Mikiny pre každú príležitosť 

Mikiny pre každú príležitosť

2020 | SKIMAX Store | Olomouc | Česká Republika

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_CZ_SK

Mikina je nevyhnutnou súčasťou každého šatníka. Využijete ju od jari až do zimy a skvele sa hodí do práce aj na voľný čas.

Potrpíte si na komfort spojený s kvalitným materiálom a nezameniteľným dizajnom?

Vybrali sme pre Vás pár modelov, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky a hodí sa pre každú príležitosť.

 

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_2_CZ_SK

Dámska mikina Goldbergh Sonia

Hľadáte mikinu, ktorá sa hodí na šport, do práce aj na voľný čas? Vaša požiadavka splní mikina od značky Goldbergh, ktorá je u nás k dostaniu rovno v troch farebných prevedeniach. Nielen, že sa vďaka voľnejšiemu strihu a úžasnému materiálu budete v mikine cítiť skvele, ale zároveň dokonale zakryjete nedokonalosti. Horúcim favoritom tohto roku je midi dĺžka, ktorou sa táto mikina pyšní.

Cena: 116 €

Dámske mikiny Goldbergh

 

Dámska mikina Blauer with round bottom

Pastelové farby tento rok proste frčia. Dôkazom je mikina Blauer, ktorá vďaka svojej predĺženej dĺžke a rozparkům patrí medzi moje favoritov. S ružovou mikinou si budú skvele rozumieť topánky z novej jarnej kolekcie rovnomennej značky Blauer.

Cena: 94 €

Dámske mikiny Blauer

 

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_3_CZ_SK

 

 

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_4_CZ_SK

Dámska mikina Sportalm Prunrose

Nosíte rada džínsy a chcete ich oživiť štýlovú mikinou? Športová mikina, zdobená flitrami a nášivkami Sportalm, je tou pravou voľbou. K mikine máme tiež presne padnúce tepláky Sportalm Prunella 01 939842735, s ktorými tvoria dokonalý komplet.

Cena: 150 €

Dámske mikiny Sportalm

 

Pánska mikina Blauer 5569

V jednoduchosti je krása. S mikinou Blauer v tmavo modrom prevedení nikdy nešliapnete vedľa. Vďaka minimalistickému dizajnu už nemusíte premýšľať nad tým, či Váš komplet ladí, a to, či už sa jedná o džínsy, tepláky či šortky.

Cena: 109 € 65 €

Pánske mikiny Blauer

 

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_5_CZ_SK

 

Mikiny_pro_kazdou_prilezitost_6_CZ_SK

Pánska mikina Stöckli Pullover Hoody

Nemusíte byť práve lyžiar, aby ste mohli nosiť značku Stöckli. Táto skvele padnúce mikina je určená na voľný čas. Výhodou tejto mikiny je spojenie kvalitného materiálu a pohodlného strihu. Je jedno, či idete na pivo s priateľmi alebo do práce, táto mikina nájde svoje využitie kdekoľvek.

Cena: 139 € 69 €

Pánske mikiny Stöckli

 

 

Ak budete potrebovať poradiť, premerať Vami vybraný model, alebo sa uistiť o správnej veľkosti, kontaktujte našu online poradkyňu Michaelu na store@ski-max.cz, alebo na telefóne 775 860 840, rada Vám s výberom pomôže!

Pomoc pri výbere oblečenia Vám môže tiež naše podstránka Ako vybrať oblečenie a doplnky.


Späť

Ďalšie novinky

Vist X Limited – dokonalé univerzálky

Untitled design (12).png

Limitovať edícia univerzálnych lyží, ktorú je možné zakúpiť na celom svete iba vo SKIMAX STORE – rad VIST X LIMITED

Dámske lyže sú skvelou voľbou

Untitled design (9).png

Prečo je dámsky model vhodnejšie? Jeho konštrukcia lepšie vyhovuje lyžiarske technike žien, ktorá je iná ako u mužov. Ide hlavne o postavení ťažisko v priebehu oblúku či veľkosť tlaku do hrán, ktorý vychádza z ich rýchlosti a váhy.

Lyže AK Ski novo vo SKIMAX STORE

Lyze-AK-Ski-Porsche-mezi-lyzemi.jpg

Luxusná ručne vyrábané lyže od švajčiarskej značky AK Ski. Prečítajte si názory dlhoročných profi testerov na jednotlivé zjazdové modely, od dámskych lyží cez univerzálky po slalomky