SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

Horúca novinka – lyže Lacroix v SKIMAX 

LYŽE LACROIX

NAJLUXUSNEJŠIA LYŽA SVETA

Je nám veľkým potešením, že Vám môžeme predstaviť francúzsku značku Lacroix, ktorá je stelesnením pre dokonalé, ručne vyrábané luxusné univerzálne lyže pre tú najnáročnejšiu klientelu. Po dlhých rokoch usilovania sa o možnosť predaja sa nám podarilo získať jedinečné obchodné zastúpenie tejto ikonickej značky, ktorá sa zameriava primárne na výrobu komfortných a úplne dokonalých univerzáliek, a to ako dámskych, tak pánskych.

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Vôbec prvé lyže vyrobil Daniel Lacroix v roku 1957. Jeho lyže prvýkrát poriadne preslávil jeho bratranec Leo Lacroix v rokoch 1964 a 1966, ktorý bol veľmi úspešným zjazdárom. V roku 1967 bola konečne oficiálne založená značka Lacroix, ktorá pokračovala vo výrobe skvelých športových a závodných lyží, až do roku 1994, kedy sa smer výroby začal orientovať skôr na luxusné lyže. Áno, presne takto sa značka vyvinula.

V roku 2008 sa značka Lacroix začalo úplne vymykať bežnému lyžiarskemu trhu a zamerala sa na úplný luxus, ktorý v lyžiarskom svete nemá obdobu. V roku 2008 boli vyrobené lyže Lacroix ULTIME, ich cena bola vskutku ultimátna, 42.000 $. Značka Lacroix tak získala pomyselný odznak najdrahších a najluxusnejších zjazdových lyží sveta, ktorý si drží dodnes. Ale nemusíte sa báť, v cenovom rozpätí modelov si vyberie každý, nie všetky modely Lacroix sa pýšia titulom najdrahšie lyže sveta!

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

Áno, značka Lacroix môže pôsobiť ako synonymum slova luxus, ale určite to nie je len o designe. Po celú dobu výroby boli hlavnými heslami precízna ručná výroba, dokonalý vzhľad, samozrejme skvelá výkonnosť a použitie prvotriednych prémiových materiálov, ktoré z lyží robia to najlepšie, čo lyžiarsky trh ponúka. Toto všetko sú hlavné prvky, na ktoré sa vo Francúzsku zameriavajú. Aj keď ste športovejšie ladený lyžiar, ale potrpíte si na jedinečnosť, nemusíte sa báť siahnuť po niektorom z modelov Lacroix a na zjazdovke sa presvedčiť o ich skvelých športových vlastnostiach.

V SKIMAX sme veľmi radi, za možnosť venovať sa na plno rozvoji tejto jedinečnej značky v ČR a na Slovensku. Pred výberom modelov na predaj sme si samozrejme všetky lyže Lacroix starostlivo otestovali a venovali sme im náležitú pozornosť, Vy sa tak môžete tešiť na to najnadupanejšie a najlepšie, čo Lacroix ponúka. A to ako v lyžiach, tak v celom rade sprievodných doplnkov, ako sú helmy, palice a drobná capsule fashion doplnkov tejto značky. Obráťte sa na nás a nechajte sa previezť svetom luxusných lyží Lacroix. Stojí to za to!

CHCEM LYŽE LACROIX

NÁZORY TESTEROV

LACROIX REFERENCE

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

MAREK

Skvelá allmountain raketa od prémiovej značky Lacroix. Široká špička ľahko a plynule zaháji oblúk a šírka pod topánkou Vám dá dostatočný vztlak a Vy sa tak s lyžami nebudete do mäkkého terénu boriť. REFERENCIE sú tiež dostatočne pevné v torzii, čo zaisťuje skvelé vedenie v oblúku na tvrdej alebo ľadovej piste. Model REFERENCE svoje najlepšie vlastnosti predvádza v stredných a dlhších oblúkoch, tam sa cíti ako doma. Pre skúseného lyžiara, ktorý nechce jazdiť na tuctových lyžiach sa jedná o skvelú voľbu.

CHCEM LYŽE LACROIX REFERENCIE

LACROIX LX

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

PAVEL

Je to svižná a temperamentná univerzálka. Dokáže byť zároveň veľmi športová, ale zároveň aj na úplne pohodovú lyží. Tieto vlastnosti skĺbiť do jedného modelu lyží je skutočne veľmi ťažké. Lacroix LX je pre mňa ideálna lyža na celodenné lyžovanie pre tých lyžiarov, ktorí milujú rýchle a presné prehranenie a pokoj v priebehu celého oblúka. LX fantasticky drží na ľade, ale je extrémne príjemná za akýchkoľvek snehových podmienok. Iba vo veľmi mäkkom a hlbokom snehu je 71 mm pod topánkou málo. Preto túto univerzálku odporúčam lyžiarom, ktorí sa z pohybujú na zjazdovkách, a nie mimo nich. Použité materiály u tohto modelu a jeho precízna ručná výroba sú spoznať v každom oblúku. Súhra použitých materiálov, tvaru tohto modelu a skvelého viazania Vist zaisťujú dlhodobo tie najlepšie jazdné vlastnosti a dokonalý lyžiarsky zážitok.

 

CHCEM LYŽE LACROIX LX

LACROIX PEARL LX

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Naozajstná lahôdka medzi dámskymi modelmi lyží. Lyžu charakterizuje nielen jej exkluzívny dizajn, ale aj vynikajúce jazdné vlastnosti. Je úplne skvelá, harmonická a príjemná za každých snehových podmienok. Vhodná pre skúsené lyžiarky, ale nemusia sa jej báť aj mierne pokročilé lyžiarky, ktoré sa chcú zlepšiť a lyžovanie si užiť. Pearl LX je ľahko ovládateľná dámska univerzálka na vysoko komfortné celodenné lyžovanie. Jej šírka pod topánkou zaisťuje veľmi živé, športové prehranenie z oblúka do oblúka, ale aj úplnú pohodu za zhoršených snehových podmienok. Ak ste prestali pretekať a hľadáte lyžu na celodenné lyžovanie - práve ste ju našli. Pearl LX krásne drží na ľade, veľmi jednoducho ide do oblúka a je pokojná za rôznych snehových podmienok.

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX LX PEARL BLACK

LACROIX PEARL 74

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Veľmi príjemné prekvapenie od jedinečnej značky Lacroix. PEARL 74 je z môjho pohľadu jedna z najuniverzálnejších lyží od tejto francúzskej značky. Zábavná, harmonická a pri tom veľmi stabilná a istá. Ani príliš športová, ani príliš lenivá lyža. PEARL 74 je presne na rozmedzí, ak chcete, môžete sa do nej poriadne oprieť a užiť si skvelú a precíznu, dynamickú jazdu alebo sa na PEARL 74 môžete len tak na pohodu voziť od krčmičky k krčmičke a pri tom sa kochať horami. Skrátka zažiť úplne pohodovú, harmonickú jazdu. PEARL 74 rád odporučím aj trochu športovejším lyžiarkam, rozhodne si prídu na svoje.

 

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX PEARL 74

LACROIX LX PEARL

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

TERKA

Potrebujem, aby som sa na lyži mohla spoľahnúť. Aby som sa na nej cítila iste, podržala ma na ľade, aby bola pokojná v oblúku a začatie oblúka na nej bolo príjemné a ľahké. To presne model Pearl LX dokázal na 100%. Preto som si túto lyžu znova vyskúšala aj za ideálnych snehových podmienok. Bola to opäť pecka a jazda na nej bola skutočným zážitkom. Mám rada lyžovanie, ale nie som pretekárka, preto oceňujem modely, ktoré sa vedia prispôsobiť môjmu štýlu jazdy, nestojí ma veľa síl a podrží ma za akýchkoľvek snehových podmienok. To Pearl LX jednoznačne dokázala. Nič nie je pre túto lyžu problém. Nahrnutý sneh, ľadové platne ani moje občasné chyby. A čo je pre mňa veľmi dôležité je aj to, že lyža má fantastický dizajn a je horúcou a neopozeranou novinkou na slovenskom trhu!

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX LX PEARL WHITE

LACROIX MONARC 77

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Úplná pohoda a komfort. Presne toto som pri pohľade na model MONARC 77 očakával a presne toto som aj dostal. Dostal som ale oveľa viac, na široké lyže veľmi rýchle a presné zahájenie oblúka, veľa istoty v jeho priebehu a rozbitý terén bol vďaka veľkej ploche sklznice bez šance. MONARC 77 si jednoducho snehom preblúvajú bez akýchkoľvek problémov. No a ak som sa do lyží rozhodol poriadne oprieť, vie svojou dynamikou vykúzliť na tvári úsmev od ucha k uchu. Jednoducho vynikajúce univerzálne lyže ako pre mužov, tak pre ženy na celý deň.

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX MONARC 77 BLACK

LACROIX MONARC 77

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Veľmi zaujímavý model pre milovníkov harmonických lyží na dokonalé celodenné lyžovanie. Model Monarc sa vyznačuje absolútnym pokojom v priebehu celej jazdy, rozvážnym a presným prehranením a veľmi stabilnými jazdnými vlastnosťami za všetkých snehových podmienok. Jazda na týchto lyžiach je jednoducho absolútne komfortná. Skvelé vlastnosti ešte viac vyniknú na rozbitej, neupravenej zjazdovke a na čerstvo napadanom snehu. Nemusíte sa ale báť, dva titanalové pláty zaisťujú aj skvelé jazdné vlastnosti na zľadovatenom povrchu. Značka Lacroix sa špecializuje iba na výrobu univerzálnych lyží tej najvyššej kvality a perfektného ručného spracovania. Tento model Monarc odporúčam lyžiarom hľadajúcim jednu lyžu na skvelé celodenné lyžiarske zážitky za akýchkoľvek snehových podmienok. A vďaka kvalitným materiálom jazdné vlastnosti pri modeloch Lacroix vydržia naozaj dlho.

 

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX MONARC 77 WHITE

Žhavá novinka lyže Lacroix ve SKIMAX

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ?

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy