ŽHAVÝ VÝPREDAJ -30 % - GOLDBERGH zima 23/24

 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-1.jpg
 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-2.jpg
 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-3.jpg
 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-1.jpg
 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-2.jpg
 • Panske-koezene-boty-Luis-Trenker-Paul-7900-3.jpg

Pánske kožené topánky Luis Trenker Paul 7900

240 €

Tento produkt sa už nedá zakúpiť

PORADÍM VÁM, NEBOJTE SA MI ZATELEFONOVAT ČI NAPÍSAŤ

Michaela Kovářová – Online poradkyňa pre výber oblečenie a doplnkov

Michaela Kovářová
+420 775 860 840
store@ski-max.cz

Poradkyňa pre
výber
luxusného
oblečenie
a doplnkov

Dotazník pre výber oblečenia ako vybrať oblečenie O Míše

Popis produktu

Pánske kožené topánky Luis Trenker Paul 7900

Rafinovaný vzhľad tak, ako ho sami môžete vidieť. Kožené topánky Luis Trenker prichádza vo veľmi kvalitnom prevedení a typickom gentlemanskom vzhľadu, na ktorý ste zvyknutí. Vysoko kvalitná talianska koža získala skvelé a precízne spracovanie, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Vždy sa jednalo o obuv pre tých, ktorí vždy vedia, čo chcú. Spojenie prírodnej farby kože na vonkajšej strane a červeno sfarbené vnútornej časti je doplnené výrazne červenými šnúrkami. Šnurovanie je zaistené klasickými krúžky a háčiky, čo uľahčuje individuálne nastavenie. Výroba je čisto ručné záležitosťou, preto môžete vždy očakávať nikdy nekončiaci pohodlie, a pritom pevnú a spoľahlivú oporu. Podrážka Vibram zaistí pevnosť podrážky a protišmykové vlastnosti aj na klzkom povrchu. Ako exkluzívny obuv si žiada nadštandardné doplnky, preto súčasťou balenia sú aj dva sáčky na uskladnenie topánok, pre každú zvlášť.

Zážitkový nákup ve SKIMAX STORE

Nákup u nás nie je len obyčajné nakupovanie, ale skutočný zážitok so servisom, ktorý tomu odpovedá. SKIMAX STORE presne odráža to, akí sme. Možno to nie je najmodernejšie prístup, ale my trváme na tom, že niektoré veci by sa meniť nemali. Najdôležitejším parametrom je Vaša spokojnosť, pohodlie a dôvera vo svojho predajcu.

 • Pre spríjemnenie nákupu Vám radi ponúkneme kávu, prosecco či vodu
 • Náš profesionálny personál sa srdečným prístupom sa postará o to, aby bol Váš nákup príjemným zážitkom, na ktorý dlho nezabudnete
 • Jedinečný výber
 • Unikátne portfólio svetových značiek
 • 700 m2 luxusných lyžiarskych špecialít pod jednou strechou

Úprava odevu na mieru

Zakúpil/a ste u nás tovaru, ale potrebujete urobiť menšiu úpravu? Pokiaľ sa jedná o skrátenie, zúženie či iné drobné úpravy ponúkame Vám služby našej krajčírky, s ktorou spolupracujeme už mnoho rokov. V predajni SKIMAX STORE s Vami naši predajcovia prekonzultujú úpravy, ktoré sú potrebné na Vami zakúpenom tovare urobiť. Tovar od Vás rovno prevezmú a odovzdajú krajčírke k úprave. Váš tovar najneskôr do 14 dní od prevzatia upravené. Potom Vás budeme telefonicky kontaktovať o spôsobe vyzdvihnutie.

ONLINE NÁKUP

Ak čokoľvek potrebujete, chcete si objednať, vrátiť, vymeniť, poradiť s veľkosťou, nefunguje Vám objednávka, neviete ako postupovať pri vrátení alebo reklamácii – nebojte sa na mňa obrátiť. Vo SKIMAX STORE mám na starosti online poradenstvo pre výber voľnočasového aj lyžiarskeho oblečenia, lyžiarskych a zimných doplnkov vrátane obuvi. Ak si nie ste istí, zavolajte +420 775 860 840 alebo napíšte na e-mail store@ski-max.cz, som tu pre Vás! Míša

Instagram_iconFacebook_icon

Špecifikácie a funkčnosť topánok
 • PohlavieMuži
 • ZnačkaLuis Trenker
 • Produktové čísloA34580
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaHnedá
 • SezónaZima
 • Modelová rada 19/20
 • Materiál 1Koža - 100%
 • Typ zapínaniaHáčiky Šnúrky
 • FunkčnosťKožená
 • PodrážkaProtiskluzová Vibram
 •   
 • Detaily modeluViditeľné logo značky Dizajnové prešívanie Šnúrka Spevnená päta Spevnená špička
 • UžitieVoľný čas Vycházková obuv Módna obuv

Minulosť a budúcnosť. Dve strany tej istej mince.

Luis Trenker sa narodil roku 1892 v St. Ulrich v údolí Grödental, Južné Tirolsko, ako syn maliara a sochára. Nie je žiadnym prekvapením, že hovoril ako jihotyrolským nemeckým dialektom, tak ladinčinou, starodávnym raeto-románskym dialektom, keď vyrastal v Gröden, roztavenom hrnci kultúr. Dnes sa ladinčinou hovorí len v niekoľkých regiónoch v severnom Taliansku. Išiel na strednú školu v Innsbrucku, kde študoval taliančinu ako cudzí jazyk. Počas svojho voľna začal pracovať ako horský a lyžiarsky sprievodca. Spoznal silné spojenie medzi ním a horami Južného Tirolska. Počas prvej svetovej vojny Luis Trenker bojoval v Galícii za Rakúsko-Uhorsko. Jeho zručnosti, ktoré získal ako horský sprievodca, boli v roku 1915 použité na boj proti talianskej armáde, keď vypukla vojna v Alpách. Na konci vojny (1918) bol za svoje úspechy vyznamenaný poručíkom.

Prvé rozhovory o filme začínajú

Arnold Fanck zamestnal Trenker ako horského sprievodcu filmu „Mountain of Destiny". Film nakoniec symbolizoval Trenkerův herecký debut, pretože prvý herec, ktorého si vybrali, nemohol vystúpiť.

Luis Trenker -Značka pre skutočných gentlemanov

Luis Trenker -Značka pre skutočných gentlemanov

„Nikdy jsme nechtěli jen vytvářet módu, od samého začátku bylo naším cílem vytvořit jedinečný styl a značku, která stojí za trvalými hodnotami a přináší jasné zprávy.
Dosáhli jsme našeho cíle a se značkou „Alpine Lifestyle" jsme vymysleli zcela novou kategorii a stali jsme se posly zvláštního přístupu k životu.
Jsme na to hrdí a také na to, že dodržujeme náš slib. Nesledujeme žádné trendy. Sledujeme vlastní přesvědčení. To znamená, že budeme i nadále sledovat naši cestu, protože se nechceme dostat jen na vrchol, chceme zanechat stopy."

 

Produkty značky Luis Trenker nájdete ↓

TU

Roku 1924 dokončil štúdium architektúry v Grazi, potom otvoril štúdio v Božena spoločne s doteraz neznámym Clemensom Holzmeister. Počas zimných olympijských hier v roku 1924 bol Trenker tiež športovcom, ktorý súťažil v talianskom tíme bobovej dráhy. 1927: Taliansko schválila nový zákon, ktorý uvádza, že v krajine platí iba talianske tituly. To stále viac brzdilo snahu Trenker pracovať ako architekt. Následne sa zameral na filmový priemysel. V roku 1990 Luis Trenker zomrel.

„Aj keď sú mená veľkých hviezd [...] takmer zabudnutá, nebude nikto, kto by nepoznal jeho meno, keď uvidí jeden z jeho filmov alebo bude čítať niečo o horách."

(Carl Zuckmayer hovorí o Luisu Trenker).

V roku 1995 Jihotyrolští bratia Michi a Hansjörg Klemera zakladajú v Božena módnu značku Luis Trenker spoločne so svojím bavorským obchodným partnerom MEINDL. Táto spolupráca po piatich rokoch končí a Michi Klemera sa stáva jediným zodpovedným za značku Luis Trenker, ktorá začína priťahovať rastúcu pozornosť. 

Trendy prichádzajú a odchádzajú. Naše hodnoty zostávajú.

Luis Trenker -Značka pre skutočných gentlemanov 

 • Názov talianskej spoločnosti, ktorá vyrába gumové podošvy pre turistické a horolezecké topánky už viac ako 70 rokov. Názov je odvodený od zakladateľa a vynálezca prvej horolezecké topánky s gumenou podrážkou - Vitale Bramaniho.
 • Pod názvom Vibram® si môžeme predstaviť ako topánky do extrémnych podmienok, s vysoko odolnou a priľnavou podrážkou, tak ľahké sandále do mesta či domácu obuv.
 • Podošvy Vibram® sú výnimočne priľnavé a pritom umožňujú úplne prirodzený pohyb chodidla pri chôdzi. Použité gumené zmesi sa navyše vyznačujú obrovskou odolnosťou, dlhou životnosťou a zachovaním vlastností na mokrom aj suchom povrchu.
 • Podošvy Vibram® musí vždy spĺňať tieto dôležité kritériá:
 1. kvalitu spracovania a životnosť
 2. garanciu maximálneho výkonu
 3. maximálny komfort pri nosení

Vibram_logo

Tabuľka veľkostí

 ťabulka

EU číslovanie 41
Dĺžka stielky v cm 26,5
Súvisiace produkty
Zľava 50%
Panska-kosile-Luis-Trenker-Bennet-Vichy-6500-1.jpg

Pánska košeľa Luis Trenker Bennet Vichy 6500

133 €67 €

Panska-kosile-Luis-Trenker-Bennet-Vichy-6500-2.jpg
Zľava 50%
Panska_kosile_Luis_Trenker_Bernet_Karo_Melange_8939_1.jpg

Pánska košeľa Luis Trenker Bernet Karo Melange 8939

153 €77 €

Panska_kosile_Luis_Trenker_Bernet_Karo_Melange_8939_2.jpg
Zľava 50%
Panska_vesta_Luis_Trenker_Sebastian_Cord_5900_1.jpg

Pánska vesta Luis Trenker Sebastian Cord 5900

204 €102 €

Panska_vesta_Luis_Trenker_Sebastian_Cord_5900_2.jpg
Zľava 50%
Panske_sako_Luis_Trenker_Sandro_Schottisch_1675_1.jpg

Pánske sako Luis Trenker Sandro Schottisch 1675

574 €287 €

Panske_sako_Luis_Trenker_Sandro_Schottisch_1675_1.jpg