NOVÉ jesenné kolekcie SPORTALM

Sportalm Spring&Summer 2020 

SPORTALM Spring&summer 2020

2020  |  Kitzbuehel  |  Rakúsko

Je najvyšší čas objaviť kolekcie SPORTALM SS20

Po príliš nevydarenej zime sa nám o slovo opäť hlási jar a s ním novej jarnej a letnej kolekcie Sportalm. Slnečné počasie priamo nabáda na kombinovanie rôznych farebných variantov a nekonečného množstva vzorov.

OCEAN VIBES

Nájdete tu širokú škálu motívov, ktoré nachádzajú svoju inšpiráciu v námorníckom prostredí, preto je tu dominanta modrej farby v mnohých rôznych odtieňoch, ktorá je tiež ľahko kombinovaná s výraznou červenou a nežnú bielu.

Ono spojenie ukazuje svoju záľubu v letných mesiacoch a v prostredí slnečných pláží. Z tejto kolekcie si vyberiete tiež vhodné oblečenie pre Vaše golfové turnaje či voľnú hru, pretože každý kúsok je vyrobený z kvalitného a funkčného materiálu s rýchloschnúci vlastností.

Prvý čriepky z kolekcie Sportalm Ocean Vibes

nájdete ↓

TU

Na jar nerozkvétají jenom kvety či ovocné stromy, ale aj kolekcia Sportalm

SECRET GARDENS

a jej farby pre Vás utajené nezostanú.

Inšpirácia v prírode je tu zrejmá aj z ľahkosti a priedušnosti použitých materiálov. Oživenie do občas chmúrnych dní si so sebou ponesiete na každom kroku. Osvedčenú kombináciu bielej a čiernej s veľmi farebnými

a rôznorodými kvety na seba oblečiete nielen pri prechádzkach po mestách. Modely z tejto letom sálajúce kolekcie skvele uplatníte napríklad aj v práci. Skúste to a sama uvidíte, ako sa takmer okamžite Vaše pracovisko rozžiari.

Zaujala Vás kolekcia Sportalm Secret Gardens?

Našu ponuku nájdete ↓

TU

Svieže, letné, všestranná. Tak by sa dala charakterizovať kolekcia

UNDERWATER LOV

ktorá oplýva modely ideálnymi

pre letné aktivity spojené s pohybom a voľným časom. Charakteristické sú pre ňu svetlé odtiene, a hlavne nebývalej pohodlie, ktoré Vás milo prekvapia a získa si Vaše srdce spolu s miestom

vo Vašom šatníku. Prezrite si kolekciu Unaderwater Lov.

Urobte si radosť novým kúskom a hlavne si nezabudnite užiť leto.

Ak budete potrebovať poradiť, premerať Vami vybraný model, alebo sa uistiť o správnej veľkosti, kontaktujte našu online poradkyňu Michaelu na store@ski-max.cz, alebo na telefóne 775 860 840, rada Vám s výberom pomôže!

Pomoc pri výbere oblečenia Vám môže tiež naše podstránka Ako vybrať oblečenie a doplnky.


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme brigádnika!

Hledame-brigadnika-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu na výpomoc

Hľadáme vedúceho požičovne!

Hledame-vedouci-vedouciho-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu.

Hľadáme brigádnicu!

Hledame-brigadnici-0.jpg

Do nášho priateľského tímu si hľadáme kolegyňu na výpomoc v SKIMAX STORE