ZĽAVY AŽ -60%

Lyže AK Ski novo vo SKIMAX STORE 

Zjazdové lyže AK Ski

Porsche medzi lyžami

2020 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Sjezdové lyže AK Ski – Porsche mezi lyžemi

Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili novinku v našej ponuke lyží. Jedná sa o jedinečné lyže švajčiarskej značky AK Ski ktorej filozofia je nám značne blízka.Nevyrába totiž lyže pre každého. V AK Ski jednoducho robia s vášňou, láskou a precíznosťou to, čo je najviac baví. 

Skvelé lyže tej najvyššej kvality. Ručne vyrábané modely lyží AK Ski sa predávajú len vo vybraných predajniach, a to tých najlepších. Preto sme veľmi poctení, že sme pre Vás vo SKIMAX STORE získali výhradné zastúpenie tejto prémiovej značky pre celú Českú aj Slovenskú republiku.

O značke AK Ski

1995 – súčasnosť

AK Ski založil v roku 1995 Aldo Kuonen, bývalý líder pretekárskeho tímu Rossignol a to s jednoduchým cieľom – zdieľať svoju oddanosť technologickej dokonalosti lyží a svoju vášeň pre lyžovanie. Chcel spojiť lyžiarske nadšencov z celého sveta a to sa mu podarilo. Značka AK Ski je synonymom kvalitné ručné práce pochádzajúce z rodinnej dielne. 

Majitelka firmy AK Ski Francesca Kuonen

Dnes firmu vedú Aldovi deti, syn Marco a dcéra Francesca, ktoré pokračujú vo vášni a odkazu svojho otca. Preto je AK Ski stále rodinnou záležitosťou. A hoci dopyt neustále rastie, firma AK Ski usiluje o kvalitu, nie o objem. Každý rok nevyrobí viac ako 2 500 párov lyží a to preto, aby zabezpečila a garantovala výrobu tých najkvalitnejšie lyží. 

Majitel firmy AK Ski Marco Kuonen

Názory profi testerov

na zjazdové lyže AK Ski Piste

Všetky modely AK Ski ponúkajúprecízne spracovanie, prvotriednusendvičovú konštrukciu, minimalisticky čistý dizajn a predovšetkým veľa zábavy na snehu. My sme pre Vás do našej ponuky vybrali modely lyží AK, ktoré nás pri testovaní najviac nadchli. Či už sa jednalo o skvelé univezrálky alebo o presné a dravé slalomky.

Rovnako ako Marco s Francescou sa Vám aj my vo SKIMAX snažíme ponúknuť to najlepšie. To je dôvodom, prečo sme sa rozhodli kombinovať lyže AK Ski s doskou Vist SpeedLock a viazaním Vist. Systém dosky a viazanie Vist totiž dokonale podčiarkne výborné vlastnosti lyže a poskytne Vám tak ešte lepší zážitok z lyžovania.

Dámské lyže AK Ski Piste Pink

Dámske lyže AK Ski Piste Pink

Pavel: Samozrejme som nemohol odolať a ako milovník dámskych lyží som si ju musel vyskúšať. Vyniká svojím pokojom pri jazde aj vo vyšších rýchlostiach. Prekvapila svojimi perfektnými jazdnými vlastnosťami na tvrdom a zľadovatenom povrchu. Lyže Vás podrží za akýchkoľvek snehových podmienok a poradí si aj s ťažkým rozbředlým snehom či neupravenú zjazdovkou. Odporúčam ju všetkým dámam, ktoré hľadajú športové univerzálku pre dynamické, veľmi komfortné lyžovanie.

Viac informácií

Zjazdové lyže AK Ski Piste Black

Pavel: Krásna jazda. Mám rád slalomky a táto sa u mňa zaradila medzi tie najlepšie. Najsilnejšou stránkou AK Ski Piste Black je jej pokoj v oblúku a to aj pri vyšších rýchlostiach. Prehranenie je veľmi presné. V každom okamihu cítim, že sa môžem na lyžu spoľahnúť. Na tvrdom, zľadovatenom povrchu bola táto lyža výborná. Prekvapila ma aj kvalita jazdy za zhoršených podmienok. Zaradil by som ju medzi TOPové slalomky, v našej ponuke, s veľmi univerzálnymi vlastnosťami.

Viac informácií

Sjezdové lyže AK Ski Piste Black

Sjezdové lyže AK Ski Piste Green

Zjazdové lyže AK Ski Piste Green

Marek: Ak sem tam radi zamierite aj mimo zjazdovku, sú AK Green to pravé. Sendvičová konštrukcia zaistí stabilitu aj na upravených a zmrznutých zjazdovkách.

Táto lyža ma oslovila veľmi ľahkou ovládateľnosťou. Šírka pod topánkou Vám umožní skvele preplávať rozbitým terénom a čerstvým prašanom, tam sú "zelenáča" ako doma. AK Ski Piste Green zvládnu bez problémov aj Vaše športové nasadenie. Skvelá lyže, zábavná, dynamická...

Viac informácií

Sjezdové lyže AK Ski Piste Orange

Zjazdové lyže AK Ski Piste Orange

Marek: Stredná oblúky? Lyže na celý deň, aj do rozbitého popoludňajšieho snehu? Skvelá carvingová lyža AK Ski Piste Orange Vás milo prekvapí. Hravosť kombinuje s obrovskou stabilitou v rýchlostiach a v dlhých oblúkoch. Navyše veľmi milo pôsobia aj šírka v strede lyže (73 mm), ktorá Vám zaisťuje pokojnejší prejazdy v rozbitom teréne. Vysoká torzná tuhosť pridáva na pocite istoty pri jazde na tvrdé alebo zmrznuté piestami. Jasná voľba pre športovejšie ladené lyžiarov.

Viac informacií

Zjazdové lyže AK Ski Piste Red

Marek: Jednoducho skvelý racecarver! Či chcem do lyžovania dávať veľa nasadenia, alebo sa len na pohodu voziť po hranách, AK Ski Piste Red mi to bez problémov dovolí. Pri ostrejšej jazde som s touto lyží vykrajovali aj krátke oblúky. Rovnako tak mi ponúkla aj veľa istoty v dlhších oblúkoch vo vyšších rýchlostiach. Táto univerzálka si najviac vyžíva na upravených, tvrdých zjazdovkách a rozhodne sa nestratí ani na zamrznutom povrchu, kde sa dokáže nádherne zarezať do svahu. 

Viac informacií

Sjezdové lyže AK Ski Piste Red

Sjezdové lyže AK Ski Piste Yellow

Zjazdové lyže AK Ski Piste Yellow

Pavel: Táto slalomová lyža od značky AK Ski je veľmi presná, športové a dynamická. Začatie oblúka je skutočne rýchle a jednoduché, prejazd oblúkom je veľmi pokojný v celom jeho priebehu. Model AK Ski Piste Yellow naozaj veľmi dobre drží na ľade. V porovnaní so Slalomky AK Ski Piste Black je tento model viac agresívnejší, musíte na ňom viac zamakať a nemá tak univerzálne vlastnosti. AK Ski Piste Yellow je skrátka rýdze slalomka na krátke a stredné oblúky.

Viac informacií

Prezrieť si celú ponuku lyží AK Ski

Vyskúšajte si lyže AK Ski

Ak zvažujete kúpu lyží AK Ski, ale chcete si ich najskôr vyskúšať na vlastnej koži. Navštívte našenajväčší VIP TESTCENTRUM luxusných lyží v ČR. Všetky modely tu pre Vás máme nachystané na testovanie, stačí si len vybrať model a dĺžku, vyplniť rezervačný formulár a prísť si Vami vybrané testovačky vyzdvihnúť k nám na predajňu SKIMAX STORE v Olomouci.

Navštíviť VIP TESTCENTRUM

Ďalšou možnosťou je vyraziť s nami na SKIMAX SKITEST, kde máte možnosť vyskúšať si lyže s dlhoročnými profi testery. Priamo na svahu pre Vás máme nachystané TESTCENTRUM s vyše 150 páry lyží, ktoré si môžete po každej jazde vymeniť a využiť tak skvelé možnosti porovnať si takmer okamžite jednotlivé modely a zistiť, ktorá lyže je najlepšia lyží práve pre Vás.

Viac oSKIMAX SKITESTU

 

Potrebujete poradiť s výberom?

+420 736 533 552 | ski-max@ski-max.cz

Ak si pri výbere nie ste istí, neváhajte sa na mňa obrátiť na telefónnom čísle +420 736 533 553, pomocou e-mailu: ski-max@ski-max.cz nebo formuláre pre výber lyží. Prípadne si urobte výlet k nám na predajňu SKIMAX STORE v Olomouci, kde ma nájdete každý deň.

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás.

PhDr. Pavel Štancl

Profi tester a poradce pro výběr lyží Pavel Štancl


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy