POĎTE S NAMI TESTOVAŤ LYŽE

Otvárame požičovňu už 1.9.2023! 

 

Půjčovna

Sezóna so sezónou sa opäť zišla a naša požičovňa SKIMAX otvára opäť svoje brány pre priaznivcov zimných lyžiarskych športov a snowboardistov. Pre tohtoročnú sezónu 2023/2024 sme si už tradične pripravili nové modely lyží, bežiek, snowboardov a spostu bonusov! Kompletná zápožička je Vám zapožičaná vždy do 15. apríla a je bez zálohy. U nás Vám zapožičiame vždy kvalitné a preverené modely značiek Atomic, Dalbello, Elan, K2, Nitro, Rossignol, Roxa, Salomon, Skimax, Skol, Sporten, Vist, Völkl a mnoho ďalších. V našej SKIMAX požičovni si môžete tiež zapožičať vysoko kvalitnú skialpinistickú výbavu pre dospelých k ľahkému zdolaniu každého vrcholu. Nezabudli sme ani na lyžiarske kurzy, kde máme pripravenú skvelú akciu. Pri objednávke pre celú triedu (viac ako 10 kompletov) na Váš lyžiarsky kurz získavate 15% zľavu + jeden komplet TOP ZADARMO pre Vášho učiteľa. Neváhajte nás navštíviť čo najskôr, tešíme sa na Vás denne od 9:00 – 19:00.

VIAC INFORMÁCIÍ O ZÁPOJČKÁCH V SKIMAX OLOMÚC

 

slevy

slevy

slevy

 

BOMBASTICKÝ VÝPREDAJ ZIMNÉHO TOVARU


Späť

Ďalšie novinky

DNI SKIMAX zliav sú tu!

goldbergh 1.png

Bombastický výprodej až do -70% a až 20% na nové podzimní kolekce právě nyní ve SKIMAX!

Nová sezóna v SKIMAX STORE!

Prodejna-Uvod-023.jpg

Predajňa v Olomouci je opäť otvorená denne od 9:00-19:00! Čaká na Vás bombastický výpredaj a úplne nové kolekcie oblečenia, lyží a doplnkov

Lacroix – dokonalé dámské lyže

Lacroix-Terezka-0.jpg

Pokiaľ túžite po jedinečných lyžiarskych zážitkoch na skutočne dokonalom modeli lyží, ktorý len tak niekto nemá, tak sú ručne vyrábané dámske modely lyží Lacroix stvorené práve pre Vás!