SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

SKIMAX – najväčší Stöckli špeciálka 

SKIMAX - NAJVÄČŠÍ Stöckli špeciálky

Koleckci švajčiarskej značky Stockli predávame v našom SKIMAX STORE už desať rokov. Môj prvý kontakt s týmito lyžami prebehol na Superskitestu vo švajčiarskom stredisku St. Moritz. Hneď mi bolo jasné, že táto značka v našej ponuke nesmie chýbať. V prvých rokoch neboli predaja najpočetnejšia.

stöckli skimax store (9)

stöckli skimax store (1)

Po desiatich rokoch je ale situácia úplne iná. Zo SKIMAX STORE je najväčší Stöckli špeciálka v Českej a Slovenskom republike. Za roky spolupráce s touto jedinečnou značkou sme rozšírili naše predajné portfólio aj o kolekciu pánskeho lyžiarskeho oblečenia a celý rad sprievodných lyžiarskych doplnkov od tejto značky. Značka Stöckli je v Česku stále populárnejšie.

Je to určite dané tým, že my sme národ lyžiarov, a to lyžiarov športových, na vysokej technickej úrovni. To zvyšuje naše nároky na úroven používaných materiálov, najmä lyží. Hľadáme skrátka kvalitu a sme ochotní si za ňu priplatiť. Lyže Stöckli nepatrí zďaleka k najdrahším, ale určite k tým najlepším. Nemyslím tým len úspešnosť vo svetovom pohári, ale najmä osobné skúsenosti z testov lyží, ktoré organizujeme.

stöckli skimax store (5)

stöckli skimax store (6)

Tu platí, že takmer každý, kto lyže Stöckli vyskúša, si ich chce kúpiť. Absolútne najpopulárnejšia je modelový rad Laser. Jednotlivé modely zastupujú všetky dôležité kategórie lyží. Vyberiete slalomku, obračku, racecarver či skvelú dámsku lyžu. Skrátka nie je tu šanca si nevybrať. Novinkou je súčasná rozšírená ponuka modelového radu Axis.

Tieto modely svojou cenovou dostupnosťou sú hodenú rukavicou ostatným firmám, kedy pri zachovaní kvality Stöckli sa modely stávajú ďaleko dostupnejšie. Tieto lyže síce nie sú natoľko nadupané titanalu, ale svojou skvelou ovládateľnosťou a pokojným prejazdom v oblúku prinesú lyžiari skvelý zážitok. Dámska kolekcia Stöckli si tiež zaslúžia veľkú pozornosť. Kolekcia dámskych lyží síce nie je tak početná, ponúka však úplne skvostné modely.

stöckli skimax store (4)

stöckli skimax store (8)

A teraz sa dostávame k tej najdôležitejšej časti pri výbere lyží Stöckli. Firma Stöckli ponúka lyžiarom veľkú voľnosť pri výbere dosiek a viazanie. Lyže môžete osadiť systémy Vist či Salomon. Navyše každá z týchto značiek ponúka rôzne druhy tvrdosti a funkčnosti dosiek, ktoré celkom zásadne ovplyvňujú konečné správanie lyže.

Lyžiar si týmto spôsobom môže poskladať lyže presne na mieru tak, aby čo najlepšie vyhovovala jeho osobné technike. To je na jednej strane veľmi zaujímavé, na druhú to pomerne sťažuje už tak náročný výber. Nielen vybrať správny model, najvhodnejšie dĺžku, ale hlavne správne vybrať dosku a viazanie. Ako som sa už zmienil, doska a viazanie mení správanie lyže úplne zásadne. A keď toto všetko dáme dokopy, môžeme ešte pracovať s ťažiť ...

stöckli skimax store (2)

stöckli skimax store (3)

Je jasné, že zohľadniť všetky tieto faktory pri výbere lyže je veľmi ťažké a to aj pre skúsených lyžiarov. Vývoj ide v použitých materiáloch tak rýchlo dopredu, že je takmer nemožné všetko sledovať a vyznať sa v tom. Preto sa nebojte nám zavolať či napísať o radu pri výbere. Alebo sa rovno zastavte v našom SKIMAX STORE. Verím, že na základe našich skúseností Vám pomôžeme rýchlo sa zorientovať v ponuke. Spoločne jednoducho vyberieme ten

 

najvhodnejší model práve pre Vás. Ak premýšľate o nákupe lyží Stöckli, obráťte sa na nás! Naše osobné zážitky s lyžami Stöckli sú rovnako obsiahle, ako vedomosti o nich. A my sa o ne s Vami radi podelíme a vyberieme Vám tie najlepšie lyže práve pre Vás! Pozrieť sa na našu ponuku lyží Stöckli môžete tu.

Pre rady ma môžete kontaktovať na telefóne +420 736 533 552, alebo pomocou formulára tu.

stöckli skimax store (7)Ak si chcete modely Stöckli pred nákupom vyskúšať, navštívte naše najväčšie testcentrum luxusných lyží v ČR, kde si zapožičiate testovačky Stöckli a môžete vyraziť na hory!

Budem sa moc tešiť na stretnutie s Vami v našej predajni SKIMAX STORE pri výbere tých najlepších lyží práve pre Vás!

PhDr. pavel Štancl


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy