30% ZĽAVA na zimné a lyžiarske kolekcie GOLDBERGH 20/21

Predĺžte si zmluvu 

PREDĹŽTE SI ZMLUVU

JEDNODUCHO, BEZPEČNE A RÝCHLO z pohodlia Vášho domova

2020 | Skimax POŽIČOVŇA | Olomouc | Česká republika

Pre nebývalý záujem zo strany zákazníkov o túto službu vám ponúkame možnosť si zapožičanú výbavu predĺžiť na ďalšiu sezónu.

A AKO TO UROBIŤ?

NÁJDITE

si svoji smlouvu o zapůjčení. Prodlužovat budeme pouze CELÉ smlouvy, ne jen jejich části! Pokud zjistíte, že bude cokoliv z vaší výbavy potřeba kvůli nevyhovující velikosti vyměnit, není problém. MŮŽETE SI COKOLIV A KDYKOLIV Z VÝBAVY VYMĚNIT v průběhu celé příští sezony a to BEZPLATNĚ a s PŘEDNOSTÍ!!! (Pokud bude výměna přeskakovat svojí velikostí do jiné kategorie, bude vám doúčtován pouze rozdíl ceny mezi kategoriemi.)

POŠLITE

nám e-mailom číslo zmluvy so žiadosťou o predĺženie na sezónu 2020/2021. Prosíme, nech e-mail, ktorý zašlite na pujcovna@ski-max.cz obsahuje nasledujúce:

1. Text: „Žiadam o predĺženie zmluvy na nadchádzajúcu sezónu“

2. Číslo vašej zmluvy zo sezóny 2019/2020

3. Meno kontaktnej osoby

4. Telefónne číslo kontaktnej osoby

DOSTANETE

od nás faktúru, ktorú z pohodlia domova uhradíte.

PO UHRADENÍ FAKTÚRY

vám zašleneme e-mailom predĺženou novú zmluvu. Zmluvu si vytlačte a po skončení sezóny ju prineste aj s požičaným výbavou späť ako vždy.

BONUSY

Nemusíte mať strach, že o svoje bonusy prídete! Akonáhle budeme vedieť, s ktorými partnermi pre vás tento rok pripravíme špeciálne akčné stimuly, budeme vás informovať a postaráme sa o to, aby sa bonusy dostali až k vám!

Veríme, že táto naša služba bude pre vás zjednodušením v súčasnej komplikovanej situácii, keď k nám nemusíte jazdiť na jar a na jeseň znova. Túto VÝNIMOČNÚ ponuku sme pre vás pripravili s ohľadom na minimalizáciu pohybu a kontaktu s ostatnými a zachovanie Vášho ZDRAVIE. Navyše môžete výbavu stále využiť v lyžiarskom stredisku na Pradědu, kde budú do konca apríla lyžovať ... Aj to nám dáva pozitívny pohľad na budúci

lyžiarsku sezónu, ktorá nám určite vyjde! Pre tých z vás, ktorí o predĺženie nemajú záujem, otvoríme ihneď, ako nám to vládne opatrenia dovolí. Budete mať dostatok času, aby ste mohli v pohode všetko vrátiť, samozrejme bez sankcií. Nemusíte nám preto volať. Stačí sledovať naše stránky, náš FB a Instagram a samozrejme od nás obdržíte aj informačné newsletter, akonáhle budeme o otvorení vedieť viac.

Budeme sa na vás tešiť!

Team SKIMAX


Späť

Ďalšie novinky

Nová kolekcia Goldbergh zima 2020/2021

Nova-kolekce-Goldbergh-zima-2020-2021.jpg

Vyberáte si nové zimné alebo lyžiarske oblečenie? Značka Goldbergh predstavila nové trendy kolekcie SKI, ACTIVE a CITY. Viete aké materiály, farby a vzory tento rok frčia a v čom vyraziť na hory?

Lyže AK Ski novo vo SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusná ručne vyrábané lyže od švajčiarskej značky AK Ski. Prečítajte si názory dlhoročných profi testerov na jednotlivé zjazdové modely, od dámskych lyží cez univerzálky po slalomky

Darček, ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek_ktery_netrefite.jpg

AKTUALIZOVANÉ 23.12.2020: Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!