POĎTE S NAMI TESTOVAŤ LYŽE

Beaumont Amsterdam – novinka v SKIMAX 

Beaumont Amsterdam – novinka v SKIMAX

BEAUMONT AMSTERDAM – NOVINKA VE SKIMAX

Dovoľte nám predstaviť vám Beaumont Amsterdam, módnu značku, ktorá získava srdcia módnych nadšencov po celom svete. So svojou jedinečnou kombináciou šarmu, elegancie a kvality si značka Beaumont Amsterdam vytvorila vlastné miesto na módnom trhu a stala sa synonymom pre sofistikovanú a vkusnú módu. A my Vám ju tento rok predstavíme hlavne ako značku jesenných a zimných kabátov.

Jednou z hlavných predností značky Beaumont Amsterdam je jej schopnosť spojiť klasické prvky s moderným a progresívnym štýlom. Každý kúsok oblečenia z Beaumont Amsterdam vyžaruje eleganciu a jedinečnosť. Značka sa zameriava na precízne spracovanie a používa vysoko kvalitné materiály, čo je zárukou dlhej životnosti a pohodlia všetkých jej výrobkov. Na kvalite materiálov si táto značka skutočne zakladá.

BEAUMONT AMSTERDAM – NOVINKA VE SKIMAX 1.jpg

ÍSŤ DO KOLEKCIE BEAUMONT

V sortimente značky Beaumont Amsterdam nájdete pestrú škálu odevných kúskov, ktoré sú vhodné na rôzne príležitosti. Od elegantných večerných šiat a blúzok po štýlové kúsky na denné nosenie. Beaumont Amsterdam poskytuje módne riešenie pre každú ženu. Značka taktiež ponúka širokú paletu veľkostí, aby bola dostupná pre rôzne typy postáv a zabezpečila, že každá žena sa môže cítiť sebavedome a pohodlne vo svojich oblečení.

Jej kolekcie sú plné živých a osviežujúcich odtieňov, ktoré oživia váš šatník. Navyše, vždy prichádza s najnovšími trendmi, ale zároveň si udržuje univerzálnosť, ktorá zaručuje, že jej kúsky nevyjdú z módy. Dúfame, že si značku zamilujete rovnako ako my, a na jar budeme v stopách Amsterdamského Beaumontu pokračovať. Pokiaľ budete potrebovať pri výbere kabátika či vesty poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rada Vám pomôžem!

BEAUMONT AMSTERDAM – NOVINKA VE SKIMAX 2.jpg

 • Michaela Kovářová – Online poradkyně pro výběr oblečení a doplňků

  MICHAELA KOVÁŘOVÁ

  Reklamačné oddelenie
  Online poradkyňa pre výber oblečenia

Ak budete potrebovať pri výbere dámskych lyžiarskych nohavíc poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rada Vám pomôžem. Môžete mi zavolať na tel.: +420 775 860 840, alebo napísať e-mail na store@ski-max.cz, či vyplniť dotazník pre výber oblečenia a doplnkov.

DOTAZNÍK

Odporúčam Vám tiež navštíviť našu kamennú predajňu SKIMAX STORE v Košiciach, kde Vám budú pri výbere nápomocné naše veľmi ochotné poradkyňa Zuzka s Gabčou a Ladou!     Míša

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusných lyžiarskych špecialít
  pod jednou strechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00


Späť

Ďalšie novinky

DNI SKIMAX zliav sú tu!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna v SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Predajňa v Olomouci je opäť otvorená denne od 9:00-19:00! Čaká na Vás bombastický výpredaj a úplne nové kolekcie oblečenia, lyží a doplnkov

Otvárame požičovňu už 1.9.2023!

ppp.png

Největší půjčovna lyží na Moravě opět v provozu!