Keď na lyže, tak sa Stöckli! Teraz až s 50% zľavou.

Lyže AK novo vo SKIMAX STORE 

LYŽE AK NOVO VO SKIMAX STORE

Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili novinku v našej ponuke lyží. Touto novinkou sú jedinečné modely švajčiarskej značky AK. Filozofia tejto značky je nám veľmi blízka. Nevyrába lyže pre každého. Proste robia s láskou a precíznosťou to, čo je najviac baví - skvelé lyže tej najvyššej kvality.

ak ve skimax store

Všetky lyže AK majú sendvičovú konštrukciu s dreveným jadrom, charakteristickú pre pretekárske lyže Svetového pohára. Modely AK sa predávajú len vo vybraných predajniach - tých najlepších a my sme veľmi poctení, že SKIMAX STORE patrí medzi ne.

A hoci dopyt neustále rástol, firma AK usiluje o kvalitu, nie o objem. Každý rok firma nevyrobí viac ako 2 500 párov lyží a to preto, aby zabezpečila a garantovala výrobu tých najkvalitnejších lyží.

lyže ak skimax store

AK Skis založil Aldo Kuonen v roku 1996. Bývalý líder pretekárskeho tímu Rossignol založil Aldo spoločnosť AK s jednoduchou túžbou - zdieľať svoju oddanosť technologickej dokonalosti lyží a svoju vášeň pre lyžovanie. Chcel spojiť lyžiarske nadšencov z celého sveta a to sa mu podarilo. Značka AK synonymom kvalitnej ručnej práce pochádzajúce z rodinnej dielne. Dnes firmu AK vedú Aldovi deti, syn Marco a dcéra Francesca a tak je AK stále rodinnou záležitosťou a Marco a Francesca pokračujú vo vášni svojho otca.

My sme pre Vás do našej ponuky vybrali modely lyží AK, ktoré boli najúspešnejšie na našom aprílovom teste lyží v talianskom Sulden. A aby sme Vám ponúkli ešte viac, len vo SKIMAX STORE môžete zakúpiť modely AK v kombinácii s doskou Vist SpeedLock a viazaním Vist. Zvolený model dosky a viazanie skvele podčiarkne výborné vlastnosti lyže. Celková súhra modelov AK so systémom Vist nám príde dokonalá.

lyže ak skimax

Pre rady ma môžete kontaktovať na telefóne +420 736 533 552, či pomocou formulára tu, alebo sa na mňa obrátiť priamo na predajni SKIMAX STORE, kde ma nájdete každý deň :-)

Ak si chcete modely AK pred nákupom vyskúšať, navštívte naše najväčšie testcentrum luxusných lyží v ČR, kde si zapožičiate testovačky AK a môžete vyraziť na hory!

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás!

PhDr. Pavel Štancl

 

 

 

 

 

 

 

 


Späť

Ďalšie novinky

Nová kolekcia SPORTALM zima 2020/2021

sportalm_zima.jpg

Nová kolekcia SPORTALM zima 2020/2021 už dorazila do SKIMAX STORE aj do e-shopu SKIMAX. Poďte sa pozrieť!

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 2.časť

Jak_vybrat_damskou_lyzarskou_bundu_podle_technickych_parametru.jpg

Neviete, čo presne znamenajú technické parametre ako je priedušnosť či vodný stĺpec? Rozhodla som sa Vám tieto pojmy v skratke popísať v tomto článku.

Vist X Limited - dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitovať edícia univerzálnych lyží, ktorú je možné zakúpiť na celom svete iba vo SKIMAX STORE - rad VIST X LIMITED