NOVÉ LETNÉ KOLEKCIE SPORTALM až -40 %

Ako vybrať skialpové lyže 

AKO VYBRAŤ

SKIALPOVÉ LYŽE

SKIMAX STORE | Olomouc | zima 2021/2022

Rozhodli ste sa ísť v ústrety novým zážitkom na horách a vybrať si novú skialpinistickú výbavu? Poradíme Vám ako na to… Začneme skialpovými lyžami – švajčiarska kvalita a precíznosť – to sú ručne vyrábané lyže značky Movement. Všetky modely sme pre Vás starostlivo vyberali ako v pánskych, tak aj v dámskych variantoch as rôznymi šírkami pod topánkou, tak aby si na svoje prišiel naozaj každý skúsený skialpinista, ale aj začiatočník. 

Jak vybrat skialpové lyže

Pokiaľ vyberáte univerzálne lyže ako do prašanu, tak na chodenie po upravených zjazdovkách vo Vašom obľúbenom horskom stredisku a zároveň si chcete dopriať skutočnú perlu, rozhodne neprehliadnite TOP modely ALP TRACKS. Tieto lyže Vás nadchnú svojou nízkou hmotnosťou, kvalitným dreveným jadrom a vystužením karbónovými vláknami, toto všetko dohromady tvoria dokonalú lyžu, na ktorej sa skvele zveziete ako v hlbokom snehu, tak v jarnom firne, ale doslova nadšení budete pri jazde na tvrdom kopci. Model ALP TRACKS drží ako pribité vo všetkých snehových podmienkach.

Ak patríte medzi milovníkov prašanu a horských výletov po hrebeňoch s ťažkými, náročnými zjazdmi, mrknite sa na freeridové modely GO Ti. Pokiaľ pre seba zvolíte tú správnu šírku pod topánkou, budete sa v prašane doslova teteliť blahom. Rovnako si ale dokážete na skialpových lyžiach Movement GO Ti užiť aj jazdu na tvrdej alebo zľadovatenej zjazdovke. Lyže majú totiž celodrevené jadro a vystužené sú pláty titanalu – ten dodáva lyži optimálnu tuhosť v pozdĺžnej osi aj v torzii. Preto si tento model zaslúži Vašu pozornosť aj pokiaľ nie ste zarytý prašanový špecialista.

Jak vybrat skialpové lyže

Jak vybrat skialpové lyže

Modely SESSION sú pre skialpinistov aj pre skialpinistky skvelou voľbou v pomere cena/výkon. Jedná sa opäť o model s dreveným jadrom doplnený vláknami karbónu, tie dodávajú lyžiam tuhosť a stabilitu. Dokonale Vám poslúži v stredisku s upravenými zjazdovkami, pokiaľ si budete chcieť po lyžovaní len vybehnúť na vrchol kvôli poháru Prosecca pri západe slnka a kvôli Vašej fyzičke samozrejme… Nestratíte sa s nimi ani na celodenných výletoch s priateľmi po hrebeňoch hôr známych i neznámych. Ľahké pri výstupe a stabilné pri zjazde, to sú modely SESSION.

Mohlo by Vás zaujímať

Skialpy nově ve SKIMAX STORE
Skialpy
novo vo SKIMAX
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpové lyžáky
Ako vybrať
Skialpové lyžiarky
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpové vázání
Ako vybrať
skialpové viazanie
Chcem si prečítať článok
Jak vybrat skialpový set
Ako vybrať
skialpový set
Chcem si prečítať článok

 

Ohľadne skialpov Vám vždy najlepšie poradí Marek Čech

 • Marek Čech - Online poradce pro výběr skialpů

  Marek Čech

  Profi tester lyží
  Online poradca pre výber skialpov

Pokiaľ budete potrebovať pri výbere poradiť neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rád Vám pomôžem. Môžete mi zavolať na tel.: +420 730 516 053, alebo napísať e-mail na cech@ski-max.cz, či vyplniť dotazník na výber skialpov.

DOTAZNÍK

Odporúčam Vám taktiež navštíviť našu kamennú predajňu SKIMAX STORE v Olomouci.   Marek

 • SKIMAX STORE – 700 m2 luxusních lyžařských specialit pod jednou střechou

  SKIMAX STORE

  700 mluxusných lyžiarskych špecialít
  pod jednou strechou
  Tel.: +420 603 865 000
  Po – Ne
  9.00 – 19.00


Späť

Ďalšie novinky

Hľadáme pracovníka požičovne

Max-11.jpg

Staň sa súčasťou tímu našej PÔŽIČOVNE!
Mzda – 21.300 hrubého + osobné ohodnotenie + % z tržieb

Hľadáme asistentku predaja na DPP

Misa-1.jpg

Nájdi prácu, ktorá ťa naplní! Staň sa súčasťou nášho tímu!
Mzda –130/hod
Iba víkendy - piatok, sobota, nedeľa (výnimočne popoludní v pracovnom týždni)

Hľadáme pokladníčku na plný úväzok

Max-11.jpg

Staň sa súčasťou tímu našej PÔŽIČOVNE!
Mzda – 21.300 hrubého + osobné ohodnotenie + % z tržieb