SKIMAX SKITEST 2022 

SKIMAX VIP TEST LYŽÍ

Štartujeme prihlášky | apríl 2022 | 3 termíny

SKIMAX VIP TEST LYŽÍ – Apríl 2022

 

 

SKIMAX

skitest

Najväčší SKITEST luxusných lyží BOGNER, AK Ski, VIST a STÖCKLI je opäť tu! Pre obrovský záujem sme pre Vás pripravili 3 aprílové termíny a cieľová destinácia je opäť v obľúbenom juhotirolskom stredisku Sulden am Ortler. Trojdňové testovanie aktuálnych modelov tých najprestížnejších značiek priamo na zjazdovke plus pobyt v nádhernom ****hoteli s polpenziou a wellness svetom - to je len spôsob, ako NAJLEPŠIE zakončiť lyžiarsku sezónu.

SKIMAX VIP TEST LYŽÍ – Duben 2022

 

TO SI NENECHÁM UJIŤ

 

 • Marek Čech – Organizace a program testování

  MAREK ČECH

  Organizácia a program testovania
  tel.: +420 730 516 053 | sulden@ski-max.cz

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa obrátiť na Katarínu Jandovú veľmi rada Vám všetky Vaše otázky zodpovie. Môžete jej zavolať na tel.: +420 775 860 836 alebo napísať na e-mail sulden@ski-max.cz.

 • Kateřina Jandová – Ubytování, platby a fakturace

  KATEŘINA JANDOVÁ

  Ubytovanie, platby a fakturácia
  tel.: +420 775 860 836 | sulden@ski-max.cz


Späť

Ďalšie novinky

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Damske-lyze-ktere-ohromily-test-00.jpg

Jarný SKIMAX SKITEST v talianskom Suldene ako každý rok prilákal aj tento rok množstvo testeriek, ktoré sa tešili na krásnu atmosféru a počasie, aperoly medzi jazdami a nové testovacie lyže

Dámske lyže sú skvelou voľbou

Untitled design (9).png

Prečo je dámsky model vhodnejšie? Jeho konštrukcia lepšie vyhovuje lyžiarske technike žien, ktorá je iná ako u mužov. Ide hlavne o postavení ťažisko v priebehu oblúku či veľkosť tlaku do hrán, ktorý vychádza z ich rýchlosti a váhy.

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1. časť

Jak-vybrat-damskou-lyzarskou-bundu-podle-materialu.jpg

Nie ste si istá pri voľbe lyžiarske bundy? Rozhodla som sa Vám poradiť krátkymi článkami. V prvej časti sa zameriame na materiál!