Dámske lyže, ktoré ohromili test 

DÁMSKE LYŽE,

KTORÉ OHROMILI TEST

Jarná SKIMAX SKITEST v talianskom Suldene ako každý rok prilákal aj tento rok množstvo testeriek, ktoré sa tešili na krásnu atmosféru a počasie, aperoly medzi jazdami a nové testovacie lyže, ktoré by mohli do svojej výbavy nutne potrebovať.
V testcentre umiestnenom priamo na svahu mali aj tento rok testerky plno práce. Modelov bolo nachystané požehnane. A že bolo z čoho vyberať. Ako sme už mnohokrát spomenuli, ženy sa testovania boja, ale až ho skúsia, stanú sa z nich veľmi vášnivé a hlavne dobré testerky! A testujú poctivo, so zápalom a sú nadšené z pokrokov, ktoré ihneď na správne zvolených modeloch urobia. Nie inak tomu bolo aj v tomto ročníku. Testerky sa museli prehrýzť poriadnou dávkou dámskych testovacích modelov. Ale tohtoročný ročník bol pre dámy v niečom úplne výnimočný! V testcentre sa totiž medzi dámskymi modelmi objavila žiarivá kométa, ktorá len tak nezhorí.

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Dámy objavili model AK Ski POP PINK. A bolo vymaľované. Nikdy za celú existenciu skitestu nebol žiadny model tak vypožičiavaný a fotografovaný, ako model AK Ski POP PINK. Dámy oslovil spočiatku svojou jedinečnou krásou a dokonalým odtieňom ružovej. A na svahu ich dorazil svojimi absolútne jedinečnými jazdnými vlastnosťami. Väčšina testeriek dochádzala k testcentru so slovami, že tento model už v žiadnom prípade nevráti. Manželia a partneri sa rosili, pretože AK Ski nepatrí k najlacnejším značkám. Ženy ale boli rozhodnuté a nekompromisné. Mala som si vybrať lyže, tu sú. Poradovník na tento ručne vyrábaný model z limitovanej švajčiarskej edície sa rýchlo zaplnil menami budúcich majiteľiek. Fotografie na Instagrame s týmto modelom zaplnili profily všetkých testeriek. Zrodila sa hviezda. Nevie síce spievať, ale zase vie dokonale rezať carvingové oblúky s neuveriteľným šarmom a eleganciou.

Dojem urobil tento model nielen na testerky, ale aj na náš SKIMAX TEAM. A čo naňho povedali?

Názor testera

Pavel Štancl

PAVEL

Tak na tento model som sa naozaj veľmi tešil. Už dámsky model AK Ski PISTE PINK na mňa naozaj urobil veľký dojem, tak som mal veľké očakávania. A skutočne, značka AK Ski opäť nesklamala. Lyža je hravejšia verzia svojej kolegyne, je nesmierne príjemná, živá a skutočne ľahko ovládateľná. Jej jazdné vlastnosti sú perfektné, veľký dojem na mňa urobila na ľade, predsa len je odľahčenejšou verziou, ale napriek tomu si zachovala vysoký štandard jazdných vlastností. Tento univerzálny model Vás podrží za akýchkoľvek snehových podmienok. Aj s ťažkým roztápajúcim sa snehom a neupravenou zjazdovkou si táto lyža hravo poradí. Odporúčam všetkým dámam, ktoré hľadajú športovú, hravú a pritom maximálne komfortnú univerzálku pre dynamické celodenné lyžovanie.

TERKA

Model AK Ski PINK POP mi bol veľmi sympatický už v lanovke a to vďaka svojmu úplne nádhernému dizajnovému spracovaniu. Svojím poňatím je úplne jedinečný, ružová farba je naozaj v krásnom odtieni a bolo spoznať už v plnej gondole cestou hore, že sa nepáči iba mňa! O to príjemnejšie prekvapenie potom čakalo na zjazdovke, kde ma tento model skutočne uchvátil. Tak ľahkú a ľahkú jazdu z kopca dole som naozaj dlho nezažila. Nástup do oblúka ide lyži úplne sám, lyža je v prejazde oblúka úplne pokojná a harmonická. Navyše na ľade AK Ski PINK POP naozaj skvele drží. S týmto modelom si užijete skutočne krásne celodenné lyžovanie. Táto odľahčenejšia verzia POP Vám bude dokonalým celodenným lyžiarskym sprievodcom.

Tereza Štanclová

 

Detail tejto lyže si môžete pozrieť tu,ak by ste náhodou dostali chuť na poriadnu dávku ružovej parády, s ktorou budete s nadšením krájať svahy všetkých lyžiarskych stredísk, ktoré navštívite.

Prečo odporúčam dámske lyže?

8 dôvodov, prečo dámske lyže

Extra jednoduchý dotazník pre výber dámskych lyží

Neprehliadnite

Nové kolekcie Sportalm

Nové kolekcie Goldbergh

SKIMAX SKITEST

SKIMAX SKITEST - Najväčší test luxusných lyží

SKIMAX SKITEST - Prihláška


Späť

Ďalšie novinky

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy

AK.POPART – Dizajnová lahôdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitovaného radu AK.POPART sú dizajnovou lahôdkou švajčiarskej prémiovej značky AK Ski. Nielen dizajnovú, ale aj funkčnú