Tenisky, ktoré tento rok frčí 

Tenisky, ktoré tento rok frčí

2020 | SKIMAX Store | Olomouc | Česká Republika

Tenisky_ktere_letos_frci_CZ_SK

Tenisky, botasky, sneakersy

Či už im hovoríte akokoľvek, určite sa zhodneme na jednom. Sú to skrátka topánky, ktoré zaberú najviac miesta

v botníku, znosíte je celoročne, hodí sa takmer pre každú príležitosť a skvele ladí s nohavicami aj sukňou.

A viete vôbec aké tento rok vážne frčia?

Dámske tenisky Blauer Monroe

Tenisky_ktere_letos_frci_CZ_SK_2

V retro dizajne kombinujú béžovú, krémovú, šedú a ružovú farbu s dúhovým efektom. Tieto tenisky spĺňajú hneď niekoľko kritérií pre to, aby boli trendy hitom roku 2020. Navyše sú vyrobené z kože, semišu, textílie a syntetiky. Skvele sa kombinujú ako k šatám, tak k džínsom a podčiarknu váš mestský štýl obliekania. Nebojte sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, výrazné topánky sú skrátka v móde a kto ich nemá akoby snáď ani nebol.

Cena: 131 € 111 €

MONROE PINK

DÁMSKe TENISKY BLAUR CHARLOTTE

Tenisky_ktere_letos_frci_CZ_SK_3

Vysoké platformy nie sú určené iba pre ženy menšieho vzrastu. Zažiariť v nich môžete všetky. Žite si na vysokej nohe s dámskymi teniskami Charlotte od značky Blauer, ktoré sú vyrobené z kože, semišu, textílie a syntetiky. O kvalite týchto topánok rozhodne nie je pochýb, a to ako po designovej stránke, tak po stránke módne. Ak je niečo tento rok IN, tak sú to topánky s vysokou podrážkou! A modrá je dobrá. Aj tieto topánky kombinujte rôznymi spôsobmi.

Cena: 139 € 118 €

CHARLOTTE BLUE

PÁNSKe TENISKY BLAUER TYLEr

Tenisky_ktere_letos_frci_CZ_SK_4

Nezabudli sme ani na pánov. Sme si plne vedomi toho, že pre mužov je najdôležitejšia komfort a ten Vám tieto tenisky od značky Blauer rozhodne doprajú. Aj tento model sa pýši kvalitným materiálom a podľahol retro trendu. Kombinácia tmavo modrej farby s bielou podrážkou a žltými detaily je pri najmenšom veľmi pútavá. Za nás tiež veľmi praktická. Tak čo páni, neprišiel čas obmeniť Váš botník a dodať mu trochu alebo viac štýlu?

Cena: 101 € 86 €

TYLER NAVY

Potrebujete inšpiráciu, s čím tieto jedinečné tenisky kombinovať? Objavte novú jarnú a letnú kolekciu Blauer SS2020.

TU

Ak budete potrebovať poradiť, premerať Vami vybraný model, alebo sa uistiť o správnej veľkosti, kontaktujte ma na store@ski-max.cz, alebo na telefóne +420 775 860 840, rada Vám s výberom pomôžem! Míša

Pomoc pri výbere oblečenia Vám môže tiež naše podstránka Ako vybrať oblečenie a doplnky.


Späť

Ďalšie novinky

Dámske lyže, ktoré ohromili test

Damske-lyze-ktere-ohromily-test-00.jpg

Jarný SKIMAX SKITEST v talianskom Suldene ako každý rok prilákal aj tento rok množstvo testeriek, ktoré sa tešili na krásnu atmosféru a počasie, aperoly medzi jazdami a nové testovacie lyže

Dámske lyže sú skvelou voľbou

Untitled design (9).png

Prečo je dámsky model vhodnejšie? Jeho konštrukcia lepšie vyhovuje lyžiarske technike žien, ktorá je iná ako u mužov. Ide hlavne o postavení ťažisko v priebehu oblúku či veľkosť tlaku do hrán, ktorý vychádza z ich rýchlosti a váhy.

Ako vybrať dámsku lyžiarsku bundu – 1. časť

Jak-vybrat-damskou-lyzarskou-bundu-podle-materialu.jpg

Nie ste si istá pri voľbe lyžiarske bundy? Rozhodla som sa Vám poradiť krátkymi článkami. V prvej časti sa zameriame na materiál!