Váš osobný online Lacroix poradca 

Váš osobný online Lacroix poradca

Lacroix-1.jpg

Lyže značky Lacroix sú symbolom tých najluxusnejších lyží sveta. A predaj takto jedinečných lyží si zaslúži služby na tej najvyššej možnej úrovni. Preto si práve značka Lacroix vybrala na českom a slovenskom trhu ako online poradcu pre predaj lyží Lacroix Pavla Štancla, ktorého skúsenosti s výrobou, testovaním a predajom lyží zodpovedajú tým najvyšším možným štandardom. Preto Vy máte jedinečnú možnosť využiť zadarmo jedinečné poradenstvo pri výbere modelov značky Lacroix priamo u špecializovaného Lacroix online poradcu.

Pokiaľ premýšľate o nákupe lyží Lacroix, obráťte sa na Pavla! Jeho osobné zážitky s lyžami značky Lacroix sú rovnako obsiahle, ako znalosti o nich. A rád sa o ne s Vami podelí a vyberie vám ten najlepší model Lacroix práve pre vás!

Modely Lacroix môžete zakúpiť aj v SKIMAX STORE, kde sa o Vás postarajú profi predajní poradcovia značky Lacroix as výberom Vám veľmi radi pomôžu. Navštíviť nás môžete denne a to od 9 do 19 hodín!

Tešíme sa na Vás! TEAM LACROIX

 

Lyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-4.jpgLyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-3.jpgLyze-Lacroix-dokonale-damske-lyze-7.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-5.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-4.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-6.jpgZhava-novinka-lyze-Lacroix-ve-SKIMAX-7.jpg

PAVEL VÁM PORADÍ

Proč Vám Pavel nejlépe poradí?

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Späť

Ďalšie novinky

Vianočný VOUCHER – skvelý vianočný TIP

Vanocni-VOUCHER-SKIMAX-2022-s-1.jpg

Naše vianočné vouchery SKIMAX majú platnosť 1 rok od dátumu vystavenia a sú skvelou voľbou POD STROMČEK. Možno ich uplatniť ako na e-shope, tak aj v našej predajni SKIMAX STORE v Olomouci

Darček, ktorý netrafíte, po Vianociach vymeníte

Darek-ktery-netrefite-po-vanocich-vymenite-2022-s-1.jpg

Ak sa dostane na tenký ľad s darčekmi, ktoré ste vybrali Vašim blízkym, nemusíte sa ničoho báť. Aj Ježiško sa občas utne. Ale keď nakupuje vo SKIMAX, riešenie sa hneď nájde!

Doručenie vianočných balíčkov 2023

Doruceni-vanocnich-balicku-2022-s-1.jpg

Vianočné darčeky objednané do 20.12.2023 Vám stihneme zaslať ešte pod stromček