VIANOČNÝ VOUCHER SKIMAX

Elegantná kolekcia Goldbergh Pied De Poule 

ŠPORTOVO ELEGANTNÝ KOLEKCIA GOLDBERGH PIED DE Poul

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

Po predstavení módnej rady Goldbergh Gold a Goldbergh Tiger Red prišla na rad elegantná kolekcia Pied De Poule čiže kohútia stopa. S týmto veľmi populárnym ženským vzorom ste sa mohla oboznámiť už v zimnú kolekciu 20/21, kde sa prelínal všetkými modelmi od búnd, mikín, nohavíc cez lyžiarske kombinézy až po celý rad doplnkov.

Čiernobiely motív, ktorý začal byť trendom koncom 19. storočia sa vracia už po niekoľkýkrát na scénu. Goldbergh toho využíva priamo fantasticky a dokazuje, že aj tento vzor si môže dovoliť každá žena, v každom veku. Ak budete potrebovať poradiť s výberom, neváhajte ma kontaktovať na tel.: +420 775 860 840, Míša.

POZRITE SI MODELY SE VZOROM KOHÚTI STOPY

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

PLAVKY

Ako u predchádzajúcich kolekcií, tak aj v tejto nájdeme dvojdielne aj jednodielne plavky. Jednodielne plavky Pabana ma očarili okrúhlym výstrihom na chrbte, ktorý na mňa pôsobí žensky. V tomto prípade určite oceníte aj to, že ich môžete nosiť aj ako Bodýčko, napríklad k čiernym úzkym nohaviciam. Kohútie vzor s ležérnom klasickým štýlom k sebe totiž až neskutočne ladia. Pre zástankyňa dvojdielnych plaviek máme podprsenku Pia Bra a vysoko vykrojené nohavičky.

PLAVKY GOLDBERGH

ŠPORTOVÉ ŠATY

Letné športové šaty Paula 9000 sú, svojim strihom a možnosťou dokúpenia mini kraťaskov s & nbsp; kapsičkami na tenisový loptičku, ako stvorené pre nadšených tenistky. Trúfnem si však tvrdiť, že vzor kohútie stopy budí elegantný dojem, a preto pri doplnení voľnejšieho čierneho saka môžete vytvoriť i luxusné pracovné komplet. Šaty sú vyrobené z príjemného, savého materiálu, nechýba im antibakteriálna úprava, vďaka čomu sú vhodné do horúcich letných dní.

ŠATY GOLDBERGH

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

KOMPLET

Pre tých, čo si trúfnem zladiť celý komplet vo vzore kohútie stopy máme výborný tip. Legíny perina 9000 sú skvelým funkčným aj módnym kúskom zároveň. Legíny ponúkajú vysoký pás na šnúrku a sťahovacie materiál s technológií SILVADURTM. Ak je doplníte mikinou Parel 9000 verte, že budete za hviezdu. Komplet je vhodný ako na športové aktivity, tak pre všetky aktivity vo voľnom čase. prechádzku po meste.

MIKINY GOLDBERGH

LEGÍNY GOLDBERGH

SUKNE

Veľmi obľúbeným kúskom sa stáva sukne Petra 9000. Jej vysoký a pevný pás napomáha sukňu držať stále na svojom mieste. Súčasťou modelu sú dve vonkajšie vrecká a vnútorné elastické kraťasky, preto je vhodná na letné športové aktivity všetkého druhu. Sukňu môžete doplniť čiernym tričkom a pre odvážnejšie ženy máme padnúci top v rovnakom motívu, ako je práve sukne.

SUKNE GOLDBERGH

Elegantní kolekce Goldbergh Pied De Poule

 


Späť

Ďalšie novinky

Doručenie vianočných balíčkov 2022

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s.jpg

Vianočné darčeky objednané do 20.12.2022 Vám stihneme zaslať ešte pod stromček

Vianočný VOUCHER – skvelý vianočný TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-s.jpg

Naše vianočné vouchery SKIMAX majú platnosť 1 rok od dátumu vystavenia a sú skvelou voľbou POD STROMČEK. Možno ich uplatniť ako na e-shope, tak aj v našej predajni SKIMAX STORE v Olomouci

Darček, ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek-ktery-netrefite-po-Vanocich-vymenite-2021.jpg

Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!