Nové kolekcie SPORTALM -20 % (11. - 15. 4. 2024)

 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-3.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-1.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-2.jpg
 • Skialpove-vazani-ATK-Bindings-Raider-12-Orange-3.jpg

Skialpové viazanie ATK Bindings Raider 12 Orange

413 €

Tento produkt sa už nedá zakúpiť

Poradím Vám, nebojte sa mi zavolať či napísať

Marek Čech – Online poradca prč výbčr skialpov

Marek Čech
+420 730 516 053
cech@ski-max.cz

Dlhoročný tester
európskeho
SKITESTU
a poradca
pre výběr skialpov

AKO VYBRAŤ SKIALPY DOTAZNÍK PRE VÝBER SKIALPOV O MARKOVI

Popis produktu

Skialpové viazanie ATK Bindings Raider 12 Orange

Viazanie ATK Raider 12, to je to najlepšie viazanie z talianskej dielne výrobcu ATK Bindings. Je dokonalým skĺbením funkčnosti, nízkej hmotnosti, jednoduchého ovládania a skvelého designu. To všetko sa podarilo dať dohromady a vytvoriť tak skvelé viazanie, ktoré je na výstupe ľahké a pri zjazde neuveriteľne presné. Pri jazde nadol sa tak budete cítiť oveľa istejšie.
Ideálne pre lyže šírky: 80-120 mm

Tento model je možné osadiť na všetky modely skialpových lyží, pozrite sa na správnu voľbu lyží a viazania, tak, aby maximálne vyhovovali Vašim požiadavkám - aj keď sa to nezdá, správna konfigurácia lyže + viazanie robí divy. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, poradím Vám, kontaktujte ma na tel. +420 730 516 053.

Klíčové vlastnosti:

 • Nízká hmotnost
 • Jednoduchý výstup a skvelý zážitok pri zjazde
 • Jednoduché a presné ovládanie lyží
 • Kvalitné zpracovanie
Specifikace a funkčnost
 • PohlavieMuži Ženy
 • ZnačkaATK Bindings
 • Produktové číslo51ATK000150
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaOranžová
 • Modelová rada 21/22
 • Rozsah vypínacie sily5 - 12
 • Hmotnosť335
 • TypTLT
 • Šírka brzdičiek mm86 75 91 97 102 108 120
 • Polohy pre výstup0 mm +38 mm +41 mm +48 mm +58 mm
 •   

Pozrite sa na unikátne technológie firmy ATK Bindings, ktoré Vám prináša viac komfortu a bezpečia pri Vašich skialpových výletoch

ERS – Elastic Response System

Medzi základnú dosku viazania a nastavovacie skrutku na päte viazania je klzný systém. Ten, pri priehybu lyže v oblúku, v kompresii či pri dopade skoku, umožňuje prirodzený priehyb lyže a menšie namáhanie systému upínania topánky.

CAM Release Systém

Jedná sa o jeden z najlepších patentovaných systémov ATK Bindings, používaný na skitouringových viazaniach, v ich pätnej. Predpäté pružina v päte zaistí dokonale presné ovládanie lyží pri jazde dole a veľmi efektívne a šetrné pri vypínaní lyží počas pádu. Nízka hmotnosť a malé rozmery systému umožňujú široké využitie.

Magneto Heel Flaps

Dômyselný a jednoduchý magnetický systém zaisťujúci ľahkú manipuláciu s výškou pätových opôr a veľmi jednoduchú stabilizáciu podpatěnek. Skialpinistom zaručuje nízku hmotnosť technológie a veľmi komfortné a jednoduché ovládanie podpatěnek.

Snow Pack Proof

Špeciálna konštrukcia špičky viazania, ktorá zabraňuje hromadeniu snehu a ľadu pod upínacími prvkami špičky. Aj sneh niečo váži a Vy tak nemusíte ťahať zbytočné gramy do kopca. Navyše nahromadený sneh alebo ľad pod špičkou môže obmedzovať presnosť ovládania a reakcií Vašich lyží.

UP-HILL Hardness Variator

Viacpolohový volič, umožňujúce zmenu tvrdosti uzamknutie topánky vo viazaní. Vyrovnáva opotrebenie insertov Vašej topánky v priebehu rokov. Poskytuje správnu pevnosť uzamknutie viazanie pre všetkých užívateľov (menšiu pevnosť pre ľahších jazdcov atď.)

Automatic Brake System

Prvá brzda na skialpinistické viazanie s automatickou aktiváciou.

EES – Easy Entry System

Nová geometria prvkov špičky viazania ponúka veľmi jednoduchý nástup do viazania takmer s každým typom skialpinistické TLT obuvi, a to aj v prípade veľmi opotrebovaných podrážok Vašej topánky.

Monolink Technology 1.0

Vďaka využitiu leteckých zliatin mohli v ATK Bindings ubrať pružiny na špičke viazanie, konkrétne ich počet zredukovali na polovicu, ostali teda 2 pružiny a fixné ľavé rameno špičky. Tým bola znížená hmotnosť viazanie a bolo dosiahnuté vyššej tuhosti viazanie pri vysokej záťaži a znížený tak tlak na uzamykací systém.

 

Tradícia, oddanosť, inovácie

Oddanosť, inovácie a extrémne pozornosť každému detailu robí z viazania ATK® vznešený výraz talianskeho výrobného umenia. Toto robí celý rozdiel a robí produkty ATK® jedinečnými.

Rodinná firma

Sídlo a výrobné závody sa nachádzajú vo Fiorano Modenese, v srdci slávneho talianskeho motoristického údolia, kde sú inovácie, strojárstvo a vysoko kvalitné mechanické výrobky koncipované, integrované, vyvíjané a exportované každý deň do celého sveta. Know-how a vášeň pre vysoko kvalitné výrobky boli základy, na ktorých Giovanni indultom založil v roku 2007 spoločnosť. Vďaka získaným skúsenostiam a ich dokonalému využitiu kombinácii s intenzívnou tímovou prácou dosiahlo ATK za niekoľko rokov prominentné pozície na trhu a vyniká svojimi inovatívnymi riešeniami, vysokou kvalitou, presnosťou a jedinečnú ľahkosťou svojich produktov.

„Výroba viazanie je našou prácou, DOKONALOSŤ je náš každodenný cieľ.“

Giovanni Indulti (Ceo – ATK BINDINGS)

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Inovace

Veľký úspech ATK spočíva v jeho charaktere: neustále inovácie a technologický výskum od výrobných metód až po prieskum nových patentovaných systémov. Celé kovové časti viazania sú opracované CNC strojmi, čím je získaná maximálnu presnosť, spoľahlivosť a bezkonkurenčnú ľahkosť, vďaka ktorej sú produkty ATK preslávené po celom svete.

ATK Bindings – Rodinná talianska firma vyrábajúca viazania

Vyrobeno v Itálii

Celý proces (od koncepcie až po dodávku produktu) je realizovaný talianskou vynaliezavosťou a remeselným spracovaním, čo je zárukou najvyšších štandardov kvality, inovácie a dizajnu. ATK je dnes jednou zo spoločností, ktorá najviac prispela k revolúcii vo svete skialpinizmu a výraznému zvýšeniu technickej úrovne vybavenia, čo dokazuje, že Made in Italy je aj dnes stále dôležitá pridaná hodnota.

exkluzivita

Produkty ATK BINDINGS®, ktoré vznikli z naozajstné vášne odovzdávané z generácie na generáciu, si vybudovali svoju identitu na dokonalosti. Neporovnateľná ľahkosť v kombinácii s najvyššou kvalitou a funkčnosťou okamžite priniesla plný potenciál viazanie ATK® a tak vytvorila jedinečný produkt, ktorý má najlepší výkon.

ATK dokázalo príkladným spôsobom spojiť typické hodnoty, ako je technické spracovanie remeselné spoločnosti s najmodernejšou a najinovatívnejšie priemyselnú technológií. Od návrhu, po výrobu s následným popredajným servisom, je všetko vykonané s maximálnou pozornosťou k detailu a presnosti.

 

Prezrite si našu ponuku produktov značky ATK Bindings ↓

Do produktov