• Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_1.jpg
 • Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_2.jpg
 • Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_3.jpg
 • Mira_Zorka_OneMore_.jpg
 • Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_1.jpg
 • Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_2.jpg
 • Vak_na_lyze_OneMore_Eco_Apple_Skin_170_Black_Black_3.jpg
 • Mira_Zorka_OneMore_.jpg

Vak na lyže OneMore Eco Apple Skin 170 Black/Black

184 €147 €-20% (Ušetríte 37 €)

Veľkosti skladom:

Dostupnosť:Skladom v SKIMAX Store v Olomouci

Doprava:Platí po celej SR, viac o doprave

Poradím Vám, NEBOJTE SA MI ZATELEFONOVAT ČI NAPÍSAŤ

michaela kovarova

Michaela Kovářová
+420 775 860 840
store@ski-max.cz

Poradkyňa pre
výber
luxusného
oblečenie
a doplnkov

Dotazník pre výber doplnkov AKO VYBRAŤ DOPLNKY O Míše

Popis produktu

Vak na lyže OneMore Eco Apple Skin 170 Black/Black

Luxusné vak na lyže značky OneMore pojme jeden pár lyží aj s palicami. U vaku je kladený dôraz na kvalitné prevedenie v spojení s užitočnosťou v prípade potreby prepravy lyží. Vak chráni lyže proti poškodeniu a uľahčuje prenášanie či prevoz.

AMBASADOR KOLEKCIA ONEMORE GOLD

Je nám veľkou cťou, že sa ambasádorom luxusnej limitovanej kolekcie lyžiarskeho oblečenia OneMore Gold pre Českú a Slovenskú republiku stal práve Míra Hejda, televízny moderátor Raňajky s Novou a producent TV relácií TV Nova, Óčko Star, Tvbydlení a Tvarchitect a hlavne nadšený lyžiar a sympaťák každým cólom. Jeho zážitky nielen s kolekciou OneMore môžete sledovať na jeho instagramovém účte @mirahejda.

@MIRAHEJDA

"Lyžovanie som si tak zamiloval, že jazdím na hory i na otočku na 2 hodiny. Som rád za možnosť spojiť sa s profesionálmi, ako ste vy."

TIP SKIMAX

Ak skutočne túžite po naozaj exkluzívnym lyžiarskom setu z limitovaných kolekcií, odporúčame Vám k pánskym lyžiarskym modelom OneMore Gold univerzálne lyže Vist X Limited Gold, ktoré tvoria s modely OneMore Gold úplne dokonalý komplet prepojený detaily zo žltého zlata, ktorý možno na celom svete skompletizovať len vo SKIMAX STORE.

Zážitkový nákup ve SKIMAX STORE

Nákup u nás nie je len obyčajné nakupovanie, ale skutočný zážitok so servisom, ktorý tomu odpovedá. SKIMAX STORE presne odráža to, akí sme. Možno to nie je najmodernejšie prístup, ale my trváme na tom, že niektoré veci by sa meniť nemali. Najdôležitejším parametrom je Vaša spokojnosť, pohodlie a dôvera vo svojho predajcu.

 • Pre spríjemnenie nákupu Vám radi ponúkneme kávu, prosecco či vodu
 • Náš profesionálny personál sa srdečným prístupom sa postará o to, aby bol Váš nákup príjemným zážitkom, na ktorý dlho nezabudnete
 • Jedinečný výber
 • Unikátne portfólio svetových značiek
 • 700 m2 luxusných lyžiarskych špecialít pod jednou strechou
Úprava odevu na mieru

Zakúpil/a ste u nás tovaru, ale potrebujete urobiť menšiu úpravu? Pokiaľ sa jedná o skrátenie, zúženie či iné drobné úpravy ponúkame Vám služby našej krajčírky, s ktorou spolupracujeme už mnoho rokov. V predajni SKIMAX STORE s Vami naši predajcovia prekonzultujú úpravy, ktoré sú potrebné na Vami zakúpenom tovare urobiť. Tovar od Vás rovno prevezmú a odovzdajú krajčírke k úprave. Váš tovar najneskôr do 14 dní od prevzatia upravené. Potom Vás budeme telefonicky kontaktovať o spôsobe vyzdvihnutie.

Táto služba je pri nákupe nášho tovaru ZADARMO.

ONLINE NÁKUP

Ak čokoľvek potrebujete, chcete si objednať, vrátiť, vymeniť, poradiť s veľkosťou, nefunguje Vám objednávka, neviete ako postupovať pri vrátení alebo reklamácii – nebojte sa na mňa obrátiť. Vo SKIMAX STORE mám na starosti online poradenstvo pre výber voľnočasového aj lyžiarskeho oblečenia, lyžiarskych a zimných doplnkov vrátane obuvi. Ak si nie ste istí, zavolajte +420 775 860 840 alebo napíšte na e-mail store@ski-max.cz, som tu pre Vás! Míša

Instagram_iconFacebook_icon

Specifikace a funkčnost
 • PohlavieMuži Ženy
 • ZnačkaOneMore
 • Produktové čísloASKIBAGFUR
 • Záruka24 mesiacov
 • FarbaČierna
 • Modelová rada 19/20
 • Typ zapínaniaZip
 • Farba zipsovČierna
 • Rozmery cm170 x 30 x 25
 • Počet párov lyží1
 • Detaily modeluViditeľné logo značky Podšívka
 • Kľúčové vlastnostiChrání lyže před odřením či poškozením Polstrovaná rukoväť na prenášanie

+ reflexie + načúvanie + vízie + dôvod + ľudskosť + rešpekt + budúcnosť

Po dvadsiatich rokoch skúseností v oblasti oblečenia a výstroje pre zimné športy chceme urobiť viac a lepšie. Vidíme novými očami, cítime nové emócie, ktoré premieňame v nové produkty.

Mohli by povedať, že sme rušivo. V skutočnosti sme nejkonstruktivnější spoločností na trhu, pretože s našimi klientmi, partnermi a priateľmi vytvárame nový obsah, ktorého cieľom je vyvolať out-of-the-box myslenia a pripraviť cestu k zajtrajším lyžovanie.

"Naším cieľom je byť ultramoderná lyžiarska značka – materiálna, ale digitálna, súčasná, ale prezieravá, technologická, ale udržateľná. Naším cieľom je zastrihnúť motto: Ešte jeden nápad! Ešte jedna šanca! Ešte jedna emócie!"

Predstavujeme vám AppleSkin, inovatívny materiál, ktorý predstavuje ďalší krok k hľadaniu šťastie pre našu planétu. Organický a vegánsky, získavaný počas priemyselného spracovania jabĺk - jadra a šupiek - vyprodukovaného v Južnom Tirolsku a vo Švajčiarsku. Špecializovaná spracovateľská spoločnosť vo Florencii je rozdrobuje a premieňa na látku. OneMore je prvá na svete, kto uviedol tento materiál do oblasti športových odevov: výzvu, ktorú treba spoločne prekonať proti chladu, opotrebeniu a UV žiareniu. Predpoklady sú skvelé a motivácia je vysoká. V niektorých položkách nájdete len drobné detaily; v iných bude AppleSkin pozoruhodnějším protagonistom, ktorý priblíži naše odevné výrobky bližšie k mestským odevom, ale s výraznou osobnosťou.

Tomu sa hovorí jablčná výzva!

Produkty OneMore nájdete ↓

TU

OneMore Gold je unikátna kolekcia vyznačujúci sa použitím inovatívnych materiálov i strihov a jedinečného, úplne nevšedného dizajnu, ktorý posúva lyžiarske a après-ski modely až na úplný vrchol lyžiarskeho neba. Ako protipól čiernemu základu, z ktorého kolekcie vychádza, dochádza k striedaniu lesklých a matných materiálov. Pánske modely sú doplnené o prvky zo žltého zlata, dámske naopak o detaily zo zlata ružového. Značku OneMore aj kolekciu Gold možno v celej ČR a SR zakúpiť len u nás vo SKIMAX STORE či na našom E-SHOPU www.ski-max.sk

Ambasadory OneMore Gold sú Zorka a Mira Hejdovi, ich zážitky nielen s touto kolekciou môžete sledovať na ich instagramových účtoch @zorkahejdova a @mirahejda

inovatívny materiál, ktorý predstavuje ďalší krok k hľadaniu šťastie pre našu planétu

Organický a vegánsky, získavaný počas priemyselného spracovania jabĺk – jadra a šupiek – vyprodukovaného v Južnom Tirolsku a vo Švajčiarsku. Špecializovaná spracovateľská spoločnosť vo Florencii je rozdrobuje a premieňa na látku. OneMore je prvý na svete, kto uviedol tento materiál do oblasti športových odevov: prijal výzvu, ktorú treba spoločne prekonať proti chladu, opotrebeniu a UV žiareniu. Predpoklady sú skvelé a motivácia je vysoká.

Nakupujte AppleSkin ↓

ZDE

Certifikovaný materiál, ktorý nepôsobí dráždivo, je 100% vegánsky, vode odolný, odolný proti oderu a UV žiareniu, veľmi príjemný na dotyk – ako pravá koža, s nižším svetovým dopadom na životné prostredie.

Používa sa na výrobu oblečenia, topánok, tašiek, kabeliek, nábytku, doplnkov a je vynikajúcou voľbou pre tých zákazníkov, ktorí myslia na životné prostredie a hľadajú zdravší životný štýl.

 

Související produkty
Sleva 20%
Panska_beranice_OneMore_Due_Zero_Uno_Black_Gold_1.jpg

Pánska baranice OneMore Due Zero Uno Black/Gold

105 €84 €

Beranice_OneMore_Due_Zero_Uno_Aviator_99BR_2.jpg