NOVÉ LETNÉ KOLEKCIE GOLDBERGH až -25 % PRÁVE TERAZ

Black Friday GOLDBERGH! 

Black Friday 2023

Najväčšie zľavy na značku Goldbergh

Black Friday GOLDBERGH!

Vianoce sa blížia as ním aj jedna z najviac očakávaných udalostí roka – Black Friday. A ak ste fanúšikom štýlového a kvalitného oblečenia pre zimné športy, potom budete nadšení, pretože ju môžete zaobstarať v 50% zľave. Prichádzame s ponukou, ktorá Vás poteší - zľavy až 50% na rad produktov vrátane čiapok, kombinéz, búnd a nohavíc. Pre tých, čo ešte váhajú a značku Goldbergh doteraz nepoznali, je pravý čas práve teraz nakúpiť. Goldbergh je renomovaná značka, ktorá spája luxusný design s funkčnosťou a teplým komfortom. Je obľúbená medzi zimnými športovcami, lyžiarmi a aj snowboardistami vďaka svojimi inovatívnymi a štýlovými produktmi, ktoré vás dokážu udržať v teple a pohodlí na svahu, a pritom vám dodajú výrazný šmrnc.

PREDĹŽENÁ DOBA VÝMENY TOVARU

Zákazníci, ktorí nakúpia produkty Goldbergh v SKIMAX STORE a na e-shope SKIMAX počas obdobia Black Friday (počnúc 20.11.2023), majú tiež výhodu predĺženej doby výmeny tovaru. Namiesto štandardného 14-dňového obdobia máte možnosť vymeniť tovar za inú veľkosť, alebo za úplne iný produkt v rovnakej či vyššej hodnote (výmena sa navzťahuje na zakúpenie darčekového poukazu, tovar teda nemožno vymeniť za voucher) až do 7. januára 2024, čo znamená, že sa nemusíte obávať, že váš darček nebude sedieť. To vytvára ideálne podmienky na Vianočné nákupy.

Black Friday 2023 začína 20. novembra a produkty z tejto zľavovej akcie si môžete zakúpiť na našom e-shope SKIMAX a tiež na predajni v Olomouci.

Black Friday na značku Goldbergh je jedinečnou príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnom zimnom oblečení a vybavení za zvýhodnené ceny. Zľavy až 50% a predĺžená doba výmeny robí túto ponuku ešte lákavejšou. Nezabudnite označiť dátum v kalendári a pripraviť sa na to, aby ste získali to najlepšie od Goldbergh počas Black Friday 2023. Buďte pripravení na to najlepšie vo svete zimného športového oblečenia!


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme pracovníka požičovne

Max-11.jpg

Staň sa súčasťou tímu našej PÔŽIČOVNE!
Mzda – 21.300 hrubého + osobné ohodnotenie + % z tržieb

Hľadáme asistentku predaja na DPP

Misa-1.jpg

Nájdi prácu, ktorá ťa naplní! Staň sa súčasťou nášho tímu!
Mzda –130/hod
Iba víkendy - piatok, sobota, nedeľa (výnimočne popoludní v pracovnom týždni)

Hľadáme pokladníčku na plný úväzok

Max-11.jpg

Staň sa súčasťou tímu našej PÔŽIČOVNE!
Mzda – 21.300 hrubého + osobné ohodnotenie + % z tržieb