. Môžete mi zavolať na tel.: +420 775 860 840, alebo napísať e-mail na store@ski-max.cz, či vyplniť dotazník pre výber oblečenia a doplnkov.

DOTAZNÍK

Odporúčam Vám tiež navštíviť našu kamennú predajňu SKIMAX STORE v Košiciach, kde Vám budú pri výbere nápomocné naše veľmi ochotné poradkyňa Gabča s Luckou!    Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusných lyžiarskych špecialít
  pod jednou strechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu podľa materiálu


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme brigádnika!

Hledame-brigadnika-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu na výpomoc

Hľadáme vedúceho požičovne!

Hledame-vedouci-vedouciho-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu.

Hľadáme brigádnicu!

Hledame-brigadnici-0.jpg

Do nášho priateľského tímu si hľadáme kolegyňu na výpomoc v SKIMAX STORE