SKIMAX STORE | utorok - sobota | 9.00 – 18.00 hod.

Lacroix – dokonalé dámské lyže 

LYŽE LACROIX

DOKONALÉ DÁMSKE LYŽE

Lyže Lacroix - dokonalé dámské lyže

Dámske lyže značky Lacroix sú navrhnuté s ohľadom na ženskú anatómiu a špecifické potreby lyžiarok. Hlavnou prioritou je ich jazdný komfort a pocit bezpečia po celú dobu jazdy. Každý pár lyží je starostlivo vyrábaný s dôrazom na detaily a použitím najmodernejších technológií. Výsledkom je kombinácia elegancie, výkonu a precíznosti, ktorá vás nadchne od prvého okamihu na svahu.

V Lacroix sa zameriavajú hlavne na modernú filozofiu univerzálnych lyží, a to samozrejme platí aj pre lyže dámske.

Lyže Lacroix sa vyznačujú nielen svojim unikátnym dizajnom, ale aj excelentnými jazdnými vlastnosťami. Bez ohľadu na vašu úroveň lyžovania, či ste športová lyžiarka alebo úplná pohodárka, Vám dámske modely Lacroix ponúknu neskutočné pohodlie aj dynamiku v každom oblúku.

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Dámske lyže značky Lacroix sú vyrobené s použitím vysoko kvalitných, prémiových materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť a dlhú životnosť. Navyše, vďaka technickým inováciám, sú tieto lyže ľahké a ľahko ovládateľné, čo prispieva k vášmu komfortu pri lyžovaní.

Tieto lyže ponúkajú stabilitu, skvelú ovládateľnosť a dokonalú priľnavosť, čo prispieva k vašej istote na svahu, za akýchkoľvek snehových podmienok.

Lyžovanie s dámskymi lyžami značky Lacroix je zážitok pre tých, ktorí vyžadujú len to najlepšie. Tieto lyže vám poskytnú exkluzivitu, ktorú si zaslúžite. Každý zjazd bude plný elegancie, výnimočnosti a pocitu, že ste spojení s horami na tých najluxusnejších lyžiach sveta.

Pokiaľ túžite po jedinečných lyžiarskych zážitkoch na skutočne dokonalom modeli lyží, ktorý len tak niekto nemá, tak sú ručne vyrábané dámske modely lyží Lacroix stvorené práve pre Vás!

Neváhajte a vyberte si dámske lyže značky Lacroix a zažite nezabudnuteľné okamihy na svahu. Nechajte sa vykonávať lyžiarskym svetom Lacroix luxusu exkluzívne v SKIMAX STORE, kde Vám s výberom lyží radi poradia naši profi testeri a predajcovia lyží Pavel a Marek, na ktorých sa môžete s dôverou obrátiť.

NÁZORY TESTEROV

LACROIX PEARL LX

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

PAVEL

Naozajstná lahôdka medzi dámskymi modelmi lyží. Lyžu charakterizuje nielen jej exkluzívny dizajn, ale aj vynikajúce jazdné vlastnosti. Je úplne skvelá, harmonická a príjemná za každých snehových podmienok. Vhodná pre skúsené lyžiarky, ale nemusia sa jej báť aj mierne pokročilé lyžiarky, ktoré sa chcú zlepšiť a lyžovanie si užiť. Pearl LX je ľahko ovládateľná dámska univerzálka na vysoko komfortné celodenné lyžovanie. Jej šírka pod topánkou zaisťuje veľmi živé, športové prehranenie z oblúka do oblúka, ale aj úplnú pohodu za zhoršených snehových podmienok. Ak ste prestali pretekať a hľadáte lyžu na celodenné lyžovanie - práve ste ju našli. Pearl LX krásne drží na ľade, veľmi jednoducho ide do oblúka a je pokojná za rôznych snehových podmienok.

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX LX PEARL BLACK

LACROIX PEARL 74

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

MAREK

Veľmi príjemné prekvapenie od jedinečnej značky Lacroix. PEARL 74 je z môjho pohľadu jedna z najuniverzálnejších lyží od tejto francúzskej značky. Zábavná, harmonická a pri tom veľmi stabilná a istá. Ani príliš športová, ani príliš lenivá lyža. PEARL 74 je presne na rozmedzí, ak chcete, môžete sa do nej poriadne oprieť a užiť si skvelú a precíznu, dynamickú jazdu alebo sa na PEARL 74 môžete len tak na pohodu voziť od krčmičky k krčmičke a pri tom sa kochať horami. Skrátka zažiť úplne pohodovú, harmonickú jazdu. PEARL 74 rád odporučím aj trochu športovejším lyžiarkam, rozhodne si prídu na svoje.

 

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX PEARL 74

LACROIX LX PEARL

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

TERKA

Potrebujem, aby som sa na lyži mohla spoľahnúť. Aby som sa na nej cítila iste, podržala ma na ľade, aby bola pokojná v oblúku a začatie oblúka na nej bolo príjemné a ľahké. To presne model Pearl LX dokázal na 100%. Preto som si túto lyžu znova vyskúšala aj za ideálnych snehových podmienok. Bola to opäť pecka a jazda na nej bola skutočným zážitkom. Mám rada lyžovanie, ale nie som pretekárka, preto oceňujem modely, ktoré sa vedia prispôsobiť môjmu štýlu jazdy, nestojí ma veľa síl a podrží ma za akýchkoľvek snehových podmienok. To Pearl LX jednoznačne dokázala. Nič nie je pre túto lyžu problém. Nahrnutý sneh, ľadové platne ani moje občasné chyby. A čo je pre mňa veľmi dôležité je aj to, že lyža má fantastický dizajn a je horúcou a neopozeranou novinkou na slovenskom trhu!

 

CHCEM DÁMSKE LYŽE LACROIX LX PEARL WHITE

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ?

Proc-doporucuji-damske-lyze-1-SK.jpg

Extra-snadny-dotaznik-pro-vyber-damsky-lyzi-1-SK.jpg


Späť

Ďalšie novinky

Výpredaj testovacích lyží

Testovacky-na-prodej-0.jpg

Lyžiari a lyžiarky, vyberáte pre seba nové lyže a neviete si rady? Spýtajte sa a poraďte sa s našimi profi testermi, vyberú pre Vás tie pravé lyže z našej nabušenej ponuky. Znie to super, a tiež, že to super je...

Predĺžte si zmluvu

Prodluzte-si-smlouvu-0.jpg

Vážení zákazníci požičovne Skimax. Ste spokojní so zapožičanou výbavou? Potom neváhajte! Dovoľujeme si Vás osloviť so zaujímavou ponukou. Predĺžte si zmluvu JEDNODUCHO a RÝCHLO z pohodlia vášho domova

Ako vrátiť požičanú výbavu

Jak-vratit-pujcenou-vybavu.jpg

Koniec lyžiarskej sezóny sa pomaly blíži, a presne preto sme sa rozhodli Vás včas informovať o priebehu vrátenia Vami zapožičanej výbavy