POĎTE S NAMI TESTOVAŤ LYŽE

Lacroix – dokonalé dámské lyže 

LYŽE LACROIX

dokonalé dámskE lyže

Dámske lyže značky Lacroix sú navrhnuté s ohľadom na ženskú anatómiu a špecifické potreby lyžiarok. Hlavnou prioritou je ich jazdný komfort a pocit bezpečia po celú dobu jazdy. Každý pár lyží je starostlivo vyrábaný s dôrazom na detaily a použitím najmodernejších technológií. Výsledkom je kombinácia elegancie, výkonu a precíznosti, ktorá vás nadchne od prvého okamihu na svahu.

V Lacroix sa zameriavajú hlavne na modernú filozofiu univerzálnych lyží, a to samozrejme platí aj pre lyže dámske. 

Lyže Lacroix sa vyznačujú nielen svojim unikátnym dizajnom, ale aj excelentnými jazdnými vlastnosťami. Bez ohľadu na vašu úroveň lyžovania, či ste športová lyžiarka alebo úplná pohodárka, Vám dámske modely Lacroix ponúknu neskutočné pohodlie aj dynamiku v každom oblúku. 

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Lyže Lacroix - Dokonalé dámské lyže

Dámske lyže značky Lacroix sú vyrobené s použitím vysoko kvalitných, prémiových materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť a dlhú životnosť. Navyše, vďaka technickým inováciám, sú tieto lyže ľahké a ľahko ovládateľné, čo prispieva k vášmu komfortu pri lyžovaní.

Tieto lyže ponúkajú stabilitu, skvelú ovládateľnosť a dokonalú priľnavosť, čo prispieva k vašej istote na svahu, za akýchkoľvek snehových podmienok.

Lyžovanie s dámskymi lyžami značky Lacroix je zážitok pre tých, ktorí vyžadujú len to najlepšie. Tieto lyže vám poskytnú exkluzivitu, ktorú si zaslúžite. Každý zjazd bude plný elegancie, výnimočnosti a pocitu, že ste spojení s horami na tých najluxusnejších lyžiach sveta.

Pokiaľ túžite po jedinečných lyžiarskych zážitkoch na skutočne dokonalom modeli lyží, ktorý len tak niekto nemá, tak sú ručne vyrábané dámske modely lyží Lacroix stvorené práve pre Vás! 

Neváhajte a vyberte si dámske lyže značky Lacroix a zažite nezabudnuteľné okamihy na svahu. Nechajte sa vykonávať lyžiarskym svetom Lacroix luxusu exkluzívne v SKIMAX STORE, kde Vám s výberom lyží radi poradia naši profi testeri a predajcovia lyží Pavel a Marek, na ktorých sa môžete s dôverou obrátiť.

Lyže Lacroix - dokonalé dámské lyže

PAVEL VÁM PORADÍ

Super rychlý dotazník pro výběr nových lyží


Späť

Ďalšie novinky

DNI SKIMAX zliav sú tu!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna v SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Predajňa v Olomouci je opäť otvorená denne od 9:00-19:00! Čaká na Vás bombastický výpredaj a úplne nové kolekcie oblečenia, lyží a doplnkov

Otvárame požičovňu už 1.9.2023!

ppp.png

Největší půjčovna lyží na Moravě opět v provozu!