20% ZĽAVA na aktuálne zimné kolekcie Sportalm a 50% ZĽAVA na jesenné kolekcie Sportalm

Detská sekcia vo Skimax STORE 

Detská sekcia vo Skimax STORE

2019 | Skimax | Olomouc | Česká republika

Zima nie je príjemná pre nikoho, kto nemá naozaj kvalitné, a hlavne teplé oblečenie, na ktoré sa môže spoľahnúť, keď vonku mrzne až praští. Deti sú menej náročné, ale viac náchylné na chladné počasie ako mi dospelí,

pretože majú ešte určitý zápal – dokážu sa baviť a nadchne je kde čo, napríklad aj taký sneh, čo pre nás dospelákov, môže byť koľkokrát nepochopiteľné.

Nechceme krivdiť milovníkom zimy, vďaka bohu za vás,

ale buďme úprimní, veľká väčšina z nás si radšej sadne doma v teplých ponožkách, ku krbu alebo ku kúrenie, zapne telku, hodí na seba deku a tú zimu, už teda nejako tak prežije alebo prespí.

ALE DETI NIE!

Deti ešte majú rozum, teda aspoň tie deti, ktoré doposiaľ nepodľahli mobilom a všelijakým iným okradačům času a ozajstné zábavy s kamarátmi.

A presne tyhle DETI si zaslúžia kvalitnú zimnú výbavu! Pretože robiť anjelikov v snehu, vytvárať snehuliakov, guľovať sa, pretekať na skluzáku, saniach či boboch alebo celé dopoludnie stavať iglu, aby ste v ňom potom celé popoludnie mohli bývať to jednoducho nemôžete robiť v oblečení, čo hneď prefúkne, zmoknú a nezahreje.

Deťom by to bolo jedno, sú proste svojim čarovným spôsobom schopní toto všetko robiť pokojne v teplákoch a

prísť domov durch premočení. Lenže, každému rodičovi láme srdce, keď jeho drobek ochorie, alebo sa mýlim?

My vo SKIMAX deťom, ktoré milujú zimu, zimnú zábavu i športy proste FANDÍME! A preto pre nich vyberáme oblečenie, ktoré im poskytne všestranný komfort - nasleduje ich pohyb, zahreje, nepremokne, a hlavne podporuje ich hravosť i športového ducha.

V našej ponuke teda nájdete značky: Lego Wear, Poivre Blanc, Spyder, Bogner či Moon Boot.

Doplnkovo tiež Jail Jaim, Granadilla, Snowlife, Leki, Lenz či Reusch.

Oblečenie týchto značiek disponuje kvalitnými materiálmi a technickými parametrami, má krásny nadčasový dizajn, vďaka ktorému sa zavďačí ako mrňouskům, tak juniorom. Navyše u nás zoženiete komplet výbavu od funkčného prádla, cez mikiny, bundy a nohavice po čiapky, rukavice, kukly, nákrčníky topánky, a dokonca aj ponožky.

Našu ponuku detského oblečenia nájdete ↓

TU

Ak budete potrebovať poradiť, premerať Vami vybraný model, alebo sa uistiť o správnej veľkosti, kontaktujte našu online poradkyňu Michaelu na store@ski-max.cz, alebo na telefóne 775 860 840, rada Vám s výberom pomôže!

Pomoc při výběru oblečení Vám může také naše podstránka Ako vybrať oblečenie a doplnky.


Späť

Ďalšie novinky

AK SKI POP – skvelé švajčiarske lyže s jedinečným dizajnom

AK-Ski-POP-0.jpg

AK Ski je známa švajčiarska značka vyrábajúca ručne robené luxusné lyže tej najvyššej kvality. Jedná sa o veľmi malú a veľmi precíznu produkciu, s veľkým dôrazom na kvalitu použitých materiálov

Trblietavé Volant Ski iba v SKIMAX

Trpytive-Volant-Ski-pouze-ve-SKIMAX-S.jpg

Ďalším zástupcom luxusných lyží v SKIMAX STORE je americká značka Volant. A opäť sa jedná o perličku, na ktorú len tak niekde nenarazíte

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Damske-lyze-ktere-ohromily-test-00.jpg

Jarný SKIMAX SKITEST v talianskom Suldene ako každý rok prilákal aj tento rok množstvo testeriek, ktoré sa tešili na krásnu atmosféru a počasie, aperoly medzi jazdami a nové testovacie lyže