Najlepší teplákové súpravy 

Najlepší teplákové súpravy

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Máte rada pohodlie a štýlové oblečenie zároveň? Trend teplákových súprav stále frčí a vďaka tejto dobe, kedy máme nariadené pracovať z domu, je to snáď ešte silnejšie. Existuje už mnoho značiek, čo sa začalo sústrediť na pohodlnú módu nielen na doma, medzi ne patrí aj Goldbergh, Blauer alebo napríklad Sportalm, a práve tie u nás nájdete.

Vyzerá to na to, že teplákové súpravy budú dôležitým elementom nášho každodenného šatníka. Už nie je hanbou v nich vyraziť nielen na nákupy či potulky mestom, ale napríklad aj do práce. Zavolajte mi na +420 775 860 840 alebo napíšte na e-mail store@ski-max.cz, nájdeme tú najlepšiu kombináciu presne pre Vás. Míša

Prezrite si 6 kompletov

které jsem pro Vás vybrala

Najlepší teplákové súpravy

Chcete doslova zažiariť? Červený komplet je na to ako stvorený. Pohodlné teplákové kraťasy s oversizovou mikinou sú to pravé, pre ženy, ktoré sa neboja byť vidieť. Ak sa ochladí, stačí kraťasy vymeniť za tepláky Bahia alebo Fania.

Kombinácia teplákových šortiek a teplákové mikiny je práve pre budúci letné dni ako stvorená. Kraťasy Fadia, zdobené zlatými detailmi na bokoch, ponúkame v troch módnych farbách, sú preto ideálnym kúskom k teplákovým mikinám.

Najlepší teplákové súpravy

Najlepší teplákové súpravy

Chcete mať pohodlie, ale predsa len Vám teplákovky nie sú dosť dobré? To vyrieši komplet od značky Sportalm. Veľmi pohodlné kraťasy + biely top + mikča pre chladnejšie dni = neuveriteľne štýlový outfit na celý deň.

CHCEM SI ZAOBSTARAŤ ŠTÝLOVOU TEPLÁKOVKU
 

Čierny komplet od značky Goldbergh môžete využiť aj do práce, samozrejme za predpokladu, že Vám to typ zamestnania dovolia. Tepláky Bahia využijete aj k športovému saku alebo kožené bundičke a máte mestský outfit na svete.

Najlepší teplákové súpravy

Najlepší teplákové súpravy

Spojenie teplákových nohavíc Fania a komfortné mikiny s kapucňou Fiza od značky Goldbergh je nielen maximálne pohodlnú, ale aj nadčasovú a trendy voľbou, ktorú tento rok rozhodne využijete.

Veľmi obľúbeným kompletom sú funkčné tepláky Janet a športová mikina Jabet od značky Goldbergh, ktoré máme v bielej a čiernej variante. Tento komplet využijete na voľný čas i športové aktivity a budete stále v pohodlí.

Najlepší teplákové súpravy

Teším sa na ďalší kontakt s Vami

pri výbere novej teplákové súpravy,

Míša Kovářová


Späť

Ďalšie novinky

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy

AK.POPART – Dizajnová lahôdka

AK.POPART-0_.jpg

Lyže z limitovaného radu AK.POPART sú dizajnovou lahôdkou švajčiarskej prémiovej značky AK Ski. Nielen dizajnovú, ale aj funkčnú