POĎTE S NAMI TESTOVAŤ LYŽE

Horúca novinka lyže Lacroix v SKIMAX 

LYŽE LACROIX

NEJLUXUSNĚJŠIE LYŽE SVĚTA

Je nám veľkým potešením, že Vám môžeme predstaviť francúzsku značku Lacroix, ktorá je stelesnením pre dokonalé, ručne vyrábané luxusné univerzálne lyže pre tú najnáročnejšiu klientelu. Po dlhých rokoch usilovania sa o možnosť predaja sa nám podarilo získať jedinečné obchodné zastúpenie tejto ikonickej značky, ktorá sa zameriava primárne na výrobu komfortných a úplne dokonalých univerzáliek, a to ako dámskych, tak pánskych.

Lyže Lacroix

Vôbec prvé lyže vyrobil Daniel Lacroix v roku 1957. Jeho lyže prvýkrát poriadne preslávil jeho bratranec Leo Lacroix v rokoch 1964 a 1966, ktorý bol veľmi úspešným zjazdárom. V roku 1967 bola konečne oficiálne založená značka Lacroix, ktorá pokračovala vo výrobe skvelých športových a závodných lyží, až do roku 1994, kedy sa smer výroby začal orientovať skôr na luxusné lyže. Áno, presne takto sa značka vyvinula.

V roku 2008 sa značka Lacroix začalo úplne vymykať bežnému lyžiarskemu trhu a zamerala sa na úplný luxus, ktorý v lyžiarskom svete nemá obdobu. V roku 2008 boli vyrobené lyže Lacroix ULTIME, ich cena bola vskutku ultimátna, 42.000 $. Značka Lacroix tak získala pomyselný odznak najdrahších a najluxusnejších zjazdových lyží sveta, ktorý si drží dodnes. Ale nemusíte sa báť, v cenovom rozpätí modelov si vyberie každý, nie všetky modely Lacroix sa pýšia titulom najdrahšie lyže sveta!

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Áno, značka Lacroix môže pôsobiť ako synonymum slova luxus, ale určite to nie je len o designe. Po celú dobu výroby boli hlavnými heslami precízna ručná výroba, dokonalý vzhľad, samozrejme skvelá výkonnosť a použitie prvotriednych prémiových materiálov, ktoré z lyží robia to najlepšie, čo lyžiarsky trh ponúka. Toto všetko sú hlavné prvky, na ktoré sa vo Francúzsku zameriavajú. Aj keď ste športovejšie ladený lyžiar, ale potrpíte si na jedinečnosť, nemusíte sa báť siahnuť po niektorom z modelov Lacroix a na zjazdovke sa presvedčiť o ich skvelých športových vlastnostiach.

V SKIMAX sme veľmi radi, za možnosť venovať sa na plno rozvoji tejto jedinečnej značky v ČR a na Slovensku. Pred výberom modelov na predaj sme si samozrejme všetky lyže Lacroix starostlivo otestovali a venovali sme im náležitú pozornosť, Vy sa tak môžete tešiť na to najnadupanejšie a najlepšie, čo Lacroix ponúka. A to ako v lyžiach, tak v celom rade sprievodných doplnkov, ako sú helmy, palice a drobná capsule fashion doplnkov tejto značky. Obráťte sa na nás a nechajte sa previezť svetom luxusných lyží Lacroix. Stojí to za to!

Lyže Lacroix

ZAUJÍMA VÁS VIAC INFORMÁCIÍ?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Späť

Ďalšie novinky

DNI SKIMAX zliav sú tu!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna v SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Predajňa v Olomouci je opäť otvorená denne od 9:00-19:00! Čaká na Vás bombastický výpredaj a úplne nové kolekcie oblečenia, lyží a doplnkov

Otvárame požičovňu už 1.9.2023!

ppp.png

Největší půjčovna lyží na Moravě opět v provozu!