Keď na lyže, tak sa Stöckli! Teraz až s 50% zľavou.

Predĺžte si zmluvu 

PREDĹŽTE SI ZMLUVU

JEDNODUCHO, BEZPEČNE A RÝCHLO z pohodlia Vášho domova

2020 | Skimax POŽIČOVŇA | Olomouc | Česká republika

Pre nebývalý záujem zo strany zákazníkov o túto službu vám ponúkame možnosť si zapožičanú výbavu predĺžiť na ďalšiu sezónu.

A AKO TO UROBIŤ?

NÁJDITE

si svoji smlouvu o zapůjčení. Prodlužovat budeme pouze CELÉ smlouvy, ne jen jejich části! Pokud zjistíte, že bude cokoliv z vaší výbavy potřeba kvůli nevyhovující velikosti vyměnit, není problém. MŮŽETE SI COKOLIV A KDYKOLIV Z VÝBAVY VYMĚNIT v průběhu celé příští sezony a to BEZPLATNĚ a s PŘEDNOSTÍ!!! (Pokud bude výměna přeskakovat svojí velikostí do jiné kategorie, bude vám doúčtován pouze rozdíl ceny mezi kategoriemi.)

POŠLITE

nám e-mailom číslo zmluvy so žiadosťou o predĺženie na sezónu 2020/2021. Prosíme, nech e-mail, ktorý zašlite na pujcovna@ski-max.cz obsahuje nasledujúce:

1. Text: „Žiadam o predĺženie zmluvy na nadchádzajúcu sezónu“

2. Číslo vašej zmluvy zo sezóny 2019/2020

3. Meno kontaktnej osoby

4. Telefónne číslo kontaktnej osoby

DOSTANETE

od nás faktúru, ktorú z pohodlia domova uhradíte.

PO UHRADENÍ FAKTÚRY

vám zašleneme e-mailom predĺženou novú zmluvu. Zmluvu si vytlačte a po skončení sezóny ju prineste aj s požičaným výbavou späť ako vždy.

BONUSY

Nemusíte mať strach, že o svoje bonusy prídete! Akonáhle budeme vedieť, s ktorými partnermi pre vás tento rok pripravíme špeciálne akčné stimuly, budeme vás informovať a postaráme sa o to, aby sa bonusy dostali až k vám!

Veríme, že táto naša služba bude pre vás zjednodušením v súčasnej komplikovanej situácii, keď k nám nemusíte jazdiť na jar a na jeseň znova. Túto VÝNIMOČNÚ ponuku sme pre vás pripravili s ohľadom na minimalizáciu pohybu a kontaktu s ostatnými a zachovanie Vášho ZDRAVIE. Navyše môžete výbavu stále využiť v lyžiarskom stredisku na Pradědu, kde budú do konca apríla lyžovať ... Aj to nám dáva pozitívny pohľad na budúci

lyžiarsku sezónu, ktorá nám určite vyjde! Pre tých z vás, ktorí o predĺženie nemajú záujem, otvoríme ihneď, ako nám to vládne opatrenia dovolí. Budete mať dostatok času, aby ste mohli v pohode všetko vrátiť, samozrejme bez sankcií. Nemusíte nám preto volať. Stačí sledovať naše stránky, náš FB a Instagram a samozrejme od nás obdržíte aj informačné newsletter, akonáhle budeme o otvorení vedieť viac.

Budeme sa na vás tešiť!

Team SKIMAX


Späť

Ďalšie novinky

Nová kolekcia SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekcia SPORTALM zima 2020/2021 už dorazila do SKIMAX STORE aj do e-shopu SKIMAX. Poďte sa pozrieť!

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 2.časť

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Neviete, čo presne znamenajú technické parametre ako je priedušnosť či vodný stĺpec? Rozhodla som sa Vám tieto pojmy v skratke popísať v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitovať edícia univerzálnych lyží, ktorú je možné zakúpiť na celom svete iba vo SKIMAX STORE - rad VIST X LIMITED