SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

Lyže AK Ski novo vo SKIMAX STORE 

ZJAZDOVÉ LYŽE AK

PORSCHE MEDZI LYŽAMI

Sjezdové lyže AK Ski – Porsche mezi lyžemi

Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili novinku v našej ponuke lyží. Jedná sa o jedinečné lyže švajčiarskej značky AK Ski, ktorej filozofia je nám značne blízka. Nevyrábajú totiž lyže pre každého. V AK jednoducho robia s vášňou, láskou a precíznosťou to, čo ich najviac baví.

Skvelé lyže tej najvyššej kvality. Ručne vyrábané modely lyží AK Ski sa predávajú iba vo vybraných predajniach, a to tých najlepších. Preto sme veľmi poctení, že sme pre Vás v SKIMAX STORE získali výhradné zastúpenie tejto prémiovej značky pre celú Českú aj Slovenskú republiku.

AK Ski
1995 - SÚČASNOSŤ

Majitelka firmy AK Ski Francesca Kuonen

AK Ski založil v roce 1995 Aldo Kuonen, bývalý lídr závodního týmu Rossignol a to s jednoduchým cílem – sdílet svou oddanost technologické dokonalosti lyží a svou vášeň pro lyžování. Chtěl spojit lyžařské nadšence z celého světa a to se mu povedlo. Značka AK je synonymem kvalitní ruční práce pocházející z rodinné dílny. 

Rovnako ako Marco s Francescou sa Vám aj my v SKIMAX snažíme ponúknuť to najlepšie. To je dôvodom, prečo sme sa rozhodli kombinovať lyže AK Ski s doskou Vist Speedlock a viazaním Vist.Systém dosky a viazanie Vist totiž dokonale podčiarkne výborné vlastnosti lyže a poskytne Vám tak ešte lepší zážitok z lyžovania.

Majitel firmy AK Ski Marco Kuonen

NÁZORY TESTEROV

AK PINK.PISTE

Damske-lyze-AK-Ski-Piste-Pink-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg.

TERKA

Na tomto modeli prejdete každý oblúk s radosťou a nadšením. Nástup do oblúka je ľahký ako hračka, prejazd oblúkom je absolútne pokojný, a to za akýchkoľvek snehových podmienok av akejkoľvek rýchlosti. Pocit bezpečia na tomto modeli zažijete v každom oblúku a budete mu môcť veriť za každých snehových podmienok. U tohto modelu sa nemusíte vôbec báť športovej a rýchlej jazdy, len treba vybrať správnu dĺžku. Pokiaľ ale nie ste žiadna pretekárka, aj napriek tomu si tento jedinečný model skvele užijete! Maximálne exkluzívna dámska univerzálka pre nádherné celodenné lyžiarske zážitky. Dizajn je dovedený k dokonalosti a skvele doplní každý Váš outfit.

CHCEM DÁMSKE LYŽE AKO SKI PINK PISTE

AK ORANGE.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Orange-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

MAREK

Stredné oblúky? Lyže na celý deň, aj do rozbitého popoludňajšieho snehu? Odpoveď znie AK Ski PISTE ORANGE. Táto skvelá carvingová lyža Vás milo prekvapí. Svoju hravosť kombinuje s obrovskou stabilitou v rýchlostiach av dlhých oblúkoch. Navyše veľmi milo pôsobí aj šírka v strede lyže (73 mm), ktorá nám zaisťuje pokojnejšie prejazdy v rozbitom teréne. Vysoká torzná tuhosť pridáva na pocite istoty pri jazde na tvrdej alebo zamrznutej piste. Rozhodne odporúčam športovejšie ladeným lyžiarom, ktorí sa radi odlišujú.

 

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE AKO SKI ORANGE PISTE

AK RED.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Red-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

PAVEL

Veľmi milé prekvapenie. Ostrá, športová, dynamická lyža na stredný a dlhší oblúk. Napriek tomu som sa aj vo vyšších rýchlostiach na nej cieliť veľmi komfortne a bezpečne. Lyže krásne držia na ľade a zamrznutom povrchu. Je veľmi rýchla pri prehranení av priebehu oblúka je veľmi stabilná. Odporúčam športovému lyžiarovi, ktorý hľadá dynamickú športovú lyžu, na ktorú sa môže vždy spoľahnúť.

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE AKO SKI RED PISTE

AK GREEN.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Green-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

MAREK

Pokiaľ radi zamierite občas aj mimo zjazdovku, sú AK Green to pravé. Sendvičová konštrukcia zaistí stabilitu aj na upravených a zamrznutých zjazdovkách. Táto lyža ma oslovila veľmi ľahkou ovládateľnosťou. Šírka pod topánkou nám umožní skvele preplávať rozbitým terénom a čerstvým prašanom, tak sú "zelenáče" ako doma. Zvládnu bez problémov aj Vaše športové nasadenie. Skvelá lyža, zábavná, dynamická...

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE AKO SKI GREEN PISTE

AK BLACK.PISTE

Sjezdove-lyze-AK-Ski-Piste-Black-deska-Vist-Speedlock-Pro-16Li-vazani-Vist-412-2021-0.jpg

MAREK

Úplne úžasné zvezenie. Dynamická, napriek tomu pokojná a istá jazda v každom oblúku. Taký je model Piste BLACK. Začatie oblúky je takmer chirurgicky presné, preto je lyža taká zábavná. Pre milovníkov krátkych a stredných oblúkov je ako stvorená. Áno, aj napriek tomu, že sa jedná pôvodne o slalomku, môžete si s ňou v kľude dovoliť pretiahnuť oblúky a zrýchliť. Aj vo vyšších rýchlostiach bude Piste BLACK veľmi stabilný.

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE AKO SKI BLACK PISTE

AK YELLOW.PISTE

Sjezdove-lyze-Piste-Yellow-vazani-Salomon-Z12-GW-0.jpg

PAVEL

Táto slalomka je veľmi presná, športová a dynamická. Začatie oblúka je veľmi rýchle a jednoduché, prejazd oblúkom je veľmi pokojný v celom jeho priebehu. Tento model skutočne veľmi dobre drží na ľade. V porovnaní so slalomkou AK Piste Black je tento model viac agresívnejší, musíte na ňom viac zamakať a nemá tak univerzálne vlastnosti. Toto je rýdza slalomka na krátke a stredné oblúky.

CHCEM ZJAZDOVÉ LYŽE AKO SKI YELLOW PISTE

Prohlédnout si celou nabídku lyží AK Ski

 


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy