Predĺžená možnosť výmeny tovaru až do 11.1.2021

Lyže AK novo vo SKIMAX STORE 

LYŽE AK NOVO VO SKIMAX STORE

Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili novinku v našej ponuke lyží. Touto novinkou sú jedinečné modely švajčiarskej značky AK. Filozofia tejto značky je nám veľmi blízka. Nevyrába lyže pre každého. Proste robia s láskou a precíznosťou to, čo je najviac baví - skvelé lyže tej najvyššej kvality.

ak ve skimax store

Všetky lyže AK majú sendvičovú konštrukciu s dreveným jadrom, charakteristickú pre pretekárske lyže Svetového pohára. Modely AK sa predávajú len vo vybraných predajniach - tých najlepších a my sme veľmi poctení, že SKIMAX STORE patrí medzi ne.

A hoci dopyt neustále rástol, firma AK usiluje o kvalitu, nie o objem. Každý rok firma nevyrobí viac ako 2 500 párov lyží a to preto, aby zabezpečila a garantovala výrobu tých najkvalitnejších lyží.

lyže ak skimax store

AK Skis založil Aldo Kuonen v roku 1996. Bývalý líder pretekárskeho tímu Rossignol založil Aldo spoločnosť AK s jednoduchou túžbou - zdieľať svoju oddanosť technologickej dokonalosti lyží a svoju vášeň pre lyžovanie. Chcel spojiť lyžiarske nadšencov z celého sveta a to sa mu podarilo. Značka AK synonymom kvalitnej ručnej práce pochádzajúce z rodinnej dielne. Dnes firmu AK vedú Aldovi deti, syn Marco a dcéra Francesca a tak je AK stále rodinnou záležitosťou a Marco a Francesca pokračujú vo vášni svojho otca.

My sme pre Vás do našej ponuky vybrali modely lyží AK, ktoré boli najúspešnejšie na našom aprílovom teste lyží v talianskom Sulden. A aby sme Vám ponúkli ešte viac, len vo SKIMAX STORE môžete zakúpiť modely AK v kombinácii s doskou Vist SpeedLock a viazaním Vist. Zvolený model dosky a viazanie skvele podčiarkne výborné vlastnosti lyže. Celková súhra modelov AK so systémom Vist nám príde dokonalá.

lyže ak skimax

Pre rady ma môžete kontaktovať na telefóne +420 736 533 552, či pomocou formulára tu, alebo sa na mňa obrátiť priamo na predajni SKIMAX STORE, kde ma nájdete každý deň :-)

Ak si chcete modely AK pred nákupom vyskúšať, navštívte naše najväčšie testcentrum luxusných lyží v ČR, kde si zapožičiate testovačky AK a môžete vyraziť na hory!

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás!

PhDr. Pavel Štancl

 

 

 

 

 

 

 

 


Späť

Ďalšie novinky

SKIMAX Black Friday 2020

SKIMAX-BLACK-FRIDAY-2020.jpg

SKIMAX BLACK FRIDAY frčia v plnom prúde až do 29.11.2020 a to s dopravou ZADARMO a s možnosťou výmeny nesedícího darčeka do 11.1.2021

Výdaj online objednávok

Vydej_ONLINE_objednavek.jpg

Otvorili sme pre Vás E-SHOPOVÉ výdajné okienko, v ktorom si od pondelka do piatku medzi 9.00 - 17.00 hodinou môžete vyzdvihovať Vaše ONLINE OBJEDNÁVKY. Platba je možná len ONLINE KARTOU či bankovým prevodom

Vianočný VOUCHER – skvelý vianočný TIP

Vanocni_VOUCHER.jpg

Naše vianočné voucher SKIMAX majú platnosť 1 rok od dátumu vystavenia a sú skvelou voľbou POD STROMČEK. Možno ich uplatniť ako na e-shope, tak aj v našej predajni SKIMAX STORE v Olomouci