30%   Z Ľ A V A   na letné kolekcie SPORTALM

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021 

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021

Vítame jar. Konečne sa nám vonku otepľuje, a tak začíname pomaly vyťahovať zo skríň jarné outfity. A ak Vám, rovnako ako každoročne aj nám, chýba nejaká pekná prechodová bunda, máme pre Vás niekoľko našich tipov. V týchto bundách sa budete cítiť skvele a vyzerať ešte lepšie.

Neváhajte sa obrátiť na našu online poradkyňu Míšu, s ktorou vyberiete najlepší strih, farbu i veľkosť presne pre Vás. Kontaktovať ju môžete pomocou e-mailu store@ski-max.cz či pomocou telefónu +420 775 860 840 od pondelka do piatku medzi 9. a 17. hodinou.

DÁMSKA BUNDA GOLDBERGH NADIA

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021

Nádherná ľahučká bunda pre prechodné obdobie. Bunda je ľahko zateplená perím a vybavená kapucňou pre chladnejšie dni. Disponuje priedušnosťou 20.000 g/m2/24h a vodným stĺpcom 20.000 mm. Zlatý zips dodáva bunde nádych skutočného luxusu. Vyberať môžete z troch klasických farieb a kombinovať s legínami, tepláky ale aj k džínsom bude bundička vyzerať skvele. Máme odskúšané.

DÁMSKA BUNDA BLAUER USA SFODERATO

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021

Bundy Blauer USA sú proste hit. Dôkazom je aj ľahučká jarná bunda s novým oversize strihom v nádhernej malinovej farbe. Pohodlných voľnočasových kúskov nie je nikdy dosť a s touto kráskou rozhodne nešliapnete vedľa. Túto športové a zároveň mestskou bundičku ponúkame tiež vo výraznej červenej farbe. Skvele sa kombinuje s nohavice ležérneho štýlu.

DÁMSKA BUNDA SPORTALM BOLOGNA

Najlepšie jarné bundy pre rok 2021

Návrat do 80 rokov? Na prvý pohľad možno áno ale súčasný módny trend je jednoducho taký. Trendy oversize bunda sa prezlieka cez hlavu. Nechýba kapucňa a nepostrádateľná klokanie vrecko. Športová bunda v nádhernej čenostříbrné kombinácii Vám skvele poslúži pri všetkých športových aktivitách. Outfit môžete doplniť šusťákovými nohavicami z rovnakej kolekcie a potom už stačí len vyraziť von. 

Zobraziť celú ponuku dámskych jarných bund


Späť

Ďalšie novinky

Sportalm Outside Edge

Sportalm-Outside-Edge.jpg

Objavte novú jesennú kolekciu Sportalm Outside Edge, ktorá je plná luxusných fashion aj golfových modelov, ktoré oživia Váš šatník

Najlepšie plážová móda pre rok 2021

Plazova-moda.png

Idete na Vašu vysnívanú dovolenku a chcete zažiariť v plavkách, ktoré nikto okolo nemá? Prečítajte si tento článok

TOP 4 šaty pre tohtoročné leto

Saty.jpg

Naše online poradkyňa Míša pre Vás vybrala tie najlepšie letné šaty, z ktorých si rozhodne vyberiete a napísala Vám hneď niekoľko dôvodov prečo