NOVÉ jesenné kolekcie SPORTALM

TOP 4 šaty pre tohtoročné leto 

TOP 4 šaty pre tohtoročné leto

2021 | SKIMAX STORE | Olomouc | Česká republika

TOP 4 šaty pro letošní lété

Dámske šaty Sportalm Lora

Letné nenápadné šaty Lora majú decentný výstrih do V, krátky rukáv, ktorý vyhľadávajú čím ďalej viac ženy v pokročilom veku a romantickú čipku. Výhodou u týchto šiat je, že sa dajú rozopnúť bočné zipsy podľa nálady alebo len podľa toho, na akú udalosť šaty zvolíte. Romantický krajkový vzhľad môžete doplniť letnými sandálky, a keď práve zvolíte napríklad tenisky, zipsy Vám veľmi pomôžu a vykúzlite športový outfit. Šaty takzvane dva v jednom, ktoré odporúčam všetkým vekovým skupinám.

TIETO ŠATY CHCEM

POTREBUJETE PORADIŤ S VÝBEROM?

KONTAKTUJTE NAŠU ONLINE PORADKYNI MÍŠU NA TEL.: +420 775 860 840

Dámske šaty Sportalm Lorena

Šaty Lorena od značky Sportalm nadväzujú na úspešné šaty z minulého roka, ktoré niesli názov Scarlet. Vzdušné, ležérne a veľmi ženské šaty sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Vďaka chladivému materiálu Vás nesklamú ani pri veľkom teple. Ak Vás táto farebný variant toľko neoslnila, máme pre Vás podobné šaty s názvom Luzzi, ktoré ponúkame v dvoch farebných prevedeniach.

PÁČI SA MI ŠATY LORENA

 

TOP 4 šaty pro letošní léto

TOP 4 šaty pro letošní léto

Dámske šaty Sportalm Luzzi

Šaty Luzzi sú veľmi podobný ako strihom, tak materiálom už vyššie spomínaných šiat Lorena. Ak milujete rovnako ako ja farebné motívy, sú tieto šaty pre Vás tie pravé. Dĺžka po členky je ideálny pre takmer všetky typy postáv a napríklad golier či pásik v páse a rozparky skvele ladí ku košilovému strihu týchto šiat. Šaty sú z úžasné kolekcie Sportalm Cosmopolitan, tak neváhajte a omrkněte ju celú. 

ZAUJALI MA ŠATY LUZZI

Dámske šaty Goldbergh Tinda

Pre fanúšičky športové štýle máme skvelý tip od značky Goldbergh. Fantastické športové šaty Inokedy (v inej farebnej variante tiež pod názvom Paula a Tinda) sa hodí nielen na formálne nosenie ale aj na športovanie, najmä na tenis. Šaty sú vyrobené z kvalitného materiálu a pýši sa skvele padnúcim strihom, súčasťou je navyše vnútornej podprsenka a na dokúpenie nechýba ani mini kraťasky pre prípad využitie na športové účely.

VIAC O ŠATÁCH JINDA

TOP 4 šaty pro letošní léto


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme brigádnika!

Hledame-brigadnika-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu na výpomoc

Hľadáme vedúceho požičovne!

Hledame-vedouci-vedouciho-0.jpg

Do nášho tímu požičovne lyží si hľadáme kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu.

Hľadáme brigádnicu!

Hledame-brigadnici-0.jpg

Do nášho priateľského tímu si hľadáme kolegyňu na výpomoc v SKIMAX STORE